Księgowość firmy

O wszystkim, czyli o niczym...
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: Księgowość firmy

Post autor: lusio »

Zdecydowałam się w końcu przenieść swoją księgowość do Tax Care - dla mnie to spora oszczędność, finansowa - bo mam abonament za 99zł (połowę tego, co płaciłam wcześniej) ale też jest to oszczędność czasu:)
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Re: Księgowość firmy

Post autor: Tish »

Dobry wybór. A wzięłaś sobie z promocją? Bo teraz jak się brało księgowość to dostawałaś na 3 miesiące za darmo prawnika i wsparcie IT. Warto skorzystać.
patka_1
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 28 lipca 2019, 18:12

Re: Księgowość firmy

Post autor: patka_1 »

U nas bardzo długo używali jakiegoś przestarzałego programu, wszyscy tylko narzekali. Podobno ma się na dniach zmienić cos
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: Księgowość firmy

Post autor: lusio »

Tak, skorzystałam z tej promocji. Dodatkowo myślę też o tym pakiecie medycznym, mają w Tax Care fajną ofertę, a mówić można wiele, ale wiadomo, że zdrowie najważniejsze, bo bez tego ani rusz. Nie wiesz może, czy mogę wykupić ten pakiet dla całej rodziny?
blonam
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 5 sierpnia 2019, 15:01

Re: Księgowość firmy

Post autor: blonam »

faktycznie, warto korzystać z takich usług
strzala_amora
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 maja 2018, 21:02

Re: Księgowość firmy

Post autor: strzala_amora »

Ja na swoją nie mogę narzekac. To kobieta z ogromna wiedzą i doświadczeniem. Poza swoimi obowiazkami szuka tez dla nas alternatyw na poprawe zarobkow czy warunkow pracownikow. Wynalazla np świetne pakiety medyczne z medicover by kazdy pracownik mógł skorzystac z lepszej opieki zdrowotnej
Admex
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 maja 2021, 08:11

Re: Księgowość firmy

Post autor: Admex »

Warto zlecić księgowość na zewnątrz, natomiast do samodzielnego wystawiania faktur polecma program faktura-online.pl, pozwala on szybko i wygodnie wystawiać faktury klientom
Midoń
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 września 2021, 11:09

Re: Księgowość firmy

Post autor: Midoń »

Dla wsparcia księgowości w zakresie fakturowania online, ale również archiwizacji i obsługi dokumentów może przydać się program Faktura VAT 2021 od RafSoft z którego też zaczęliśmy korzystać, kiedy ilość zadań w tym zakresie zaczęła nam rosnąć i już powoli zaczynaliśmy tracić nad tym wszystkim kontrolę :)
ODPOWIEDZ