Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

O wszystkim, czyli o niczym...
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Joziiin »

Sun Tzu pisze:Taaak... To teraz wszystkie posty Joziiina należy traktować jako wypowiedzi antysystemowe?
??????????????
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6296
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Sun Tzu »

Do tej pory, cokolwiek radny Krzysztof C. zrobił, było to - w Twoich oczach - ze wszech miar pozytywne a Ty byłeś jego obrońcą, by nie rzec "fanem". Więc pozwalam sobie domniemywać, że skoro radny stał się "antysystemowy", więc teraz poniekąd, by zachować dotychczasowe standardy, staniesz się i Ty "antysystemowy". Mylę się?
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Joziiin »

Jasne stary......
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Winetou »

gara pisze:Obrazek

Która to już partia koryciarza Dyzia? Liczy ktoś? :)
Tym razem KUKIZ:)
Ae czujność rewolucyjną i nie tylko ...MA ha,ha.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: gara »

"Kończ waść, wstydu oszczędź" chciałoby się napisać.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18421
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: dragoness »

No i cały misterny plan z odnową sceny politycznej w p***u.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: antykieckowy »

dragoness pisze:No i cały misterny plan z odnową sceny politycznej w p***u.
Kukiz od początku był oddelegowany przez POPiS do tego by unieszkodliwić tzw. antysystemowców. Na moje oko już mu się to udało - http://pikio.pl/kukiz-to-narzedzie-popi ... stemowcow/
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: CYNGIEL »

Nie pozostało nic jak zaśpiewać :pan Kukiz już się zbliża.......
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Joziiin »

Obrazek
andrewzagloba
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 września 2015, 22:57

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: andrewzagloba »

Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: dax »

Thor
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 19 grudnia 2010, 10:54

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Thor »

Listy wyborcze w okręgu 22.
Pan K.C. z tego co widzę nie startuje z list Kukiza.
http://parlamentarne2015.wyborywkrosnie ... w-kukiz15/
http://wyborysejm2015.pl/okregi-wyborcz ... kiz-15-1-1
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18421
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: dragoness »

To już było dawno wiadomo. Jeszcze w sierpniu :D Za to z Jasła mamy dwudziestojednoletnią studentkę. Ja rozumiem, stawiajmy na młodych, ale dlaczego na dzieci?
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: luc »

dragoness pisze:To już było dawno wiadomo. Jeszcze w sierpniu :D Za to z Jasła mamy dwudziestojednoletnią studentkę. Ja rozumiem, stawiajmy na młodych, ale dlaczego na dzieci?
Dlatego,że pozostałym albo się nie chce pakować w bagno jakim jest polityka,albo też nie mają kasy na kampanię wyborczą.Że bardzo młoda ? Tak. Mimo to w wywiadzie dość konkretne rzeczy mówi,więc może choć próbuje:
http://pressmania.pl/?p=19666

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odpowiadając na Pani pytanie: "ale dlaczego dzieci": Ponieważ wśród starszych chętnych by naprawdę próbować pchać się do polityki dla idei i nadających się do czegoś jest ewidentnie MNIEJ.Mniej jest też osób,które będą w stanie przetrwać i cokolwiek pożytecznego zrobić w politycznym bagnie.

Weźmy mój przykład. Jako osoba która póki co nic nadzwyczajnego nie osiągnęła w życiu (a chyba jest wręcz przeciwnie) nie mam nic do zaoferowania,by próbować się pchać nawet na radnego - ani kasy na kampanię, ani poparcia, ani potrzebnej do pracy administracyjnej wiedzy, Choć doskonale wiem jak niekompetentne osoby pchają się na takie stanowiska - rzecz w tym,że nie byłbym raczej dużo lepszy. Pal diabli,czy nieudolność wybaczyliby mi wtedy ludzie.Ja sobie nie wybaczyłbym.
Poza tym doświadczenia z podstawówki w formowanym swego czasu samorządzie szkolnym wyleczyły mnie z tego typu pomysłów jak "polityka" skutecznie już za pierwszym razem.Zobaczyłem jak to działa i miałem dość. Czy pesymista życiowy, bez solidnego morale, nie potrafiący dogadać się z ludźmi - który już okazał się widocznie zbyt kiepski - może zrobić coś pożytecznego w takim sejmie czy samorządzie :?: WYGLĄDA NA TO,ŻE NIE.

Czy osoby które przez lata w prywatnym życiu nic specjalnego nie osiągały mogą coś nadzwyczajnego osiągnąć ? No nie wiem.

Młodzi ludzie którzy są pełni sił,optymizmu itd mogą sobie lepiej poradzić niż starzy.No i oni częściej są jeszcze idealistami.Poza tym to fakt: młody szybciej się douczy czego trzeba niż stary.Dlatego wbrew pozorom jest odrobina szansy,że to z młodszych cokolwiek jeszcze będzie.

Patrząc na hasło tej dziewczyny - ona jeszcze pewnie chociaż wierzy,że to może mieć sens.Niech młodzi próbują.Może o dziwo wiara jednak uczyni cuda.
Tam gdzie trzeba być szalonym najlepiej posłać szaleńców.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A jeśli chodzi o naprawdę kompetentnych przedsiębiorców czy prawników którzy byliby idealni ? Większość z nich powie "PO CO ?!". Po co mają się użerać z takimi obowiązkami i różnymi delikatnie mówiąc "niezbyt kumatymi" ludźmi i molochem gorszym jak przeciętna korporacja jakim jest państwo,jak mogą zarobić więcej w dużo przyjemniejszy i mniej stresujący ich sposób :?: Wie Pani,w takim Singapurze za korupcję urzędnik dostanie kulkę, za niekompetencję - zwolnienie - ale za solidną pracę pieniądze odpowiadające stanowisku menadżerskiemu w rynkowym sektorze gospodarki. Ci z tych zawodów którzy się pchają do polityki zatem to w większości ci gorsi albo mający jakiś interes.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18421
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: dragoness »

Cóż... biorąc pod uwagę, że nie bardzo wie, jakie zakłady zostały w Jaśle sprzedane :rotfl: e autostrady i zbiorniki obiecuje co drugi poseł, to niech dziewczyna próbuje, skoro ja odpuściłam :rotfl:
ODPOWIEDZ