Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Czy przywiązujecie wagę o dbanie o wasz organizm?

Postprzez kolorowaanka » 6 kwietnia 2017, 14:29

Chciałabym, ale średnio mi wychodzi. Będąc na zakupach nie mam czasu sprawdzać składów produktów, często wybieram te najpopularniejsze. Nie ruszam się za dużo i często jem smażone potrawy. Musiałabym się nieźle spiąć, żeby coś zmienić.
kolorowaanka
Obyty
Obyty

Postprzez lenQa » 7 kwietnia 2017, 12:03

ja z tego typu mieszanek ziołowych lubie slim&fit z teekanne. Oni mają wiele tego typu herbat ziołowych, które mają dobry skład. Mają w nim pokrzywę, zieloną herbatę, yerbę. Więc w składzie masz fajne rzeczy, dodtego opisane procentowe
lenQa
Debiutant
Debiutant

Postprzez kaka13 » 7 kwietnia 2017, 12:24

Ja wcześniej biegałam parę razy w tyg., teraz staram się ćwiczyć w domu, ale ostatnio jakoś nie potrafię na to znaleźć czasu...
kaka13
Debiutant
Debiutant

Postprzez M0NIKA » 19 kwietnia 2017, 09:05

ostatnio w sklepie widziałam nawet zbiór takich herbat, że były różne rodzaje takich detoks, odchudzających. Pamiętajcie, że możecie pic też po prostu rumianek, który pozwali na utrzymanie dobrego wyglądu skóry
M0NIKA
Debiutant
Debiutant

Postprzez dziwak » 19 maja 2017, 08:36

ja jak najbardziej-bardzo przywiązuje wage do dbania o siebie,jakis czas temu naczytałam sie na temat proZdrowego działąnia błonnika I oczywiście ślepo w to poszłam jednak na dobre mi to nie wyszło,nie doczytałam ze do tego potrzebne są "hekto" litry wody I niestety dosłownie się zapchałam I pojawił się problem z zaparciemi.Podzieliłam sie problememm z przyjaciółką I szczescie w nieszczesciu ze jej mama tez miewa takie dolegliwosci I uzywa dicopeg 10g nie majac wiele do stracenia tez sprobowałam I naprawde mi pomogł,morał taki ze kierujmy sie rozumem w naszym dbaniu o siebie a nie tylko poradami zasłyszanymi przypadkiem
dziwak
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Wolna strefa