Gdzie planować wakacje w tym roku?

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Gdzie planować wakacje w tym roku?

Postprzez Agata29 » 3 czerwca 2016, 15:08

Jak zawsze jadę nad morze. Bardzo lubię spędzać wakacje w Gdańsku. Nie wiem dla czego, ale nie lubię jeździć do Turcji.
Agata29
Debiutant
Debiutant

Postprzez Bunia » 25 czerwca 2016, 10:49

Ja osobiście jakoś nie szczególnie przepadam za takimi właśnie krajami jak Turcja i innymi arabskimi państwami. Nie wiem, może wynika to z tego, że co jakiś czas coś złego się tam dzieję, dlatego zdecydowanie preferuję wypoczynek w Polsce. Co więcej, można sobie tutaj także zafundować komfortowe warunku urlopu, korzystając chociażby z propozycji noclegów w apartamentach na Sun i Snow i jestem przekonana, że dzięki temu każdy może odpocząć nie tylko w komfortowych warunkach, ale przede wszystkim bezpiecznie.
Bunia
Początkujący
Początkujący

Postprzez ja-cek » 6 lipca 2016, 09:11

Ja w tym roku wybieram się na wakacje w Karkonosze. Zwiedzanie nowych szlaków, poranne bieganie po trasach turystycznych, trochę inne powietrze i ludzie niż w większych miastach i problemy z zasięgiem. :) Zaplanowałem sobie taki aktywny odpoczynek i mam nadzieję, że pogoda nie zepsuje moich ambitnych pomysłów. A nawet jeśli nie do końca dopisze, to z pewnością znajdę tam inne ciekawe miejsca do zobaczenia. Już nie mogę się doczekać, a to jeszcze kilka tygodni...
ja-cek
Debiutant
Debiutant

Postprzez domi12 » 6 lipca 2016, 15:38

Ja już w przyszłym tygodniu wyjeżdżam nad polskie morze, do Dębek. A we wrześniu wybieram się w góry ;) Już nie moge się doczekać, w końcu urlop...
domi12
Debiutant
Debiutant

Postprzez Bajuto » 6 lipca 2016, 20:31

Bunia napisał(a):Ja osobiście jakoś nie szczególnie przepadam za takimi właśnie krajami jak Turcja i innymi arabskimi państwami. Nie wiem, może wynika to z tego, że co jakiś czas coś złego się tam dzieję, dlatego zdecydowanie preferuję wypoczynek w Polsce. Co więcej, można sobie tutaj także zafundować komfortowe warunku urlopu, korzystając chociażby z propozycji noclegów w apartamentach na Sun i Snow i jestem przekonana, że dzięki temu każdy może odpocząć nie tylko w komfortowych warunkach, ale przede wszystkim bezpiecznie.

Wiesz co. My w tamtym roku byliśmy w Tunezji i też miałem co nieco obaw, a przeżyłem wakacje życia. A tak bym nawet nie wiedział co straciłem. Al-Dżamm, które może się równać z Koloseum, Kartagina, która marzyła mi się od zawsze, magiczny klimat Medyn. Nie ma co stawiać tego kraju w jednym rzędzie z Syrią czy Irakiem ;) A zresztą, gdyby bać się wszystkiego, to można całe życie w czterech ścianach przesiedzieć ;)
Bajuto
Debiutant
Debiutant

Postprzez dragoness » 17 lipca 2016, 11:33

Morawy Południowe :D
dragoness
VIP
VIP

Postprzez boss » 17 lipca 2016, 18:34

Znam Turcję i Tunezję, Chorwację czy Węgry... To zależy jaki mamy budżet. W tym momencie odradzam kraje arabskie z prostego powodu- bezpieczeństwo. Podaj dostępny budżet za osobę,a podpowiem gdzie pojechać. Napisz też czy wolisz plażowanie czy typowe zwiedzanie. Podróże są moją pasją i z największą przyjemnością pomogę wybrać bardzo ciekawe miejsce oraz powiem co można w nim zobaczyć. Nie tylko to co można dzięki przewodnikom
boss
Guru
Guru

Postprzez igom » 19 lipca 2016, 08:22

Ja jednak optowałabym za wakacjami krajowymi, w końcu nie ma u nas tak źle i można naprawdę ciekawie spędzić czas.
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez boss » 19 lipca 2016, 18:06

Oczywiście. Jedyny minus to taki, że przynajmniej na razie pogoda nie dopisuje
boss
Guru
Guru

Postprzez DarekM77 » 28 lipca 2016, 13:10

Nie planujemy, bo szef nie wiem kidy da urlop. Takie czasy :( Pewnie pozostanie jesienne podziwianie morza polskiej perły Bałtyku :)
DarekM77
Guru
Guru

Postprzez che_che » 9 sierpnia 2016, 00:43

Cudze chwalicie... A ja właśnie zgadzam się z niektórymi tutaj. Polskie morze ma swój urok i ja w tym roku mu się nie oparłem. Pojechałem aż do Międzywodzia, ale było warto, bo ośrodek Pogodna1 przywitał mnie super ogródkiem, czystymi pokojami i miłą obsługą. I na pewno będę mile wspominał ten wyjazd.
che_che
Debiutant
Debiutant

Postprzez toma001 » 28 listopada 2016, 13:16

My myślimy o Dominikanie - chcemy w końcu wyjechać tylko we dwoje bez dzieci na super wakacje na Karaiby. Oczywiście hotele tylko dla dorosłych :)
toma001
Debiutant
Debiutant

Postprzez marek75 » 28 listopada 2016, 14:43

witam,

my jedziemy w bieszczady:), zabieramy rowery na dach i w drogę. Upragniona wyprawa, polecam i pozdrawiam
marek75
Debiutant
Debiutant

Postprzez kamilla » 29 listopada 2016, 16:00

Czy już planujecie wakacje?Niewiadomo jaka będzie sytuacja np. polityczna?
kamilla
Debiutant
Debiutant

Postprzez ruda33 » 29 listopada 2016, 20:29

My planujemy wyjazd do Syrii .
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna strefa