Jak tanio wyłać paczkę do anglii?

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Jak tanio wyłać paczkę do anglii?

Post autor: Zynek6 »

Zorientuj się kiedy wyjeżdża jakiś bus z przewozem osób do Liverpoolu i taką paczkę powinien zabrać za jakąś tam opłatą
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: Jak tanio wyłać paczkę do anglii?

Post autor: łodyniec »

"Wyłać" "30 km" , no proszę ,to już pewnie Anglik że po naszemu nie umie :P

Tak jak Zynek napisał , busem najlepiej ,można też szukać innych rozwiązań ,tir-em posłać, bądź podać przez kogoś prywatnie samochodem.
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Jak tanio wyłać paczkę do anglii?

Post autor: magnesik19 »

a ja wysyłam kurierem do Irlandii Północnej (terytorialnie to też Wielka Brytania) nie płacąc nic. Płacił odbiorca i to jest tak, że jeśli paczka ma do 20 kg to płaci odbiorca, na miejscu 20 funtów. Jeśli coś więcej to niby sie dolicza, ale ja też wysłalam paczkę powyżej 20 kg i brat mówił że też 20 funtów dał. Dość dobre rozwiązanie, bo pośrednik z firmy kurierskiej przyjeżdza do domu i zabiera paczkę osobiście. Wypełania się tylko kwit i ten pośrednik dostarcza paczkę do tej właściwej firmy, która jedzie za granicę. Czas dostawy to coś ok 4 dni. Ta firma jest ze Stalowej Woli.
szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 227
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:43

Re: Jak tanio wyłać paczkę do anglii?

Post autor: szmitu3 »

magnesik19 pisze:a ja wysyłam kurierem do Irlandii Północnej (terytorialnie to też Wielka Brytania) nie płacąc nic. Płacił odbiorca i to jest tak, że jeśli paczka ma do 20 kg to płaci odbiorca, na miejscu 20 funtów. Jeśli coś więcej to niby sie dolicza, ale ja też wysłalam paczkę powyżej 20 kg i brat mówił że też 20 funtów dał. Dość dobre rozwiązanie, bo pośrednik z firmy kurierskiej przyjeżdza do domu i zabiera paczkę osobiście. Wypełania się tylko kwit i ten pośrednik dostarcza paczkę do tej właściwej firmy, która jedzie za granicę. Czas dostawy to coś ok 4 dni. Ta firma jest ze Stalowej Woli.

Co to za promocja 20kg za 20funtow ?? Wszyscy kurierzy po tyle sobie licza...
Promocja to jest 18funtow za 31kg .

Jesli znajdzie ktos taniej , to prosze o informacje .
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Jak tanio wyłać paczkę do anglii?

Post autor: wujek_garfield »

W sumie temat zaspamowany reklamami,ale - kojarzy ktoś może jak kupić coś z angielskiego amazona ? Dociera to do Polski ?
karolminek
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 19 listopada 2014, 11:42

Re: Jak tanio wyłać paczkę do anglii?

Post autor: karolminek »

Ja korzystam z serwisu przesylarka.pl.
olekkw
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 lipca 2016, 08:15

Re: Jak tanio wyłać paczkę do anglii?

Post autor: olekkw »

Epaka ma niskie ceny
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Jak tanio wyłać paczkę do anglii?

Post autor: ruda33 »

Kolego firma SŁONNE BIESZCZADY zabiera paczki w czwartek wieczór spod rowerowego na lwowskiej a w sobotę sa już w Anglii u odbiorcy .
Kiiiajs
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 września 2016, 14:32

Re: Jak tanio wyłać paczkę do anglii?

Post autor: Kiiiajs »

Za jakiś dobry tydzień temu wysyłam paczkę do Londynu, kuriera zamówiłam z Euro-Paka.pl Tam mają różnych przewoźników do wyboru, najtańszy jest z tego co pamiętam InPost. Ja za taką dość solidną paczkę zapłaciłam niecałe 8 dyszek. Kurier przyjechał pod dom, paczkę zabrał, a 4 dni później była na miejscu.
Imin
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 31 października 2016, 21:57

Re: Jak tanio wyłać paczkę do anglii?

Post autor: Imin »

no wlasnie ostatnio szukając dobrego przewoźnika trafiłam na tą stronę i faktycznie! mega wygodny jest taki wybór!
Awatar użytkownika
Jarro
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 lipca 2016, 10:23

Re: Jak tanio wyłać paczkę do anglii?

Post autor: Jarro »

Z wartych polecenia jest też już wspomniana epaka.pl - korzystałem i jest bezproblemowo + dość tanio.
Gaguska
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwietnia 2017, 20:28

Re: Jak tanio wyłać paczkę do anglii?

Post autor: Gaguska »

Ja wysyłając paczki korzystam ze stronki euro-paka.pl , z Warszawy do Manchesteru paczki dochodzą w około 4 dni, więc w miarę szybko. Na stronce możne wybrać różnych przewoźników, ja zawsze korzystam z najtańszej opcji i jest okej.
88Justyna
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 maja 2017, 11:14

Re: Jak tanio wyłać paczkę do anglii?

Post autor: 88Justyna »

Ja zawsze korzystam z epaka.pl, paczki szybko docieraja i nigdy nic sie nie dzialo z przedmiotami w srodku.
sem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 2 czerwca 2017, 09:31

Re: Jak tanio wyłać paczkę do anglii?

Post autor: sem »

Najlepiej jest wybrać któregoś z brokerów kurierskich(taniej niż bezpośrednio u przewoźnika) i porównać ceny np. apaczka.pl, korporacjakurierska.pl, furgonetka.pl oraz wspomniane wcześniej.
AMWeronika
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 7 maja 2010, 11:21
Lokalizacja: JASŁO

Re: Jak tanio wyłać paczkę do anglii?

Post autor: AMWeronika »

Stronka na Facebooku : Fracht express ma dobre ceny
ODPOWIEDZ