Jasielscy Emigranci:)

O wszystkim, czyli o niczym...
kasiunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Jasło

Jasielscy Emigranci:)

Post autor: kasiunia »

Ilu Was wyjechało? kto został?Dlaczego wyjeżdzacie?Dlaczego zostajecie? Gdzie jest lepiej tutaj w naszym kochanym kraju;) czy za granicą? Jak się tam żyje? Na co trzeba uważać? Czy uważacie, że Polacy za granicą mają złą opinię?Dlaczego tak jest??Czyli wszystko o emigracjii...czekam na posty :*[/b]
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Jasielscy Emigranci:)

Post autor: Woytec »

ja widziałem murzyna w Jaśle :D
kasiunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasielscy Emigranci:)

Post autor: kasiunia »

Woytec pisze:ja widziałem murzyna w Jaśle :D
I co sugerujesz???
kasiunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasielscy Emigranci:)

Post autor: kasiunia »

Woytec pisze:No to że widziałem, fajnie wyglądał takie kakao :P:P
Jakby rasizm przez Ciebie przemawiał.Ale to troche nie na temat forum tak mi sie wydaje.
kasiunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasielscy Emigranci:)

Post autor: kasiunia »

Ja bym jednak bardzo chciała powócić do tematu forum, bo temat homoseksualiści, tutaj w ogóle nie pasuje:]
Martusia ^^
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 10:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasielscy Emigranci:)

Post autor: Martusia ^^ »

Sama nie jestem jeszcze emigrantką, ale znam paru takich ludzi. Myśle, że wyjezdżają dlatego bo w Polsce nie mogą znaleźć pracy, a nawet jeżeli ją znajdą to jest dla nich za mało płatna :zalamany:
kasiunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasielscy Emigranci:)

Post autor: kasiunia »

A może nie tylko dlatego, chociaż to jest chyba najważniejsze.Tam, za granicą żyje się inaczej, bardziej bezstresowo...
PiotrunJo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 7 września 2006, 23:36
Lokalizacja: jasło

Re: Jasielscy Emigranci:)

Post autor: PiotrunJo »

oczywiscie jestes w bledrzie niekoniecznie zyje sie bez stresowo pracujac 7 dni w tygodniu po 12 h i bez dnia odpoczynku, ale to zalezy od pracy jaka sie wykonuje. masszez wieksza kase to wieksza odpowiedzialnosc i wiekszy stress.


peace
kasiunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasielscy Emigranci:)

Post autor: kasiunia »

No własnie-jaka praca taki stres.Budowlaniec nie ma takiego stresu jak opiekunka do dziecka.Słyszałam, ze są tam straszne wymagania co do baby siter, więc biedne nanie muszą się nieźle nagimnastykować, żeby im sprostać.A co do pracy po 12 godzin- jaka pracę sobie wybierasz taka masz.U polaka nigdy nie będzie Ci najlepiej.Nie wzbijesz się ponad to , co teraz robisz.Pracujac 12 godzin - chyba na włąsne życzenie, bo biorąc nadgodziny robisz to świadomie.No i masz kase...:*
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Jasielscy Emigranci:)

Post autor: Woytec »

PiotrunJo złe informacje masz, np. w Wielkiej Brytanii pracuje się krótko. moja koleżanka pracowała jako sprzątaczka w 3 gwiazdkowym hotelu i pracowała nie dłużej niż 4-5 godzin.
kasiunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasielscy Emigranci:)

Post autor: kasiunia »

No i dobry przykład...Wszystko zalezy zawsze od CIEBIE.To jak pracujesz szczególnie.A przecież nikt Cie nie zmusza, jeśli sie Ci nie podoba wracasz do kraju i dalej tu biedujesz:)
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: Jasielscy Emigranci:)

Post autor: szara eminencja »

kasiunia pisze:Wszystko zalezy zawsze od CIEBIE
Gadanie głupot. Za granica nie zawsze jest tak wspaniale, bezstresowo, wszystko zależy od Ciebie. Tam też jest wyzysk, brak szacunku i zwykłe szare ciężkie życie.
kasiunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasielscy Emigranci:)

Post autor: kasiunia »

Nie nazwałabym to "gadaniem głpot" szara eminencjo...całe życie zależy od CIEBIE, a czy ktoś Cie zmusza do bycia tam i wyzyskiwania??Jak juz napisałam, wracasz i tutaj sobie zyjesz bo tutaj Cie nikt nie wyzyskuje co nie??:)Raczej to co TY napisałeś to głupota....wiec nie wyrażaj sie tak o wypowiedziach innych ok?
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Jasielscy Emigranci:)

Post autor: Woytec »

Ja nie mam nic przeciwko emigrowania, sam bym chciał wyjechać poznać świat nowych ludzi posmakować życia gdzieś indziej. Ale zawsze będe pamietał te słowa, że "wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej", i zawsze za granicą będziesz tym gorszym!
PiotrunJo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 7 września 2006, 23:36
Lokalizacja: jasło

Re: Jasielscy Emigranci:)

Post autor: PiotrunJo »

Woytec pisze:PiotrunJo złe informacje masz, np. w Wielkiej Brytanii pracuje się krótko. moja koleżanka pracowała jako sprzątaczka w 3 gwiazdkowym hotelu i pracowała nie dłużej niż 4-5 godzin.
co ci powie ze pracujesz owszem 4-5 godzin za 15 funtow za dniowke i mowiac szczerze nie zycze nikomu tam pracowac bo moja dziewczyna tam robila i sie nie oplaca bo agencja zrzera polowa pensji a na kontrakt niema szans
ODPOWIEDZ