Remont mieszkania

O wszystkim, czyli o niczym...
tryk
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 21 marca 2013, 19:49

Re: Remont mieszkania

Post autor: tryk »

Oferuje kompleksowe usługi projektowo-budowlane. W oparciu o Państwa oczekiwanie zostanie bezpłatnie sporządzona inwentaryzacja stanu istniejącego oraz kosztorys wykonawczy. W dalszej części projekt oraz wizualizacja (na życzenie klienta) oraz wykonane zostaną wszystkie prace pod klucz. Dokładnie i solidnie.
W razie pytań proszę o kontakt - 660855516.
EdwardDel
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 9 grudnia 2015, 13:28

Re: Remont mieszkania

Post autor: EdwardDel »

Kupowanie materiałów budowlanych w sieci to duża oszczędność czasu i pieniędzy.Nie trzeba biegać po marketach budowlanych i szukać po półkach takich drobiazgów jak śruby,wkręty,pręty czy profile zamknięte.Siedzę w ciepełku i jak nie mogę czegoś znaleźć na stronie e-sklepu BTH import stal,to po prostu do nich dzwonię.
EdwardDel
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 9 grudnia 2015, 13:28

Re: Remont mieszkania

Post autor: EdwardDel »

Witaj Kater - pytasz o firmowe materiały budowlane.Nie zawsze te reklamowane są najlepsze a na pewno są droższe,bo reklama sporo kosztuje.O dobre materiały trzeba po prostu popytać fachowców,którzy ich sporo przecież używają.Często dobry produkt oferuje firma nieznana ogółowi nie-fachowców.
marek75
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 10 listopada 2016, 14:54

Re: Remont mieszkania

Post autor: marek75 »

hej,

na materiałach nie warto oszczędzać, ewentualnie można wiele rzeczy zrobić samemu i tutaj zostawić trochę pieniędzy w portfelu:), pozdrawiam
karola70
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 27 listopada 2016, 13:16

Re: Remont mieszkania

Post autor: karola70 »

własnie a jak z malowaniem natryskowym to wychodzi ? jakieś opinie ?
Wradek
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 29 listopada 2016, 10:48

Re: Remont mieszkania

Post autor: Wradek »

chyba nie ma co szaleć, spokojnie można kupić niemarkowe, ważna jest jedynie jakość
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: Remont mieszkania

Post autor: Versal »

karola70 pisze:własnie a jak z malowaniem natryskowym to wychodzi ? jakieś opinie ?
Jak wychodzi malowanie natryskowe?? Duzo lepiej niz walkiem gdyz faktura jest idealna gladka nie ma śladów po walku Zapraszam do kontaktu to opowiem 508124133
byniek
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwietnia 2017, 19:15

Re: Remont mieszkania

Post autor: byniek »

Ja musze za niedługo zrobić przemeblowanie oraz od nowa pomalować ściany, jeszcze nie wiem na jaki kolor, ale tym to raczej zajmie się żona.
roszeki87
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwietnia 2017, 12:08

Re: Remont mieszkania

Post autor: roszeki87 »

Spokojnie możesz się zdecydować na płytki IIklasy, są dużo tańsze a defekty minimalne, czasem niezauważalne gołym okiem.
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Remont mieszkania

Post autor: Jaślanka »

Jeśli chodzi o remonty, to jeśli ktoś szuka to mogę się podzielić kontaktem do pana, który robi naprawdę porządnie i "po pieniądzach" jak to się mówi :D Robił ostatnio u mnie remont salonu, malowanie, listwy na suficie i podłodze oraz panele :) No jestem bardzo zadowolona, a ciężko mi dogodzić :D
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: Remont mieszkania

Post autor: agnetta »

Takie kontakty bywają na wagę złota. Wiadomo ile dzisiaj na rynku "fachowców".
makymillian
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 12 października 2013, 17:32

Re: Remont mieszkania

Post autor: makymillian »

byniek pisze:Ja musze za niedługo zrobić przemeblowanie oraz od nowa pomalować ściany, jeszcze nie wiem na jaki kolor, ale tym to raczej zajmie się żona.
Ja polecam byś z małżonką usiadł do śnieżkowego kreatora wnętrz, dostępny łatwo w internecie. Wstawiasz zdjęcia pokoju i dobierasz te barwy, które Ci się podobają i coś wybierasz. Dość proste. :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Remont mieszkania

Post autor: kamil3 »

ja teraz remontowałem swoje mieszkanie mam fachowców w firmie od tego ale dałem za remont wyniósł mnie sporo prawie 35 000zł pozdrawiam

fachowo wykańczamy wnętrza tel 798349335.
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Remont mieszkania

Post autor: viktoria11 »

wymieniacie okna co 3-4 lata???? to chińskie z plastiku kupujecie że tyle tylko wytrzymują?/::)))
Rabbit_MAn
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 21 lipca 2018, 15:44

Re: Remont mieszkania

Post autor: Rabbit_MAn »

Remont mieszkania jest bardzo drogi, nie stać mnie obecnie na to :P
ODPOWIEDZ