Gdzie planować wakacje w tym roku?

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Postprzez aroloj » 29 czerwca 2017, 00:50

Ja widząc to co się dzieje w europie w tym roku daje sobie spokój z wyjazdami.
aroloj
Debiutant
Debiutant

Postprzez Majkel90 » 11 sierpnia 2017, 23:47

A ludzie jak zwykle marudni :D Ja też nie byłem zagranicą - wybrałem wakacje nad polskim morzem i bawiłem sie super, chociaż pogoda w tym roku.. Bez szału. A byłem w Ustroniach, pensjonat się Kaszubianka nazywa. Dobrze, że było tam co robić (mieliśmy jakieś wydarzenia towarzyszące etc.) bo jakbym miał sobie szukać zajęcia na deszczu dwa tygodnie, to pewnie bym umarł..
Majkel90
Debiutant
Debiutant

Postprzez nikejkaa » 12 sierpnia 2017, 18:40

aroloj napisał(a):Ja widząc to co się dzieje w europie w tym roku daje sobie spokój z wyjazdami.

Ja tak samo... Byłam nad naszym polskim morzem i jestem zadowolona. :)
Debiutant

Postprzez Anka7 » 15 sierpnia 2017, 17:55

Jakie ciekawe miejsca polecacie do zwiedzania w Polsce na urlop tygodniowy ? Nie chodzi mi o piesze wędrówki.Bardziej interesuje mnie zwiedzanie ciekawych miejsc.
Anka7
Mistrz
Mistrz

Postprzez PL_ » 16 sierpnia 2017, 10:02

Anka7 napisał(a):Jakie ciekawe miejsca polecacie do zwiedzania w Polsce na urlop tygodniowy ? Nie chodzi mi o piesze wędrówki.Bardziej interesuje mnie zwiedzanie ciekawych miejsc.

wszystko zależy od tego gdzie byłaś a gdzie jeszcze nie oraz czy mają być jakieś atrakcje dla dzieci, czym się interesujesz itd. Jeśli nie piesze wędrówki to wysokie góry raczej odpadają a szkoda.
Możesz zrobić tripa przez Sandomierz, Kazimierz Dolny do Warszawy ( tam jest co zwiedzać) potem wrócić przez góry świętokrzyskie (zamek Chęciny, Jaskinia Raj, Święty Krzyż, jest kilka atrakcji jeszcze w świętokrzyskim zależy co kto lubi)
Albo coś bliżej jeśli ktoś nie był - Wieliczka, Kraków,Ojców, pustynia Błędowska, Oświęcim, Wadowice.
Można jechać na zachód - Wrocław, okolice Polanicy-Zdrój jako baza wypadowa, wypad do Czech (Praga, Skalne miasto), lub Niemiec (Drezno, Szwajcarska Saksonia)
Wystarczy poszukać w google atrakcji w danej okolicy a znajdzie się wiele ciekawych i czasem mniej znanych miejsc.
PL_
Ekspert
Ekspert

Postprzez Anka7 » 17 sierpnia 2017, 01:10

Dzięki za odpowiedź.Fajne miejsca mi poleciłeś. Wybiorę wojew. świętokrzyskie lub Warszawę. Wolałabym Warszawę, ale tam jest tyle miejsc do zwiedzania, że nie wiem od czego zacząć. Dużo czasu potrzeba na dojazd w konkretne miejsce.Nie wiem jak z noclegiem? Pewnie strasznie drogie?
Anka7
Mistrz
Mistrz

Poprzednia strona

Powrót do Wolna strefa