Odchudzanie

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Odchudzanie

Postprzez sara-narat » 3 października 2016, 14:53

Żeby schudnąć trzeba niestety dużo jeść. A dokładniej mam na myśli ilość posiłków dziennie a nie ich wielkość. Ja swojego czasu jadłam 3 posiłki dziennie i do tego siedzący tryb pracy który jest najgorszy z możliwych. Zwiększyłam ilość swoich posiłków do 4 i więcej się ruszam a dokładniej mam działeczkę która działa jak siłownia i fitness w jednym ;) trzeba się przy niej trochę na gibać. Do tego jeżdżę na rowerze, staram się unikać komunikacji miejskiej żeby się nie rozleniwić. Raz w tygodniu robię sobie długi 1-1,5 godzinny spacer. Przyznam że nie stosowałam jakiejś specjalnej diety. Po prostu ograniczyłam to co jest nie zdrowe i sprzyja tyciu czyli słone przekąski i słodycze. Mniej słodzę kawę i herbatę owocową i więcej się ruszam, czasami ćwiczę ale i tak widać efekty. Małe bo małe ale są a to się liczy bo dzięki temu człowiek wie że jego wysiłki nie idą na marne.
sara-narat
Debiutant
Debiutant

Postprzez delminator » 19 października 2016, 19:24

Nie korzystałbym z takich preparatów. Lepiej chudnąć w normalny sposób
delminator
Debiutant
Debiutant

Postprzez michalnik » 30 października 2016, 11:23

najlepiej wziąć i się zacząć ruszać :)
michalnik
Debiutant
Debiutant

Postprzez magic890 » 4 listopada 2016, 00:42

żeby się odchudzić, to warto się zacząć ruszać :)
magic890
Debiutant
Debiutant

Postprzez jacek105 » 3 stycznia 2017, 21:47

przy odchudzaniu to najlepiej dobra dietę sobie znaleźć :)
jacek105
Debiutant
Debiutant

Postprzez michalina12 » 5 maja 2017, 13:51

dieta to podstawa odchudzania ale zwsze warto przyspieszyc ten proces jakims suplementem, ja stosuje BurnBooster, rewelacja.
michalina12
Debiutant
Debiutant

Postprzez 88Justyna » 22 maja 2017, 11:29

Skorzystalam z diety od dietetyka online, zaczelam sie wiecej ruszac, jezdzic na rowerze, pomaga.
88Justyna
Początkujący
Początkujący

Postprzez kawosz » 26 maja 2017, 19:35

Staram się dużo chodzić ograniczam słodycze czasem biorę spiruline lub L-Karnityne.
kawosz
Bywalec
Bywalec

Postprzez Tish » 29 czerwca 2017, 22:36

Ograniczyłam słodycze i podjadanie. Dodatkowo codziennie piję colon slim, albo dodaję go sobie do śniadania. Efekty zaczynają być już widoczne. :)
Tish
Obyty
Obyty

Postprzez Filemon » 6 lipca 2017, 10:04

Dzisiaj wystarczy odrobina motywacji, by całkiem łatwo poradzić sobie ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. ;)
Filemon
Początkujący
Początkujący

Postprzez odominde » 6 lipca 2017, 16:02

Tish napisał(a):Ograniczyłam słodycze i podjadanie. Dodatkowo codziennie piję colon slim, albo dodaję go sobie do śniadania. Efekty zaczynają być już widoczne. :)

a jak długo już bierzesz colon slim?
odominde
Debiutant
Debiutant

Postprzez doreczka » 11 lipca 2017, 22:31

jakos nie chce mi sie wierzyc w dzialanie takich soecyfkow. mysle ze aby schudnac wytarczy cwiczyc jesc regularnie i ograniczyc slodycze.. mozna sie tez wspomoc naturalnym blonnikiem (poczytaj o nim tutaj http://vitispharma.pl/glukomannan-zdrow ... ny-blonnik ) on zmniejsza apetyt i kontrola nad posilkami jest latwiejsza
doreczka
Debiutant
Debiutant

Postprzez Kofi » 1 sierpnia 2017, 15:31

Ja również nie wierzyłam w specyfiki do odchudzania. W sumie uważam, że suplementy na odchudzanie wspomagają dietę i ćwiczenia, ale same z siebie nie działają. Nic niestety nie zastąpi diety i ćwiczeń, trzeba mieć motywację i silną wolę, bo tracenie kilogramów wcale nie jest proste. Dodatkowo dieta jest na całe życie. Można ją z czasem urozmaicić, ale odżywiać się trzeba prawidłowo, bo stracić kilogramy to jedno, trzeba jeszcze umieć utrzymać szczupłą sylwetkę.
Kofi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez indygo » 2 sierpnia 2017, 09:40

Moim zdaniem żeby schudnąć wcale nie trzeba się katować dietami, wsytarczy zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze
makaron na kaszę
śmietanę na jogurt
słodki sok na wodę niegazowaną
itd itd
to niby szczegóły ale w ciągu dnia sporo można zmienić
indygo
Debiutant
Debiutant

Postprzez sardynka » 4 sierpnia 2017, 18:55

tego mango akurat nie znam i wogole pierwsze slysze ale do odchudzania polecic moge blonnik, sama biore takie kapsulki http://vitispharma.pl/katalog/produkt/p ... s/dicoplus ktore zmniejszaja apetyt i cwicze, staram sie codziennie ale roznie to bywa z checiami hehe :D
sardynka
Debiutant
Debiutant

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna strefa