Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

O wszystkim, czyli o niczym...
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: matrix »

Wygrać nie wygra, ale już robi spore zamiesznie, pięknie rozłożył np. Wojewódzkiego - co prawda marny i lichy to przeciwnik
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: dragoness »

matrix pisze:Wygrać nie wygra, ale już robi spore zamiesznie, pięknie rozłożył np. Wojewódzkiego - co prawda marny i lichy to przeciwnik
Jeśli już wiesz że nie wygra, po co marnować na niego głos? To woda na młyn "gajowego"
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: jankow05 »

Jak to marnować?? Ważne aby wziąć udział w wyborach, i co równie ważne nie oddać głosu na żadnego z psów obecnej polityki, chyba czas aby oderwać marionetkowe mordy od koryta, czyż nie??
wojteek3
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 8 września 2009, 20:50

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: wojteek3 »

jankow05 pisze:Jak to marnować?? Ważne aby wziąć udział w wyborach, i co równie ważne nie oddać głosu na żadnego z psów obecnej polityki, chyba czas aby oderwać marionetkowe mordy od koryta, czyż nie??
Zgadzam się :super:
gw30
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 29 października 2013, 11:32

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: gw30 »

dragoness pisze:
matrix pisze:Wygrać nie wygra, ale już robi spore zamiesznie, pięknie rozłożył np. Wojewódzkiego - co prawda marny i lichy to przeciwnik
Jeśli już wiesz że nie wygra, po co marnować na niego głos? To woda na młyn "gajowego"
Najlepiej powiedzieć że po co na niego głosować skoro i tak nie wygra, prawie jak: zagłosuje na tego kto będzie prowadził w sądarzach ... Jak wszyscy tak będą myśleć to nigdy się w tym kraju nic nie zmieni! Nie musi wygrać ale nawet jeśli zdobędzie niezły wynik to jest już jakiś zaczątek do stworzenia jakiegoś większego ruchu antysystemowego aby odciąć te mafijne ryje od koryta i żeby ten kraj w końcu był przyjazny dla obywateli, żeby każdy żył godnie i nie musiał wyjeżdżać za chlebem za granice. Ja osobiście popieram Pawła Kukiza i jego pomysł na Jednomandatowe Okręgi Wyborcze, wtedy każdy poseł będzie odpowiadał za to co zrobił bezpośrednio przed obywatelem.Polecam stronę kukiz.org i zachęcam do pomocy Pawłowi, razem możemy wiele zrobić!!!
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: ruda33 »

Masz kolego rację niektóre mordy to już do koryta przyrosly.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: wibar »

gw30 pisze:
dragoness pisze:
matrix pisze:Wygrać nie wygra, ale już robi spore zamiesznie, pięknie rozłożył np. Wojewódzkiego - co prawda marny i lichy to przeciwnik
Jeśli już wiesz że nie wygra, po co marnować na niego głos? To woda na młyn "gajowego"
Najlepiej powiedzieć że po co na niego głosować skoro i tak nie wygra, prawie jak: zagłosuje na tego kto będzie prowadził w sądarzach ... Jak wszyscy tak będą myśleć to nigdy się w tym kraju nic nie zmieni! Nie musi wygrać ale nawet jeśli zdobędzie niezły wynik to jest już jakiś zaczątek do stworzenia jakiegoś większego ruchu antysystemowego aby odciąć te mafijne ryje od koryta i żeby ten kraj w końcu był przyjazny dla obywateli, żeby każdy żył godnie i nie musiał wyjeżdżać za chlebem za granice. Ja osobiście popieram Pawła Kukiza i jego pomysł na Jednomandatowe Okręgi Wyborcze, wtedy każdy poseł będzie odpowiadał za to co zrobił bezpośrednio przed obywatelem.Polecam stronę kukiz.org i zachęcam do pomocy Pawłowi, razem możemy wiele zrobić!!!
..."będzie prowadził w sądarzach..."-jedno słowo i dwa błędy !!! :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Wind »

Kukiz popiera Ukraincow, u mnie jest przegrany,był na majdanie.
gw30
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 29 października 2013, 11:32

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: gw30 »

wibar jeśli Cię to tak boli to przepraszam za błędy ale myślę że każdy się wyczyta z mojej wypowiedzi, mimo to dziękuję za poprawkę :ok:
gw30
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 29 października 2013, 11:32

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: gw30 »

Wind pisze:Kukiz popiera Ukraincow, u mnie jest przegrany,był na majdanie.
Myślę że to będzie dobry przykład jak Paweł niby popiera ukraińców https://www.youtube.com/watch?v=PhjsDAi7v6c
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: dragoness »

matrix pisze:Wygrać nie wygra, ale już robi spore zamiesznie, pięknie rozłożył np. Wojewódzkiego - co prawda marny i lichy to przeciwnik
To nie ja stwierdziłam, że nie wygra, tylko założyciel wątku. A szans większych nie ma, powoduje jedynie polaryzację opozycji. I dlatego obawiam się, że jednak wygra p. Komorowski.
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: Wind »

gw30 pisze:
Wind pisze:Kukiz popiera Ukraincow, u mnie jest przegrany,był na majdanie.
Myślę że to będzie dobry przykład jak Paweł niby popiera ukraińców https://www.youtube.com/watch?v=PhjsDAi7v6c

No dziwne że jednak zmienił zdanie a spiewał z nimi na majdanie,tak czy siak nie wygra .Szkoda jego zdrowia i kasy ma kampanie.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: wibar »

gw30 pisze:wibar jeśli Cię to tak boli to przepraszam za błędy ale myślę że każdy się wyczyta z mojej wypowiedzi, mimo to dziękuję za poprawkę :ok:
Ależ ja zgadzam się z sensem Twojej wypowiedzi w 100%,chociaż akurat nie jestem za Kukizem.Za błąd mnie nie przepraszaj,każdemu może się zdarzyć,ale sam/a/ przyznasz że dwa byki w jednym słowie to raczej rzadko zdarza się popełnić. ;)
polako516
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 października 2014, 18:34

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: polako516 »

Polak jest taki :) narzeka a nie zrobi nic bo nie ma szans... przecież każdy mądry człowiek wie, że sondaże nie są wiarygodne - zawsze może dojść do rotacji.
A jeżeli coś w tym kraju chcecie zmienić to nie wolno myśleć, że nie ma szans... bo chyba nie o to chodzi by w rządzie zmieniały się zawszę PO i PIS... Jeśli ktoś jest na tyle inteligentny i nie daje się omamić nikomu i niczemu - wie sam jak postępować i na kogo głosować by było inaczej w tym kraju a może nawet i lepiej!
gw30
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 29 października 2013, 11:32

Re: Paweł Kukiz antysystemowy, co sądzicie ?

Post autor: gw30 »

wibar pisze:
gw30 pisze:wibar jeśli Cię to tak boli to przepraszam za błędy ale myślę że każdy się wyczyta z mojej wypowiedzi, mimo to dziękuję za poprawkę :ok:
Ależ ja zgadzam się z sensem Twojej wypowiedzi w 100%,chociaż akurat nie jestem za Kukizem.Za błąd mnie nie przepraszaj,każdemu może się zdarzyć,ale sam/a/ przyznasz że dwa byki w jednym słowie to raczej rzadko zdarza się popełnić. ;)
To prawda, ten mój błąd nieciekawie wygląda, ale wiesz jak to jest, czasem się szybko pisze nie myśląc o pisowni.Pocieszam się faktem że Prezydent Komorowski też wali byki :oczami: ale nic to, najważniejsze jest to że Potrafisz Polsko stanąć na nogi! Paweł górą!
ODPOWIEDZ