"uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Czy jesteś za relokacją uchodźców w Polsce?

TAK
7
15%
NIE
40
85%
 
Liczba głosów : 47

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Postprzez Mosznicki » 17 czerwca 2017, 11:40

Nie, bo nie?
Mosznicki
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 387
Dołączył(a): 16 maja 2015, 17:58

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Postprzez xmax » 17 czerwca 2017, 23:38

Mosznicki napisał(a):
Mosznicki napisał(a):Grecja i Włochy wszystkich nie przyjmą.


Może Arabia Saudyjska ich przyjąć. Bardzo bogaty kraj arabski. Te same klimaty kulturalne.
Czemu ich nie zaprosili?

A czemu się w końcu nie poinformujesz??? Trzeba wpisać słowa klucze i wyskakuje. Może gdybyście to w końcu zaczęli robić, zamiast tylko twierdzić, że cokolwiek wiecie i opieracie swoje przekonania na faktach, ten wątek nie musiałby istnieć.

"Kraje Zatoki nie podpisały do tej pory międzynarodowych umów dotyczących uchodźców, dlatego Syryjczycy przekraczający ich granice nie otrzymują formalnie takiego statusu. Często jednak dostają w zamian pozwolenia na pobyt i podjęcie pracy. Szacuje się, że ponad pół miliona Syryjczyków mieszka obecnie w Arabii Saudyjskiej, około ćwierć miliona w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a kolejne dziesiątki tysięcy w Katarze, Kuwejcie, Omanie i Bahrajnie."

źródło (po raz n-ty): http://uchodzcy.info/infos/mity-i-fakty/

Moim zdaniem, ten kto doprowadził do wojny w Syrii, ten powinien pierwszy przyjmować uchodźców stamtąd:

Izrael, Francja, USA

USA zdestabilizowały region przy udziale Polski. Jako jeden z nielicznych krajów wciąż produkujemy broń kasetową, która najpewniej tam trafia. Czerpiemy garściami z unijnej kasy, więc winniśmy ponosić także ciężary. Szkoda, że wciąż trzeba to powtarzać, bo komuś nie chce się zorientować w temacie zanim zabierze głos.

4 osoby na tak ;) przedstawcie się proszę ,abym wiedział komu tych "uchodźców" do domu podesłać ;) mam nadzieję że mieszkacie w lesie z dala od ludzi. Nie chciałbym aby wasi nowi przyjaciele wysadzali się koło innych domostw . Niech ćwiczą u was.

No i znów to samo... I jak tu rozmawiać??? A ponoć warto (rozmawiać). Może lepiej pomartw się myśliwymi, strzelającymi między domostwami?
Jak to najogładniej ująć:
ktoś nam pcha tych byczków niedorozwiniętych sexualnie (albo nadto rozwiniętych) szerzą się gwałty w europie zachodniej. Stan wyjątkowy lub podwyższonego ryzyka zamachów terrorystycznych związany z "przybyszami" ogłoszony we Francji, Anglii, Nazistowskim kraju, Belgii i nie tylko...

Mosznicki "..Kraje Zatoki nie podpisały do tej pory międzynarodowych umów dotyczących uchodźców.."

Ja też nie podpisywałem takich umów...

Do Polski przybyło jak się szacuje chyba ponad 1,000 000 Ukraińców, to wielka skala emigracji. Nie ma z nimi większego problemu (nie wysadzają się, nie rozjeżdżają nas ciężarówkami, nie gwałcą kobiet i nie obrzydzają życia mieszkańcom okolic w których zamieszkali. Pracują i wysyłają pieniądze swoim rodzinom, tak jak my pracując na Zachodzie.

Więc czemu moim sąsiadem może stać się uzbrojony potencjalny zamachowiec z BW przywołany nam tu polityką mossadu, cia.

Gów..o na BW lub ŚrW zaczęło się od nielegalnej napaści USA (za namową Izraela, a nie Polski) na Irak, od tego czasu mamy zamachy w Europie.

Syria to kolejny etap Mossadu destabilizacji krajów BW, żeby Izraelowi nie zagrażał żaden mocny i stabilny sąsiad.

Broń kasetowa - kto ją używał ostatnio na cywilach w Strefie Gazy. Izrael na Palestyńczykach.

Ale lepiej napisać ..., kto ja "produkuje"

http://www.kampania-palestyna.pl/index. ... -okupacji/
xmax
Guru
Guru
 
Posty: 152
Dołączył(a): 2 maja 2011, 10:53

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Postprzez MartaSa » 19 czerwca 2017, 13:17

Śmiać się czy płakać. Przecież portal uchodzcy.info to tuba propagandowa opłacana przez Sorosa podobnie jak inne organizacje stręczące nam przyjmowanie nachodźców. Czytanie takich bredni podobnie jak gazety.pl robi wodę z mózgu. Muzułmanie to obca kultura, która nigdy się nie dostosuje do rzeczywistości w Europie, która mimo wszystko ma korzenie chrześcijańskie (choć wielu o tym zapomina). Zderzenie dwóch całkowicie obcych sobie kultur nigdy nie da nic dobrego i tak się już dzieje na zachodzie Europy. Każdy kto tam mieszkał wie jak to wygląda w rzeczywistości. Ja również mieszkałam w Rotterdamie 4 lata i wiem jak to wygląda w praktyce. Tam gdzie sprowadzili się muzułmanie ludzie uciekają, zaczyna się od jednego mieszkania, potem jest już cała klatka (kiedy sprowadzą swoje rodziny), potem pustoszeją bloki, całe ulice, a na końcu dzielnice. Nikt nie chce obok nich mieszkać, bo oni się nie dostosowują. Wręcz przeciwnie wprowadzają swoje obyczaje i to Ty musisz się do nich dostosować, albo wypad. Robią to samo co w swoich krajach, w których jest im tak źle. Każdy kto stręczy nam przyjmowanie nachodźców, albo bierze za to pieniądze, albo jest pożytecznym idiotom, który wprawdzie kieruje się jakimiś ideałami, ale daje sobie wcisnąć pierwszą z brzegu ciemnotę. Muzułmanie między sobą wierzą, że to Allach zesłał otępienie na Europejczyków i dlatego oferują im zasiłki, mieszkania, azyl itp. W związku z tym korzystają z tego nie dlatego, że potrzebują azylu, tylko dlatego że tak by chciał Allach. W koranie jest też coś takiego jak hidżra, czyli emigracja w celu nawracania niewiernych. Zresztą o czym my rozmawiamy. Tylko kilka % nachodźców pochodzi z Syrii, a reszta z każdego możliwego kraju Afryki i Azji, którzy na fali tego procederu chcą się wbić do Europy. Cały ten proceder "wyławiania" nachodźców na Morzu Śródziemnym, to też jedna wielka mistyfikacje. Dwa niemieckie statki organizacji lewicowych podpływają pod wybrzeża Libii i tylko ledwo jakiś ponton wypłynie z tamtych rejonów, pakują ich na pokład, a jak zbierze się już parę pontonów, statek płynie do Włoch i wysadza uciekinierów. Taka taksówka. O tym się nie mówi, to wszystko jest dobrze zorganizowany mafijny proceder, za którym ktoś stoi i ma to na celu destabilizowanie Europy. Nie dajcie się oszukać lewicowej propagandzie. Temat można by rozwijać, ale trzeba by mieć na to całe dnie...
MartaSa
Debiutant
Debiutant
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 maja 2017, 16:39

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Postprzez Mosznicki » 19 czerwca 2017, 14:02

xmax napisał(a):Jak to najogładniej ująć:
ktoś nam pcha tych byczków niedorozwiniętych sexualnie (albo nadto rozwiniętych) szerzą się gwałty w europie zachodniej. Stan wyjątkowy lub podwyższonego ryzyka zamachów terrorystycznych związany z "przybyszami" ogłoszony we Francji, Anglii, Nazistowskim kraju, Belgii i nie tylko...

Człowieku, nie grzesz aż tak tanim populizmem! Zamachów nie dokonali w większości żadni przybysze. I co to za język- "Nazistowski kraj"? Laurkę wystawiasz tylko sobie, ale najwyraźniej nieświadomie.

Mosznicki "..Kraje Zatoki nie podpisały do tej pory międzynarodowych umów dotyczących uchodźców.."

Ja też nie podpisywałem takich umów...

Bo nie jesteś krajem.

Do Polski przybyło jak się szacuje chyba ponad 1,000 000 Ukraińców, to wielka skala emigracji. Nie ma z nimi większego problemu (nie wysadzają się, nie rozjeżdżają nas ciężarówkami, nie gwałcą kobiet i nie obrzydzają życia mieszkańcom okolic w których zamieszkali. Pracują i wysyłają pieniądze swoim rodzinom, tak jak my pracując na Zachodzie. Więc czemu moim sąsiadem może stać się uzbrojony potencjalny zamachowiec z BW przywołany nam tu polityką mossadu, cia.

A kogo rozjechał albo wysadził np. Mamed Chalidow? Albo rodzimi muzułmanie?

Gów..o na BW lub ŚrW zaczęło się od nielegalnej napaści USA (za namową Izraela, a nie Polski) na Irak, od tego czasu mamy zamachy w Europie.

Napisałem "przy udziale Polski". Udowodnij, że było inaczej. Proste.

Broń kasetowa - kto ją używał ostatnio na cywilach w Strefie Gazy. Izrael na Palestyńczykach.

Ale lepiej napisać ..., kto ja "produkuje"


Kwestia nie dotyczy tego, kto i w jakim porządku chronologicznym używa tej broni. A skoro jej używa, to pewnie nie wyczarowuje z rękawa, tylko kupuje od producenta. No, ale skoro my "tylko" produkujemy, to mamy czyste ręce, prawda? Bo przecież nożem można pokroić chleb albo zabić, jakby powiedział forumowy spec od logiki.
Ostatnio edytowano 19 czerwca 2017, 15:00 przez Mosznicki, łącznie edytowano 1 raz
Mosznicki
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 387
Dołączył(a): 16 maja 2015, 17:58

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Postprzez Mosznicki » 19 czerwca 2017, 14:34

MartaSa napisał(a):Śmiać się czy płakać. Przecież portal uchodzcy.info to tuba propagandowa opłacana przez Sorosa podobnie jak inne organizacje stręczące nam przyjmowanie nachodźców. Czytanie takich bredni podobnie jak gazety.pl robi wodę z mózgu.

Co ma Soros do Federalnego Urzędu Kryminalnego albo UNHCR??? Zamiast chrzanić, kto Żyd i lewak, i co z tego Twoim zdaniem musi wynikać, po prostu udowodnij, że dane są nieprawdzie. Nie zadowolę się "prawda objawioną", że
Muzułmanie to obca kultura, która nigdy się nie dostosuje do rzeczywistości w Europie


Jakoś tak się składa, że od wielu lat współtworzą społeczeństwa zachodnie, a wyprowadzka z pewnych dzielnic podyktowana jest awansem społecznym, nie faktem zamieszkiwania ich przez muzułmanów. W bloku, który spłonął w Londynie mieszkali ludzie z różnych kultur. Współistnieli. Łączył ich podobny status materialny.

Każdy kto stręczy nam przyjmowanie nachodźców, albo bierze za to pieniądze, albo jest pożytecznym idiotom, który wprawdzie kieruje się jakimiś ideałami, ale daje sobie wcisnąć pierwszą z brzegu ciemnotę. Muzułmanie między sobą wierzą, że to Allach zesłał otępienie na Europejczyków i dlatego oferują im zasiłki, mieszkania, azyl itp. W związku z tym korzystają z tego nie dlatego, że potrzebują azylu, tylko dlatego że tak by chciał Allach. W koranie jest też coś takiego jak hidżra, czyli emigracja w celu nawracania niewiernych. Zresztą o czym my rozmawiamy. Tylko kilka % nachodźców pochodzi z Syrii, a reszta z każdego możliwego kraju Afryki i Azji, którzy na fali tego procederu chcą się wbić do Europy. Cały ten proceder "wyławiania" nachodźców na Morzu Śródziemnym, to też jedna wielka mistyfikacje. Dwa niemieckie statki organizacji lewicowych podpływają pod wybrzeża Libii i tylko ledwo jakiś ponton wypłynie z tamtych rejonów, pakują ich na pokład, a jak zbierze się już parę pontonów, statek płynie do Włoch i wysadza uciekinierów. Taka taksówka. O tym się nie mówi, to wszystko jest dobrze zorganizowany mafijny proceder, za którym ktoś stoi i ma to na celu destabilizowanie Europy. Nie dajcie się oszukać lewicowej propagandzie. Temat można by rozwijać, ale trzeba by mieć na to całe dnie...


Kiedyś pewnie jeszcze zorientujesz się, kto był " idiotom", choć nie sądzę, żeby to cokolwiek u Ciebie zmieniło pod względem empatii. Chrześcijanie także nawracają - zdarzało się, że zupełnie niepokojowo, ale to nam nie pasuje do obrazka, prawda?

Widzisz coś złego w wyławianiu ludzi z morza, którym grozi śmierć? A może mieliby ich pytać, jak tak w tej wodzie przebierają nogami ostatkiem sił, w jakim celu do Europy? Bo jak zarobkowo, to kciuk w dół, a jak nie, to może się zastanowią?

Na czym miałaby polegać ta "destabilizacja"? Że nie będzie już tak jednorodnie i komuś to przeszkadza? Że będziesz miał(a) Szariat? Spokojnie, nie będziesz, tak jak nie ma prawa kanonicznego, mimo że Kościół jest bardzo obecny.
Mosznicki
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 387
Dołączył(a): 16 maja 2015, 17:58

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Postprzez Sun Tzu » 19 czerwca 2017, 16:45

Widzisz coś złego w wyławianiu ludzi z morza, którym grozi śmierć? A może mieliby ich pytać, jak tak w tej wodzie przebierają nogami ostatkiem sił, w jakim celu do Europy?


Łzy mnie poleciały po policzkach, gdy przeczytałem rzewną opowieść o tym, jak chętni na zachodnioeuropejski socjal, wpław płyną - według opowieści herr Mosznickiego - do Europy przez Morze Śródziemne... Osobiście uważam, że każdemu kto wpław przypłynie do Europy z Afryki należy natychmiast nadawać obywatelstwo i powoływać do reprezentacji narodowej w pływaniu długodystansowym!
Sun Tzu
VIP
VIP
 
Posty: 3912
Dołączył(a): 11 października 2011, 22:55

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Postprzez Mosznicki » 19 czerwca 2017, 17:10

Łodzie, jak wiadomo, się nie wywracają. Taki standardowy już popis chrześcijańskiego cynizmu.

Skup się: dzisiejszy incydent w Londynie! Bo dziwnie jeszcze nie zabrałeś głosu.

I co z tymi danymi? Także sprzed roku!
Mosznicki
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 387
Dołączył(a): 16 maja 2015, 17:58

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Postprzez Joziiiin » 19 czerwca 2017, 17:58

Już Was raz pytałem Mosznicki, ilu "uchodźców" jesteście gotowi przyjąć pod swój dach ?? No nie krepujcie się, powiedzcie, zamknijcie pyski niedowiarkom....
Avatar użytkownika
Joziiiin
VIP
VIP
 
Posty: 1979
Dołączył(a): 27 października 2015, 11:45

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Postprzez Sun Tzu » 19 czerwca 2017, 21:34

Łodzie, jak wiadomo, się nie wywracają. Taki standardowy już popis chrześcijańskiego cynizmu.


Łodzie są tak skonstruowane, by się nie wywracały. Czasami jednak toną; czasami toną wtedy, gdy im pasażerowie w tym pomagają, bo w pobliżu przepływa statek, który może ich wziąć na pokład i zawieść do Europy...

Skup się: dzisiejszy incydent w Londynie! Bo dziwnie jeszcze nie zabrałeś głosu.


W języku ludzi cywilizowanych "morderstwo" nazywa się "morderstwem". To tylko jakieś lewackie świnie (przepraszam świnie za porównanie z lewactwem) "morderstwo" nazywają "incydentem". Dotarło to do ciebie tłumoku?
Sun Tzu
VIP
VIP
 
Posty: 3912
Dołączył(a): 11 października 2011, 22:55

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Postprzez Mosznicki » 19 czerwca 2017, 23:59

Joziiiin napisał(a):Już Was raz pytałem Mosznicki, ilu "uchodźców" jesteście gotowi przyjąć pod swój dach ?? No nie krepujcie się, powiedzcie, zamknijcie pyski niedowiarkom....

A ja Wam już opowiedziałem.
Mosznicki
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 387
Dołączył(a): 16 maja 2015, 17:58

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Postprzez Mosznicki » 20 czerwca 2017, 00:09

Sun Tzu napisał(a):
Łodzie, jak wiadomo, się nie wywracają. Taki standardowy już popis chrześcijańskiego cynizmu.


Łodzie są tak skonstruowane, by się nie wywracały. Czasami jednak toną; czasami toną wtedy, gdy im pasażerowie w tym pomagają, bo w pobliżu przepływa statek, który może ich wziąć na pokład i zawieść do Europy...

Skup się: dzisiejszy incydent w Londynie! Bo dziwnie jeszcze nie zabrałeś głosu.


W języku ludzi cywilizowanych "morderstwo" nazywa się "morderstwem". To tylko jakieś lewackie świnie (przepraszam świnie za porównanie z lewactwem) "morderstwo" nazywają "incydentem". Dotarło to do ciebie tłumoku?


Taaak... Tytanik też był tak skonstruowany, że miał być niezatapialny. No, ale to był tylko statek, a to aż pontony. No i jak wiadom, żaden nigdy się nie wywrócił sam z siebie.

Nie będziesz mnie uczył etyki, podly cyniku.

Nie wywiniesz sie! Dane poprosze! I interpretację czynu sprawcy z Londynu w kontekscie kulturowym i wyznania. Skup sie!
Mosznicki
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 387
Dołączył(a): 16 maja 2015, 17:58

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Postprzez Jocke » 20 czerwca 2017, 02:41

1 mapa zamachów terrorystycznych.

2 Mapa przestępstw dokonanych przez imigrantów/uchodźców muzułmańskiego pochodzenia w Europie.

Ale oczywiście, to że nie przyjmujemy imigrantów nie ma w tym żadnego znaczenia... :D To nie przez to w Polsce jest najbezpieczniej w Europie..
Załączniki
mapa-terroru-466.jpg
mapa-terroru-466.jpg, Przeglądane 1898 razy
asas.jpg
asas.jpg (71.77 KiB) Przeglądane 1898 razy
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 369
Dołączył(a): 16 września 2009, 12:40

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Postprzez Mosznicki » 20 czerwca 2017, 11:15

Jocke napisał(a):1 mapa zamachów terrorystycznych.

2 Mapa przestępstw dokonanych przez imigrantów/uchodźców muzułmańskiego pochodzenia w Europie.

Ale oczywiście, to że nie przyjmujemy imigrantów nie ma w tym żadnego znaczenia... :D To nie przez to w Polsce jest najbezpieczniej w Europie..


Anonimowe mapki i YT jako źródło dezinformacji, przy których Federalny Urząd Kryminalny może się schować.
Na marginesie - największe plamy w ... Irlandii Pln. i na wschodzie Ukrainy.

Sugeruje niektórym, żeby najpierw sprawdzili, czy dany wątek nie został w tym długim już temacie poruszony.
Mosznicki
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 387
Dołączył(a): 16 maja 2015, 17:58

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Postprzez Sun Tzu » 20 czerwca 2017, 13:58

Federalny Urząd Kryminalny


Federalny Urząd Kryminalny to ci sami, którzy nie odnotowali ataków na tle seksualnym na kobiety w czasie nocy sylwestrowej w 2015 roku?
Sun Tzu
VIP
VIP
 
Posty: 3912
Dołączył(a): 11 października 2011, 22:55

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Postprzez Mosznicki » 20 czerwca 2017, 15:29

A masz takie informacje?

Jak odniesiesz się do podanej kwestii demografii w kontekście popełnianych przestępstw w RFN?

Pozostaje wciąż kwestia danych sprzed roku i stanowisko ws. incydentu (warto przy okazji sprawdzić pierwsze znaczenie tego słowa w j. polskim) z Londynu.
Mosznicki
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 387
Dołączył(a): 16 maja 2015, 17:58

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna strefa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości