Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

O wszystkim, czyli o niczym...
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

Post autor: lepidopterologia »

To brzmi jak jakiś horror. Żona ma poważne zaburzenia. Potrzebuje fachowej pomocy. Jeśli nie namówisz Jej na terapię, raczej nie uda się inaczej tego rozwiązać. Twoja wytrwałość i cierpliwość zasługuje na ogromny szacunek. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

Post autor: piotrek »

obawiam się że kiedyś zrobi coś, czego absolutnie byś nie chciał - dobrze że zaczynasz zauważać. Jest sporo telefonów zaufania, myślę że tam znajdziesz pierwsze wskazówki
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

Post autor: Jozin »

W Sanoku był podobny przypadek i skończyło się tak, że facet w końcu nie wytrzymał i odstrzelił żonę a potem siebie....
Wyrwał chwasta....
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

Post autor: antykieckowy »

Żona nadaje się na przymusowe leczenie psychiatryczne. Jeśli grozi, że otruje dzieci jeśli od niej odejdziesz to w pewnym momencie może sobie ubzdurać, że jak otruje dzieci to się przyznasz do rzekomej zdrady. Nie czekaj na cud tylko zasięgnij porady prawnika jak wysłać żonę na przymusowe leczenie psychiatryczne i jak ograniczyć jej prawa rodzicielskie. W tej sytuacji jaką opisałeś najważniejsza nie jest miłość do żony tylko bezpieczeństwo twoich dzieci.

Cud się nie wydarzy, żona sama od siebie nie wyzdrowieje, albo coś zrobisz albo będzie tylko gorzej.
Awatar użytkownika
demon666
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 14 sierpnia 2010, 12:07

Re: Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

Post autor: demon666 »

antykieckowy pisze:Żona nadaje się na przymusowe leczenie psychiatryczne. Jeśli grozi, że otruje dzieci jeśli od niej odejdziesz to w pewnym momencie może sobie ubzdurać, że jak otruje dzieci to się przyznasz do rzekomej zdrady. Nie czekaj na cud tylko zasięgnij porady prawnika jak wysłać żonę na przymusowe leczenie psychiatryczne i jak ograniczyć jej prawa rodzicielskie. W tej sytuacji jaką opisałeś najważniejsza nie jest miłość do żony tylko bezpieczeństwo twoich dzieci.

Cud się nie wydarzy, żona sama od siebie nie wyzdrowieje, albo coś zrobisz albo będzie tylko gorzej.
Dokładnie tak.Popytaj prawników jak jest z przymusowym leczeniem tylko tak żeby ona nic nie wiedziała bo będziesz miał jeszcze gorzej.Tak że przyjadą z długim rękawem i na leczenie.U prawnika wspomnij o groźbach dla dzieci to może być zasadniczy i mocny argument. A na cud nie licz a samo lepiej się nie zrobi.Musisz wziąć sprawy w swoje ręce.
Powodzenia.
czarna_kropeczka
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 16:26

Re: Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

Post autor: czarna_kropeczka »

szczerze bardzo współczuję... i też uważam, że należałoby udać się z nią na leczenie psychiatryczne (nie mówię tego złośliwie) żeby jej pomóc - bo ona na pewno nie zdaje sobie sprawy z tego co robi i jak krzywdzi swoich bliskich. Na pewno trzeba to zrobić w jakiś delikatny sposób bo jeśli usłyszy "idziemy do psychiatry" czy coś w tym stylu to nie sądzę, że zareaguje spokojnie i nie zacznie kolejnej kłótni czy też jeszcze czegoś gorszego...myślę, że nie ma na co czekać tylko działać natychmiast od kiedy zauważył Pan ten problem - dla dobra dzieci i Pana. Odpowiedni specjaliści na pewno podpowiedzą jak to zrobić.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

Post autor: Jozin »

I koniecznie zacznij dokumentować te zachowania. Zbieraj świadków itp...
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

Post autor: President »

Tutaj w grę wchodzi tylko i wyłącznie leczenie przymusowe bo jej zachowania przekraczają wszelkie granice.Jak tutaj wyzej napisał "Zacznij dokumentować" tę zachowania i wybierz się z tym gdzieś, szkoda czekać bo wreszcie zrobi naprawdę coś głupiego.
jaslica
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 8 października 2014, 14:51

Re: Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

Post autor: jaslica »

Jozin ma rację - to jest brutalna prawda, ale ma rację.
No i musisz znaleźć sposób, żeby zaciągnąć ją na leczenie, bo wykończycie się wszyscy razem.
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

Post autor: Anka7 »

W parafii MBCZ /koło Bogumiła/ w Jaśle bezpłatnych porad udzielają dwie panie prawnik w pierwszą i trzecią sobotę miesiąca w godzinach od 16-17. Można przyjść i zapytać. Może coś doradzą?
miniperla
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 9 października 2014, 09:07

Re: Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

Post autor: miniperla »

Przykre to co piszesz. Zastanawiam się tylko nad jedną rzeczą: jak to możliwe, żeby dorosłe dzieci, a w każdym razie takie, które potrafią odróżnić normalną sytuację od chorej są manipulowane przez Twoją żonę? Jeżeli byłbyś dobrym ojcem, nie dawał powodów do jakichkolwiek podejrzeń, to synowie stanęliby za Tobą murem. Poza tym, gdyby było Ci z nią tak źle, to nie mielibyście czwórki dzieci (bo nie wierzę, że jesteś ubezwłasnowolniony i zostałeś siłą zaciągnięty do łóżka, o gwałcie nie wspominając), nie sądzę, też, że chorobliwa zazdrość ujawniła się dopiero po latach. To jest tylko jedna strona medalu, czyli Twoja wersja. W dodatku, choć bez personaliów, wywlekasz Wasze sprawy na publiczne forum. Nie dziwię się jej, że sobie nie życzy, żebyś rozmawiał o Waszych sprawach z osobami postronnymi, np. w pracy. Swoje brudy powinno się prać we własnym domu, a jeżeli szukasz porady i rozwiązania problemu, to forum nie jest najlepszym miejscem.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

Post autor: Sun Tzu »

Moja zona nie chce ze mna wspölzyc, powiedziala nawet, ze sie mna brzydzi, a jak sie juz kochamy, to rece ma u göry i po wszystkim odpowiada mi.."skonczyles juz". Od dluzszego czasu mam problemy ze zwodem i mysle, ze przyczyna tego jest to, ze moja zona nie chce sie ze mna kochac.
Dawno się tak nie ubawiłem :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

Post autor: dragoness »

Podejrzanie przypomina to scenarusz programu "Trudne sprawy", czy inny chłam
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

Post autor: Mecenas »

Też mi się nie chce wierzyć, że to prawdziwa historia...
LESSER
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 10 października 2008, 18:24

Re: Moja zona jest chorobliwie zazdrosna!!

Post autor: LESSER »

Autor zapewne zapomniał dopisać przez roztargnienie że zła żona podczas stosunku bąki puszcza :rozpacz: a jemu cały czas wiatr w oczy.... :wstyd:
ODPOWIEDZ