W jakim lokalu chrzciny

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: W jakim lokalu chrzciny

Post autor: dragoness »

dragoness pisze:W "toskanii" jako danie główne "polecam" placek po zbójnicku; odmrażany z sosem z torebki ;)
Poproszono mnie "uprzejmie" o edycję tego postu, grożąc sądem, więc zadośćuczyniam prośbie. Placek (a właściwie dwa pojedyncze) był fatalny, gruby i niedosmażony, sos również pozostawiał wiele do życzenia, smakował jak z torebki. Jest to tym dziwniejsze, że tydzień wcześniej, jak się dowiedziałam od osób, ż którymi tam byłam, wszystko było w porządku. One też zauważyły różnicę en minus. Miejmy nadzieję, że to jednorazowa wpadka. Natomiast pizza w "Toskanii" jest bardzo dobra.
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: W jakim lokalu chrzciny

Post autor: emigrant77 »

dragoness pisze:
dragoness pisze:W "toskanii" jako danie główne "polecam" placek po zbójnicku; odmrażany z sosem z torebki ;)
Poproszono mnie "uprzejmie" o edycję tego postu, grożąc sądem, więc zadośćuczyniłam prośbie. Placek (a właściwie dwa pojedyncze) był fatalny, gruby i niedosmażony, sos również pozostawiał wiele do życzenia, smakował jak z torebki. Jest to tym dziwniejsze, że tydzień wcześniej, jak się dowiedziałam od osób, ż którymi tam byłam, wszystko było w porządku. One też zauważyły różnicę en minus. Miejmy nadzieję, że to jednorazowa wpadka. Natomiast pizza w "Toskanii" jest bardzo dobra.
@dragoness, co to będzie jak w odpowiedzi na Twoje inne posty zaczną wpływać "grożenia sądem"??? :hyhy: Czyżby, to co piszesz na forum mijało się z prawdą i pod wpływem takich gróźb korygujesz swoje wypowiedzi? :szok: Czytając Twoje wyjaśnienie widać diametralna różnicę od pierwotnego wpisu. Mam nadzieję, że był to odosobniony przypadek i w stosunku do innych postów (niekoniecznie w tym temacie) nie ma konieczności korekt ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: W jakim lokalu chrzciny

Post autor: dragoness »

Ooo, chyba właśnie zarzucił mi pan, że kłamię. Cóż... nie takie rzeczy już o sobie czytałam :hyhy: A gdzież Pan widzi te "diametralne różnice"? Czy aż tak boli fakt, że pochwaliłam pizzę? Bo jeśli się pan jednaK wczyta dokładniej, zdania o placku niestety nie zmieniłam. I na tym może zakończymy tę dyskusję, bo zaraz pojawi się hasło TAK DLA ZMIAN.
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: W jakim lokalu chrzciny

Post autor: emigrant77 »

dragoness pisze:Ooo, chyba właśnie zarzucił mi pan, że kłamię. Cóż... nie takie rzeczy już o sobie czytałam :hyhy: A gdzież Pan widzi te "diametralne różnice"? Czy aż tak boli fakt, że pochwaliłam pizzę? Bo jeśli się pan jednaK wczyta dokładniej, zdania o placku niestety nie zmieniłam. I na tym może zakończymy tę dyskusję, bo zaraz pojawi się hasło TAK DLA ZMIAN.
Wczytałem się dokładniej i jak dla mnie inaczej brzmi opis placka "odmrażany" i "niedosmażony" oraz "sos z torebki" i "smakował jak z torebki" ;) Kłamstwa nie zarzuciłem, tylko pomyślałem że jednak Pani posty należy brać z przymrużeniem oka bo ich treść pod wpływem innych może być korygowana :hyhy:
A hasło pod tym tematem się nie pojawi :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: W jakim lokalu chrzciny

Post autor: dragoness »

Cóż, pana interpretacje i odczucia to Pana problem.
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: W jakim lokalu chrzciny

Post autor: areo1234 »

Witam, mam Pytanie jaki lokal lub dom ludowy polecacie na chrzciny?? i jaki catering lub kucharkę????
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: W jakim lokalu chrzciny

Post autor: kajcia »

Osobiście polecam lokal w Zimnej Wodzie "Swojskie Zacisze".
Obsługa super , jedzenie tez , goście zadowoleni.:) to najważniejsze :)
monia80
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 7 grudnia 2014, 23:19

Re: W jakim lokalu chrzciny

Post autor: monia80 »

Witam, serdecznie polecam firmę Konkret Catering i lokal w Tarnowcu (sprawdzony osobiście, jedzenie przepyszne, miła i fachowa obsługa). :)
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: W jakim lokalu chrzciny

Post autor: Mecenas »

Ja polecam hotel/restaurację Imperial na ul. Jana z Dukli w Jaśle (kierunek Żółków).
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: W jakim lokalu chrzciny

Post autor: areo1234 »

mam Pytanie, poszukuje kucharki na Chrzciny!!! polecacie kogoś?:)
BYSIU
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 11 maja 2009, 16:20

Re: W jakim lokalu chrzciny

Post autor: BYSIU »

Ja polecam Grubcia na MOSiRze, ale tam ciężko z terminami.
Słyszałem, że mają jeszcze jeden lokal gdzies pod wieżowcami
ODPOWIEDZ