Pytanie: Komu jakiś polityk pomógł ?

O wszystkim, czyli o niczym...
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Pytanie: Komu jakiś polityk pomógł ?

Post autor: Włos »

Jestem ciekawy ilu z Was doznało pomocy od polityka. Nie ważne czy z prawa czy lewa . :mur:
Ja żyję tyle lat i nie przypominam sobie aby mi jakiś polityk pomógł.

Kiedyś miałem styczność z Kmiecikiem i tylko same kłody pod nogi .

Ciekawy jestem czy ktoś z Was otrzymał jakąkolwiek pomoc od polityka ..
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pytanie: Komu jakiś polityk pomógł ?

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... A jaką pomoc masz na myśli?
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Pytanie: Komu jakiś polityk pomógł ?

Post autor: Włos »

Sun Tzu pisze:Taaak... A jaką pomoc masz na myśli?
Zwykła ludzką jakąś pomoc w szybkości rozwiązania problemu w urzędzie , pracę itp
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pytanie: Komu jakiś polityk pomógł ?

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... To od załatwiania pracy konkretnym osobom są politycy? Cóż... musisz się zapisać do jakiejś partii politycznej, zaangażować się w jej działalność, a gdy twoja partia wygra wybory, możesz liczyć na jakąś posadę...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pytanie: Komu jakiś polityk pomógł ?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... To od załatwiania pracy konkretnym osobom są politycy? Cóż... musisz się zapisać do jakiejś partii politycznej, zaangażować się w jej działalność, a gdy twoja partia wygra wybory, możesz liczyć na jakąś posadę...
A nie są? Najbliżej szukając, pan Lechwar, Pan Czeluśniak, Pani Musiałowicz-Czech i po raz pierwszy napisałeś jak jest, pewnie przez przypadek. Nie liczą się kwalifikacje, tylko partyjna przynależność, albo odpowiednie znajomości.
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Pytanie: Komu jakiś polityk pomógł ?

Post autor: Włos »

No dobra np czy załatwił coś dla waszej
okolicy droga, chodnik itp
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pytanie: Komu jakiś polityk pomógł ?

Post autor: Sun Tzu »

Tak! I przy okazji: ty tak w ogóle rozumiesz, co to jest ta "polityka"?
Jks1111
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 06:32

Re: Pytanie: Komu jakiś polityk pomógł ?

Post autor: Jks1111 »

Od pewnego czasu większość polityków pomaga mi zaobserwować jak można jednocześnie stracić gębę i z przetrąconym kręgosłupem moralnym ślizgać sie w wazelinie, tak by centralnie utrafić w miłe miejsce swojemu wodzowi. Od lewej do prawej, od gminy po sejm, wzdłuż i wszerz Matki Polski. Zrozumiałem, ze to profesja da wszelkiej maści konformistów, bez poczucia honoru, którzy wyplują z siebie wszystko i wszystko przełkną co wódz i partia zarządają. Małe zakompleksione poczwarki bez cienia idei.i jakiejkolwiek publicznej misji. Mamy niesamowite szczęście mieszkać w miejscu który oferuje nam obserwacje tych zachowań bez abonamentu i w wersji live, dzięki czemu mamy ciągła pomoc z ich strony.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pytanie: Komu jakiś polityk pomógł ?

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Głupie. Ale za to zaangażowane.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pytanie: Komu jakiś polityk pomógł ?

Post autor: dragoness »

Głupie, bo nie pasuje do światopoglądu? Cóż... nie będę się powtarzać, czym jest dla mnie polityka, bo znowu mnie ktoś zechce oznaczyć 18+ :D Parafrazują anegdotke o franciskim proboszczu, ktory przetrwał wszelkie zawirowania historyczne, od rewolucji po Napoleona, politycy NIGDY nie zmieniają poglądów z tej prostej przyczyny, że mają tylko jeden: zawsze być przy korycie. Jeśli są wyjątki, to jedynie potwierdzają regułę. I proszę, żeby p. Sun Tzu nie trudził się odpowiedzią. Wszystko już czytałam, a nic nowego nie wymyśla.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pytanie: Komu jakiś polityk pomógł ?

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Wszystko już czytałaś? Jestem pod wrażeniem! Przy okazji tej Twojej wszechwiedzy: to ile młodych będzie miał chomik Baśki?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pytanie: Komu jakiś polityk pomógł ?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Wszystko już czytałaś? Jestem pod wrażeniem! Przy okazji tej Twojej wszechwiedzy: to ile młodych będzie miał chomik Baśki?
Nie potrafisz się powstrymać? Zaczyna mi to wygladać na obsesję. Nieprecyzyjnie się wyraziłam. Czytałam wszystko, bo pisałeś na temat postów i osób, które się z Tobą nie zgadzają. Teraz łatwiej zrozumieć? Bez odbioru.
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Pytanie: Komu jakiś polityk pomógł ?

Post autor: wujek_garfield »

Bezinteresowna pomoc ze strony polityka ? Powodzenia.Cuda się podobno zdarzają,więc może ktoś o czymś takim napisze. Choć prędzej spodziewam się relacji o spotkaniu z kosmitami,krasnoludkami itd w okolicach Jasła. Ciekawe,czy istnieje ten wyjątek potwierdzający regułę...
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: Pytanie: Komu jakiś polityk pomógł ?

Post autor: awesome »

Mi pomógł pan Petru - dzięki Jego wypowiedziom mogłem z czystym sumieniem podjąć decyzję, aby na Niego nie zagłosować
Awatar użytkownika
osti
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 16 grudnia 2016, 18:20

Re: Pytanie: Komu jakiś polityk pomógł ?

Post autor: osti »

Mi osobiście wiele lat temu pomógł Pan Rzońca, gdy byłam jego uczennicą, ale on jeszcze nie był wtedy posłem :) Kiedy uczył w Ekonomiku WOSu.
ODPOWIEDZ