Wakacje Chorwacja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Wakacje Chorwacja

Postprzez Krzysiek92 » 19 marca 2016, 13:48

Witam wszystkich forumowiczow. Chcialbym jechac na wakacje z dziewczyna do Chorwacji. A wiec teraz pytanie kieruje do was kto byl w jakim miejscu i jak zalatwialiscie nocleg?? Przez biuro podrozy jakies czy poprostu macie namiary na jakis prywatny dom?? Jak to lepiej wychodzi hotel czy dom prywatny. Minimum 5 nocy bysmy chcieli byc i jade wlasnym samochodem. Moze mi ktos pomoc i wypowiedziec sie na ten temat?? Pozdrawiam!:)
Krzysiek92
Guru
Guru

Re: Wakacje Chorwacja

Postprzez edit » 19 marca 2016, 16:19

Witaj. Wszystko zależy, gdzie dokładnie chcesz jechać i kiedy. Nie jest trudno znaleźć domek czy apartament jadąc w ciemno, ale wiadomo lepiej jechać mając zrobioną rezerwację, ale przez biuro podróży wychodzi trochę drożej. Polecam stronę Adriadatabanka - tam jest bardzo dużo ofert chyba z całej Chorwacji. Tu jest link do strony (oczywiście nie jest to żadna reklama biura): http://www.zakwaterowanie-chorwacja.com
Pozdrawiam :)
edit
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez nidzi » 20 marca 2016, 14:58

Może i ja bym się wybrała ^^
nidzi
Debiutant
Debiutant

Postprzez Krzysiek92 » 20 marca 2016, 19:46

No to moze ktos doradzi w jakie miejsce sie wybrac?? Bo ja nie mam zielonego pojecia. :)
Krzysiek92
Guru
Guru

Postprzez gonia88 » 21 maja 2016, 14:41

Podobno w Vodice jest fajnie :) znajomi byli w zeszłym roku - pojechali bez rezerwacji noclegu rejsowym autobusem http://www.globtourist.com/autokar-do-chorwacji.html. Wrócili bardzo zadowoleni i opaleni. W tym roku może i ja się tam wybiorę :)
gonia88
Początkujący
Początkujący

Postprzez szmitu3 » 22 maja 2016, 18:02

gonia88 napisał(a):Podobno w Vodice jest fajnie :) znajomi byli w zeszłym roku - pojechali bez rezerwacji noclegu rejsowym autobusem http://www.globtourist.com/autokar-do-chorwacji.html. Wrócili bardzo zadowoleni i opaleni. W tym roku może i ja się tam wybiorę :)

Wrocili " opaleni i zadowoleni " .
" Opaleni " , poniewaz spedzili kilka dni na poboczu drogi czekajac na autobus powrotny ,
i " zadowoleni " ze udalo im sie bez rezerwacji zalapac na ten wlasnie autobus ?
szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez halszka » 23 maja 2016, 18:19

Primosten lub Porec, jeżeli, oprócz plaży, lubisz klimat starych miasteczek.
halszka
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Małgorzata_Kompas » 17 maja 2018, 13:23

Wszystko zleży od tego czy mają to byś wakacje pod kątem wypoczynku, zwiedzania czy raczej interesuje was plażowanie i życie nocne. Jeśli chodzi o dom to dla dwóch osób to będzie bardzo drogo, można szukać kwater prywatnych jeśli interesuje was opcja bez wyżywienia albo apartamentów w ośrodkach które są również bez wyżywienia ale mają możliwość w większości dokupienia posiłków dla chętnych są baseny, animacje dla dorosłych w ciągu dnia i wieczorem, bary miejscu, bezpośrednie przejecie do plaży itp. Fajne apartamenty w ośrodkach są w miejscowości Umag, Porec albo okolice Puli. Jeśli chodzi o hotele to znów wszystko zależy od budżetu jaki można przeznaczyć na ten wyjazd standard jest od ** do *** to zależy tylko ile chce się wydać i jakie ma się oczekiwania co do danego miejsca. Pozdrawiam Kompas Poland
Małgorzata_Kompas
Debiutant
Debiutant

Postprzez ada1986 » 29 maja 2018, 17:06

Jaką kwotą trzeba dysponować aby pojechać na 2 tygodnie we dwie osoby ?
ada1986
Debiutant
Debiutant

Postprzez igom » 8 czerwca 2018, 09:25

Nigdy nie byłam w Chorwacji, ale ponoć jest to piękny kraj
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez sem » 8 czerwca 2018, 10:36

ada1986 napisał(a):Jaką kwotą trzeba dysponować aby pojechać na 2 tygodnie we dwie osoby ?

Jedziecie samochodem? Samolotem? 2 lata temu - miejscowość Rogoznica tydzień czasu - około 2500 zł w tym paliwo. Dodam, że dużo zwiedzaliśmy, zakupy też tam robiliśmy. Jak to na wakacjach - nie oszczędza się za bardzo.
sem
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez bisko9 » 13 lipca 2018, 11:49

A nie lepiej w Polsce? jest dużo fajnych miejsc na spędzenie wakacji np. Kaszuby. Ja ostatnio byłem tutaj http://apartamenty-niezapominajka.pl
bisko9
Początkujący
Początkujący

Postprzez jankoo » 14 lipca 2018, 21:55

Chorwacja piękna ale droga.
jankoo
Debiutant
Debiutant

Postprzez baraneck » 15 lipca 2018, 12:26

Chorwacja piękna, uwodzi mnie za każdym razem, kiedy tam jestem. Te kamieniste plaże bardzo mi się podobają, nie każdemu to siedzi, aczkolwiek do tego też trzeba się przekonać ;) Polecam!
baraneck
Bywalec
Bywalec

Postprzez Cybersexgp » 13 września 2018, 13:53

Cześć Was. Co prawda jest już po okresie wakacyjnym, lecz uważam, że to perfekcyjny chwila na zagraniczne wakacje. Chociaż nie ulega wątpliwości, najistotniejsze jest bezpieczeństwo. Potrzebowałbym, abyście mi poradzili, czy rady na temat bezpieczeństwa zawarte na Fuerteventura z dzieckiem (polisaturystyczna.pl) są ok.
Cybersexgp
Debiutant
Debiutant

Następna strona

Powrót do Wolna strefa