kupno nowej lodówki

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: kupno nowej lodówki

Post autor: Jozin.1 »

_WHISKEY_ pisze:
TW Balbina pisze:joziiin sprzedaje lodówki po zawodówce, jego zapytaj
Dobre. :ok:
A co to są : lodówki po zawodówce ????
mission
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 lutego 2015, 14:29

Re: kupno nowej lodówki

Post autor: mission »

Ja jakiś czas temu kupiłam lodówkę side by side. Jest bardzo przestronna, wiele rzeczy się w niej mieści. Brałam to pod uwagę, że mieszkamy dość licznie i potrzeba było sporo miejsca. Dodatkowo często jest możliwość do zabudowy, co wygląda bardzo fajnie i dodaje klimatu kuchni.
Aneta98
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2019, 09:01

Re: kupno nowej lodówki

Post autor: Aneta98 »

Można dobrać bardzo szybko sprzęt AGD korzystając z konfiguratorów. Ja korzystałam z paniagd.pl - zawsze później można kupić dobrany tak sprzęt w sklepie stacjonarnym bądź przez internet.
Awatar użytkownika
Kofi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 17 listopada 2015, 15:36

Re: kupno nowej lodówki

Post autor: Kofi »

Ja na święta chcę kupić nową lodówkę. Co mnie interesuje to oczywiście klasa energetyczna. Ja mam akurat dużą kuchnię, więc wielkość dowolna, ale chcę taką dwu drzwiową - co po lewej stronie ma zamrażalnik. Mam już upatrzone 3 modele: beko (to jest jedyna, która nie ma zamrażalnika po lewej stronie, tylko standardowo na dole - ale jest dwudrzwiowa, więc zamrażalnik jest i tak 2x większy od tego co mam teraz, w sumie w beko jest 6 szuflad w zamrażalce), lg door-in-door albo samsung side-by-side. Te modele mają kostkarki do lodu, na czym też mi zależy. Także jak przyjdzie czas wyboru to się będę bardziej zagłębiać. Do tej pory miałam Samsunga, więc mam zaufanie do tej firmy. No ale babcia ma LG i sobie też chwali od paru lat. Największe obawy mam w sumie do beko, bo nigdy nie miałam sprzętu tej firmy.
piotrr87
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 lipca 2019, 22:52

Re: kupno nowej lodówki

Post autor: piotrr87 »

Ja patrzę, by lodówka zużywała mało energii
ODPOWIEDZ