Księgowość firmy

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Księgowość firmy

Postprzez kratrun » 11 kwietnia 2016, 12:22

Tez musimy w końcu sensownej księgowej do naszej firmy poszukać, bo na razie jest tragedia.
kratrun
Mistrz
Mistrz

Postprzez margo903 » 17 czerwca 2016, 18:40

Możecie mi podpowiedzieć, jakie szkolenia dla działu handlowego by były przydatne? Może jakieś w Warszawie? Mozna by połączyć przyjemne z pożytecznym :)
margo903
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez kamil3 » 1 stycznia 2018, 17:10

to musisz mieć profesjonalistów od tego w firmie :)) i w własnym biurze pozdrawiam.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez BUDMAX » 2 stycznia 2018, 20:14

własne drogie i profesjonalne biura :)
BUDMAX
Obyty
Obyty

Postprzez igom » 11 stycznia 2018, 11:33

Zawsze można nawiązać współpracę z biurem rachunkowym
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez foldare » 31 stycznia 2018, 23:06

A miałeś tam chociaż coś fajnego, nie wiem, ustawione, zorganizowane? Bo ja raz widziałem biuro w którym normalnie stały automaty do gier online, gdzie nie w sposób hazardowy, ale właśnie tak jako czysta rozrywka można sobie było pograć i się ucieszyć - tak to przynajmniej wyglądało. Także jak widać, są różnice
foldare
Debiutant
Debiutant

Postprzez BUDMAX » 1 lutego 2018, 11:40

tylko biura pozdrawiamy własne i prowadzić sobie rachunkowość polecamy :).
BUDMAX
Obyty
Obyty

Postprzez kamil3 » 1 lutego 2018, 16:40

Moja firma ma profesjonalne biura zgadzam się z opiniami tylko biura samemu nie zrobisz księgowości nie ma szans pozdrawiam :) HDEKSPERT JASŁO oraz RZESZÓW biuro oraz inne pozdrawiamy nasze zaufane biura od lat oraz własne prowadzimy pozdrawiamy :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez cytrionka » 6 lutego 2018, 15:29

Mam teraz wykupiony pakiet w tax care, nie wychodzi to drogo, szybko można się z nimi dogadać i wszystko zrobić za pomocą maila, potem po papiery wysyłają kuriera, jak na razie pakietu nie przekraczam i mi w zupełnosci wystarcza do moich potrzeb.
cytrionka
Debiutant
Debiutant

Postprzez Szarak » 6 marca 2018, 23:47

Prowadzę rozliczenie męża firmy i jedyne co stwarza mi problem to wprowadzenie tych wszystkich faktur i paragonów do systemu, na którym pracuję. Postanowiliśmy to zmienić i zainwestowaliśmy w program Invoice Digitizer, który zeskanowane dokumenty odpowiednio odczytuje i wprowadza je bezpośrednio do programu, na którym pracuję. Program ten znacznie ułatwił mi pracę, a dodatkowo sprawił, ze wyszukanie dokumentu nie zajmuje wiele czasu i można je podejrzeć w razie potrzeby nawet nie będąc w biurze.
Szarak
Debiutant
Debiutant

Postprzez jajaślanin » 7 marca 2018, 00:11

Szarak napisał(a):Prowadzę rozliczenie męża firmy i jedyne co stwarza mi problem to wprowadzenie tych wszystkich faktur i paragonów do systemu, na którym pracuję. Postanowiliśmy to zmienić i zainwestowaliśmy w program Invoice Digitizer, który zeskanowane dokumenty odpowiednio odczytuje i wprowadza je bezpośrednio do programu, na którym pracuję. Program ten znacznie ułatwił mi pracę, a dodatkowo sprawił, ze wyszukanie dokumentu nie zajmuje wiele czasu i można je podejrzeć w razie potrzeby nawet nie będąc w biurze.

Czyli mamy "program-cud" w księgowości : na podstawie skanu faktury odróżnia przychód od kosztu ... :hurra:
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez PanBomba87 » 7 marca 2018, 14:27

Może warto doradzić się specjalistów z tej dziedziny? Moim zdaniem to jest dość dobre rozwiązanie :)
PanBomba87
Debiutant
Debiutant

Postprzez Szarak » 14 marca 2018, 23:29

jajaślanin napisał(a):
Szarak napisał(a):Prowadzę rozliczenie męża firmy i jedyne co stwarza mi problem to wprowadzenie tych wszystkich faktur i paragonów do systemu, na którym pracuję. Postanowiliśmy to zmienić i zainwestowaliśmy w program Invoice Digitizer, który zeskanowane dokumenty odpowiednio odczytuje i wprowadza je bezpośrednio do programu, na którym pracuję. Program ten znacznie ułatwił mi pracę, a dodatkowo sprawił, ze wyszukanie dokumentu nie zajmuje wiele czasu i można je podejrzeć w razie potrzeby nawet nie będąc w biurze.

Czyli mamy "program-cud" w księgowości : na podstawie skanu faktury odróżnia przychód od kosztu ... :hurra:

Czy faktury stanowiące przychód, czyli faktury które sam wystawiłeś i masz w wersji elektronicznej, chcesz skanować? Czy to ma sens? Sensowne dla mnie jest tylko skanowanie faktur kosztowych, bo tych w wersji elektronicznej nie mam. I w tym mi własnie pomaga Invoice Digitizer.
Szarak
Debiutant
Debiutant

Postprzez kamilek231 » 21 marca 2018, 09:05

Każda księgowość firmy jest trudna do prowadzenia według mnie
kamilek231
Debiutant
Debiutant

Postprzez Justyna80 » 29 lipca 2018, 19:01

Jeżeli się na tym nie znasz to lepiej nie prowadzić jej samemu ...
Polecam biuro bądź system komputerowy.
Ja korzystam z systemu erp, który zarządza m.in. księgowością (w tym księgami głównymi). - wdrożenia erp w Anegis
Justyna80
Debiutant
Debiutant

Następna strona

Powrót do Wolna strefa