Hosting pod małą firmę budowlaną

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Hosting pod małą firmę budowlaną

Postprzez kamil3 » 27 grudnia 2017, 01:14

dobra strona bd sporo kosztować jak miałem od początku z BUDMAXU to sporo sporo ale teraz można są dobre firmy pozdrawiam.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez amekia » 27 grudnia 2017, 19:30

Prawdopodobnie będzie cię to sporo kosztowało, ale zawsze możesz najpierw sprawdzić orientacyjne ceny u dostawców.
amekia
Debiutant
Debiutant

Postprzez kamil3 » 29 grudnia 2017, 04:11

pare tysięcy ja zakladalem firmy :D jak z podatkami :D
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Robert43 » 24 lipca 2018, 13:57

Grand napisał(a):Witam,
Mam pytanie, jaki płatny hosting jest najlepszy. Chodzi o najlepszy w stosunku ceny do jakości. Będę na tym serwerze trzymał stronę usług budowlanych-wykończenia/remonty/małe budowle (jeszcze nie wiem, jak bardzo rozbudowaną, ale klient jest ciekawy ceny hostingu (i domeny również)). Najlepiej, aby wraz z hostingiem była możliwość założenia domeny, ale żeby nie była droga.
Obecnie wybrałem sobie:
hhttp://www.nazwa.pl/hosting/
Czy warto mieć tam hosting i domenę? Czy będzie żadnych problemów ?
A jak jest w ogóle z domeną? Czy za cały czas obowiązywania umowy jest ta sama stawka?
Strona nie będzie przeładowana, aczkolwiek na bieżącą będę tam dodawał zdjęcie z różnych wykonanych przez siebie usług

W sprawach hostingu to ja jestem chyb ekspertem, tyle razy już zmieniałem. Niestety nie zawsze tanio znaczy dobrze. Ta reguła dotyczy również hostingu. Korzystałem z wielu firm hostingowych, dlatego teraz wiem na co zwracać uwagę wybierając hosting dla swojej strony. Liczy się szybkość i niezawodność serwera oraz pomoc. Koniecznie trzeba również zwracać uwagę na to czy firma robi kopie strony. Ja obecnie jestem w firmie https://www.hostingowo.pl i na dzień dzisiejszy jest ok. Także polecam.
Robert43
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Wolna strefa