Jakie oświetlenie do hali

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Jakie oświetlenie do hali

Postprzez kedziorek » 26 listopada 2015, 16:09

Witam.

Potrzebuję bardzo szybko zamontować oświetlenie na hali magazynowej. Chwilowo prawdopodobnie będzie składowany tam wyłącznie towar w kartonach (w alejkach), ale na dłuższą metę hala zostanie w części wyposażona w antresolę (piętro) oraz regały wysokiego składowania. Więc wyobrażenie o hali może być na przykładzie np. Castoramy.

Wymiary hali:
- wysokość 6,5-7m
- 20x40m

Jaki konrketnie rodzaj oświetlenia polecicie ?
kedziorek
Guru
Guru

Re: Jakie oświetlenie do hali

Postprzez brotet » 18 sierpnia 2016, 15:47

Jaki był koszt postawienia hali?
brotet
Obyty
Obyty

Postprzez x_n » 25 sierpnia 2016, 07:00

No właśnie, w tej branży inwestorzy decydują się często na gotowe projekty, wycena więc jest uproszczona, bo nie trzeba robić jej od zera.
x_n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez JANAD » 8 sierpnia 2017, 18:26

My mamy podstawowe oświetlenie ledowe.Zależało nam na maksymalnej oszczędności energii.Zresztą,gdy decydowaliśmy się na budowę hali z elementów stalowych to także braliśmy pod uwagę to,żę taniej i szybciej zostanie postawiona.
JANAD
Bywalec
Bywalec

Postprzez JANAD » 11 grudnia 2017, 12:03

anitka60 - rzeczywiście dobre oświetlenie drogi dojazdowej do hali oraz jej otoczenia jest bardzo ważne.Zdarzyło mi się,że z powodu braku oświetlenia nie znalazłem wjazdu na teren firmy,gdzie miałem odebrać rury.Całkowitym przeciwieństwem jest BTH import stal,na terenie której wszystko jest dobrze oświetlone.Nigdy nie miałem problemu z trafieem po zmroku na miejsce odbioru wykonanego zlecenia.A często zlecamy im cięcie laserem.
JANAD
Bywalec
Bywalec

Powrót do Wolna strefa