Odchudzanie

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Odchudzanie

Postprzez giro44 » 7 sierpnia 2017, 17:30

a może mniej drastycznie, czyli ograniczenie cukru w naszym menu
giro44
Debiutant
Debiutant

Postprzez lauraC » 8 sierpnia 2017, 22:07

ja też raczej odpuszcza wszystkie tematy diety, ktore wiążą się z tabletkami. Dla mnie jedyne rozsądne wyjście to zwyczajnie zdrowa zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. To działa dosłownie na wszystko! Pół roku temu zdecydowałam się na wizytę u dietetyka. Opracowaliśmy plan żywieniowy, którego trzymam się do dzisiaj. Ale zmianiłam dosłownie wszystko - cały styl życia. A wyszło to na plus chyba pod każdym względem: wcześniej nie mogłam się obejść bez dicopeg 10g bo zaparcia mi towarzyszyły na każdy kroku przez nieregularne i tłuste jedzeznie, schudłam już 10 kg, a przede wszystkim czuje sie świetnie!
lauraC
Debiutant
Debiutant

Postprzez fugazi » 16 października 2017, 20:41

Każda forma ruchu jest dobra, ważne żeby podnieść tętno i zmusić nasz organizm to większego wysiłku! No i regularność też jest kluczem! Nie wierzcie w żadne super środki odchudzające czy inne suplementy. Najważniejsze jest regularne trenowanie. Bez względu czy robimy to na siłowni, w parku czy na place zabaw nawierzchnie. Ważne żeby zmuszać nasz organizm do gubienia tłuszczu! :)
fugazi
Debiutant
Debiutant

Postprzez Zombie » 20 października 2017, 10:49

Ruch to podstawa podczas odchudzania, ważna jest także dieta i to, by nie jeść byle czego.
Zombie
Weteran
Weteran

Postprzez franiaaa » 30 listopada 2017, 00:49

warto odchudzać się z pomocą dietetyka, który pomoże nam w rozpisce co możemy jeść i kiedy. Ważne jest żeby od razu nei rezygnować ze wszystkiego, a najlepiej jest jeść wszystko ale w małych ilościach. Ja schudłam kiedyś 7 kg i później miałam problemy związane z trawieniem. Najgorszy to był ten ciężki i wielki brzuch po posiłku. Dopiero roztwór z dicopeg 10g mi pomógł
franiaaa
Debiutant
Debiutant

Postprzez anitka60 » 29 grudnia 2017, 11:54

ruch jest najważniejszy, dieta jest dobra w tedy, jesli jemy z umiarem, ja jem wszystko na śniadanie kanapki z serem zolte.hochland.pl/ na obiad jakaś zupa, a na kolacje sałatka i czuje się świetnie :)
anitka60
Początkujący
Początkujący

Postprzez dragoness » 29 grudnia 2017, 12:37

anitka60 napisał(a):ruch jest najważniejszy, dieta jest dobra w tedy, jesli jemy z umiarem, ja jem wszystko na śniadanie kanapki z serem zolte.hochland.pl/ na obiad jakaś zupa, a na kolacje sałatka i czuje się świetnie :)

Ile ci firma płaci?
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Cragnar » 7 stycznia 2018, 03:43

Ja po prostu zaczęłam ćwiczyć i ograniczyłam słodycze. Po 3 miesiącach zmieniłam ciuchy na dwa rozmiary mniejsze. Bez żadnych cudownych specyfików - wystarczyło trochę samodyscypliny.
Cragnar
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Wolna strefa