Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

człowiek z lasu pisze:https://m.youtube.com/watch?v=jemKVk9VS3k

A w czym jest gorsze niz inne zrodlo? Jesli chcesz to wkleje linki z le Figaro, le Monde itd. Chrzescijanie masakrowani w Syrii spotkali sie z ludzkimi odruchami ze strony obecnych uchodzcow? Czy tez moze te brodate sieroty patrzyly na to obojetnie?
O masakrowanych niechrześcijan też się tak troszczysz czy chrześcijańska miłość bliźniego jest wybiórcza?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: człowiek z lasu »

Tez sie troszcze o masakrowanych niechrzescijan. Sam tu napisalem, ze polski zolnierz, ktory postawil stope na terytorium okupowanego kraju, odebral Polakom moralne prawo do blogostanu. Nie znaczy to, ze mam wspierac bestie bez empatii ani dla innych ludzi, ani dla zwierzat.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

człowiek z lasu pisze:Tez sie troszcze o masakrowanych niechrzescijan. Sam tu napisalem, ze polski zolnierz, ktory postawil stope na terytorium okupowanego kraju, odebral Polakom moralne prawo do blogostanu. Nie znaczy to, ze mam wspierac bestie bez empatii ani dla innych ludzi, ani dla zwierzat.
Czyli tych od "Not in my name" przyjmujesz, Syryjczyków en bloc nie przyjmujesz, tak?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: człowiek z lasu »

Ustalmy jedno. Nie mam wladzy do przyjmowania badz odmowy, ale mam prawo uswiadomic siebie i innych, jak zachowaja sie ci ludzie w razie masakry chrzescijan. Przylacza sie lub beda obojetni, bo islam to religia nienawisci i okrucienstwa. Brodaci muzulmanie chetnie czerpia z pomocy chrzescijan, ktorych mordowali lub popierali ich mordowanie. Moim zdaniem lepiej wspomoc zmije, bo jest wieksza szansa na przezycie.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6296
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

Wiesz mały rasisto Mosznicki... Miałem ci coś napisać, ale rasiści budzą we mnie obrzydzenie...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

człowiek z lasu pisze:Ustalmy jedno. Nie mam wladzy do przyjmowania badz odmowy, ale mam prawo uswiadomic siebie i innych, jak zachowaja sie ci ludzie w razie masakry chrzescijan. Przylacza sie lub beda obojetni, bo islam to religia nienawisci i okrucienstwa. Brodaci muzulmanie chetnie czerpia z pomocy chrzescijan, ktorych mordowali lub popierali ich mordowanie. Moim zdaniem lepiej wspomoc zmije, bo jest wieksza szansa na przezycie.
Nie proszę o dekret. Ustalam klucz doboru. A więc? Wyznanie, narodowość, rasa czy zabrane stanowisko wobec krzywdy innych? Wyglada jefnak na to, ze nie przyjmujesz muzulmanow en bloc, a rzeczowe argumenty masz w chrzescijanskiej (?) duszy.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze:Wiesz mały rasisto Mosznicki... Miałem ci coś napisać, ale rasiści budzą we mnie obrzydzenie...
Typowo po pisowsku, czyli żałosne odwracanie kota ogonem. To tak w ramach "autokompromitacji", prawda?

Miałeś mi coś napisać, ale rasisci budza Twoje obrzydzenie, więc mi nie napiszesz? Znowu k....sko logicznie.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: człowiek z lasu »

Mosznicki pisze:
człowiek z lasu pisze:Ustalmy jedno. Nie mam wladzy do przyjmowania badz odmowy, ale mam prawo uswiadomic siebie i innych, jak zachowaja sie ci ludzie w razie masakry chrzescijan. Przylacza sie lub beda obojetni, bo islam to religia nienawisci i okrucienstwa. Brodaci muzulmanie chetnie czerpia z pomocy chrzescijan, ktorych mordowali lub popierali ich mordowanie. Moim zdaniem lepiej wspomoc zmije, bo jest wieksza szansa na przezycie.
Nie proszę o dekret. Ustalam klucz doboru. A więc? Wyznanie, narodowość, rasa czy zabrane stanowisko wobec krzywdy innych?

Ja nie chce wspomagac mordercow chrzescijan, Ty chcesz. Kazdy ma prawo do wlasnej postawy wobec ludzi przepelnionych nienawiscia.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6296
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Czy rasista Mosznicki skomentował już atak terrorystyczny dokonany w Londynie?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

człowiek z lasu pisze:Ja nie chce wspomagac mordercow chrzescijan, Ty chcesz. Kazdy ma prawo do wlasnej postawy wobec ludzi przepelnionych nienawiscia.
Czyli muzułmanie to po prostu mordercy chrześcijan, tak?
Taaak... Czy rasista Mosznicki skomentował już atak terrorystyczny dokonany w Londynie?
Poproszę o obalenie danych sprzed roku.

Poproszę o obalenie danych Federalnego Urzędu Kryminalnego.

Poproszę o uzasadnienie różnicy w postrzeganiu ogółu katolików (chrześcijan) i ogółu muzułmanów na podstawie zamachów dokonywanych przez jednych i drugich.


PS Dzisiejszy Ku-Klux Klan jest "probiały" i reklamuje się sloganem "It is no racist to love your people". Wniosek: nie przeszkadza ci niebiała twarz, musi ci w takim razie przeszkadzać biała. Ot, taka "logika". To nie my jesteśmy tymi złymi, to przecież wy! Obrzydliwość.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6296
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

Skup się na zamachu w Londynie rasisto!
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

Chcesz wywoływać do odpowiedzi, to chronologicznie, cwaniaku!
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6296
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

Skup się lewacki rasisto: zamach w Londynie!
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

Już zakończyłeś śledztwo???
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: człowiek z lasu »

Powiedz mi drogi Mosznicki, jak to jest? Chrzescijanie powoduja sporo wypadkow komunikacyjnych, ale nigdy po tych wypadkach ludzie nie maja poderznietych gardel i ran klutych i cietych. Nasi milusinscy muzulmanie wymyslili nowa kategorie obrazen komunikacyjnych. Dziwne jest to, ze np. PO robila akcje z syryjskimi sierotami trzy lata po rzeziach chrzescijan. Czyzby chrzescijanskie sieroty byly gorsze? W Anglii zamach za zamachem. Czyzby muzulmanie karali Anglikow za Brexit? Moze sa tylko guignolami, marionetkami, puppetsami w wiekszej grze. Nic nie znaczy nasze zdanie i lepiej wspierac tych, ktorzy noza w plecy nie wsadza. Polacy nie sa idealni. Maja wiele wad, ale poki co nie robia zamachow na bezbronne dzieci jakak te bestie w UK ostatnio. Pozostali chrzescijanie rowniez tego nie robia, bo chrzescijanstwo jest religia Milosci i przebaczenia.
ODPOWIEDZ