Prezent dla syna na urodziny.

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Prezent dla syna na urodziny.

Postprzez moist » 8 lutego 2015, 13:41

fajnym pomysłem choć trochę kosztownym są place zabaw dla dzieci, jeśli ktoś ma swój ogródek lub miejsce gdzie indziej :)
Obrazek
tak wygląda zestaw "wypasiony", raczej na osiedla, ale pewnie każdy rodzic by coś wymyślił dla swojej pociechy :)
moist
Początkujący
Początkujący

Postprzez DarekM77 » 12 lutego 2015, 10:42

Książka o legendach piłki nożnej.
DarekM77
Guru
Guru

Postprzez miniperla » 12 lutego 2015, 16:56

A ja od kilku lat daje synowi pieniądze na urodziny. Albo sobie coś kupuje albo odłoży i ma na swoje potrzeby. Problem z głowy, ja nie muszę wymyślać i latać po sklepach, jak to robiłam przez lata, kiedy był mały. Sam wie co mu potrzeba.
miniperla
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Krzysztof Kot » 13 lutego 2015, 01:55

miniperla napisał(a):A ja od kilku lat daje synowi pieniądze na urodziny. Albo sobie coś kupuje albo odłoży i ma na swoje potrzeby. Problem z głowy, ja nie muszę wymyślać i latać po sklepach, jak to robiłam przez lata, kiedy był mały. Sam wie co mu potrzeba.

Na pewno wie! Oby nie narkotyki.
Krzysztof Kot
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez furia234 » 7 maja 2015, 10:43

My synowi na urodziny wykupiliśmy w tym roku zajęcia w szkółce piłkarskiej http://www.pilkarskieprzedszkole.com.pl. Mają tam fajnie zapełniony czas i wiem, że Tomek się nie nudzi. Takie rozwijające prezenty są najlepsze. Kasa moim zdaniem to totalny brak pomysłu, wtedy się ją daje...
furia234
Początkujący
Początkujący

Postprzez tamara23 » 8 maja 2015, 17:44

lepiej niech sam sobie wybierze jakie chce:) ty mozesz się pomylić:)
tamara23
Debiutant
Debiutant

Postprzez Joziiin » 9 maja 2015, 23:51

Sun Tzu napisał(a):Taaak... Dzieciak obejrzał jacht, który mu kupiłem na 8 urodziny, dostał bomem grota w głowę, gdy postawiliśmy żagle celem ich sprawdzenia i mówi: wiesz tato, jednak wolałbym klocki Lego... Niewdzięczny małolat!

Trzeba mu było dać wiadro kilwatera to by od razu złapał bakcyla.
A tak swoją drogą to na początek lepiej było by kupić mu kadeta lub figla ;)
Joziiin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez człowiek z lasu » 11 maja 2015, 09:39

Ale on ma 40 lat.
człowiek z lasu
VIP
VIP

Postprzez malutka82 » 10 sierpnia 2015, 09:35

Prezentów szukam zawsze na electro.pl Tym razem będzie to aparat SONY DSC-RX100 . Niech młody rozwija swoje zainteresowania fotografią. Może się okazać, że właśnie inwestuję w jego przyszłość.
malutka82
Bywalec
Bywalec

Postprzez anuśka » 17 sierpnia 2015, 12:39

Ja mojemu synowi kupiłam tablet Samsunga. Był bardzo zadowolony i wiedziałam, że to mu się martwi. Nie siedzi dużo przy komputerze, więc tablet mu nie zaszkodzi :)
anuśka
Debiutant
Debiutant

Postprzez BebeBe » 21 sierpnia 2015, 07:20

No dobra ale ile dziecko ma lat... To jaki prezent mu podarujemy zależy w większości od tego ile ma lat. Inny prezent bedzie dla 5-latka a inny dla 10 latka , inny dla 15 latka. Nie widzę w tym tekście żadnych informacji o grupie wiekowej. Jakiś czas temu mój syn, lat 11 świętował urodziny . Wiecie jaki prezent podarowaliśmy mu z mężem ? Strój piłkarski. Marzył o tym już od dłuższego czasu. Jak dostał to był wprost zachwycony.Jeszcze tego samego dnia wyszedł na boisko i w nim bigał, budząc przy tym zazdrość innych dzieci. Warto jest zwrócić uwagę na to aby strój był wygodny oraz przewiewny. Tutaj macie informacje o tym jak taki wybrać.
BebeBe
Ekspert
Ekspert

Postprzez klemaj » 21 sierpnia 2015, 07:47

BebeBe napisał(a):No dobra ale ile dziecko ma lat... To jaki prezent mu podarujemy zależy w większości od tego ile ma lat. Inny prezent bedzie dla 5-latka a inny dla 10 latka , inny dla 15 latka. Nie widzę w tym tekście żadnych informacji o grupie wiekowej. Jakiś czas temu mój syn, lat 11 świętował urodziny . Wiecie jaki prezent podarowaliśmy mu z mężem ? Strój piłkarski. Marzył o tym już od dłuższego czasu. Jak dostał to był wprost zachwycony.Jeszcze tego samego dnia wyszedł na boisko i w nim bigał, budząc przy tym zazdrość innych dzieci. Warto jest zwrócić uwagę na to aby strój był wygodny oraz przewiewny. Tutaj macie informacje o tym jak taki wybrać.

Według mnie, będzie to strzał w 10. To przecież taki przedsmak wielkiego futbol-u :)
klemaj
Obyty
Obyty

Postprzez luiza741 » 26 sierpnia 2015, 18:28

Dla nastolatka bardzo fajnym prezentem może być smartfon Selfie TS2 (za ok. 250 zł) od Telefunken Telefon ma świetne parametry i robi niezłe zdjęcia. Wydaje mi się, że jest idealny dla młodzieży. Poza tym cena spoko:) Ja swojej córce planuję kupić w przyszłym roku na urodziny.
luiza741
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez kamel222 » 29 sierpnia 2015, 23:22

mój syn dostał trampolinę, kupowałem na avans.pl nie drogo, z siatką, uśmiech był, zabawa jest do tej pory, to chyba dobry prezent dla 7 latka
kamel222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Sylwianaa » 19 września 2015, 18:40

JA mojemu synowi kupiłam kilka akcesoriów na basen http://tricentre.pl/plywanie-c101.html . Mały to zapalony pływak, może kiedys zawodowo sie tym zajmie :)
Sylwianaa
Obyty
Obyty

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna strefa