"uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

O wszystkim, czyli o niczym...

Czy jesteś za relokacją uchodźców w Polsce?

TAK
7
15%
NIE
40
85%
 
Liczba głosów: 47

Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Post autor: Sun Tzu »

A masz takie informacje?
A masz informacje, że tak nie było?
Jak odniesiesz się do podanej kwestii demografii w kontekście popełnianych przestępstw w RFN?
Ty podobno opublikowałeś link do raportu Federalnego Urzędu Kryminalnego? Możesz powiedzieć, w którym miejscu?
Pozostaje wciąż kwestia danych sprzed roku i stanowisko ws. incydentu (warto przy okazji sprawdzić pierwsze znaczenie tego słowa w j. polskim) z Londynu.
Cóż... W moim systemie wartości zamordowanie człowieka w Londynie czy 23 ludzi w Manchesterze nazywa się "morderstwem" a nie "incydentem"... Jesteś naprawdę tak ograniczony, że "morderstwo" nazywasz "nieprzyjemnym zdarzeniem"?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze:
A masz takie informacje?
A masz informacje, że tak nie było?
To nie ja twierdzę, że tak było, więc to nie na mnie spoczywa ciężar dowodu.
Ty podobno opublikowałeś link do raportu Federalnego Urzędu Kryminalnego? Możesz powiedzieć, w którym miejscu?
Pewnie w tym, gdzie o nim mowa i widnieje nazwa urzędu, jak powyżej.
Pozostaje wciąż kwestia danych sprzed roku i stanowisko ws. incydentu (warto przy okazji sprawdzić pierwsze znaczenie tego słowa w j. polskim) z Londynu.
Cóż... W moim systemie wartości zamordowanie człowieka w Londynie czy 23 ludzi w Manchesterze nazywa się "morderstwem" a nie "incydentem"... Jesteś naprawdę tak ograniczony, że "morderstwo" nazywasz "nieprzyjemnym zdarzeniem"?
Ty i system wartości? Czy to się aby nie wyklucza na podstawie dotychczasowych postów???

Twierdzisz, że nie było to zajście/zdarzenie i że było przyjemne? I czy w tym, co napisałeś kryje się może jego ocena we wskazanym kontekście? Bo przy poprzednim zdarzeniu z udziałem furgonetki wjeżdżającej w tłum byłeś pierwszy i wyrywałeś mnie do odpowiedzi. No więc czemuż to teraz inaczej??? Jazda! Skup się! Czekam. A także na obalenie danych sprzed roku (kolejność zajmowanych stanowisk dowolna).
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Post autor: Sun Tzu »

Wiecie Mosznicki... Przejrzałem ten wątek i ze zdziwieniem zauważam, że nie opublikowaliście linku do raportu Federalnego Urzędu Kryminalnego na który się ciągle powołujecie! Powtórzę jeszcze raz: gdzie jest ten raport chłopczyku! Powtórzę jeszcze raz: RAPORT a nie jego omówienie w jakiejś niemieckiej gazecie!

p.s.

O reszcie nie dyskutuję - jak dla mnie jesteś po prostu zbyt głupi (cóż... będę szczery)...
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Post autor: T135 »

Mapa przestępstw dokonanych przez muzułmańskich imigrantów nazywanych "uchodźcami". Nie mam nic więcej do dodania.
Załączniki
32f6125b49375689ac0933e3d2ac86fb.jpg
32f6125b49375689ac0933e3d2ac86fb.jpg (68.97 KiB) Przejrzano 4864 razy
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze:Wiecie Mosznicki... Przejrzałem ten wątek i ze zdziwieniem zauważam, że nie opublikowaliście linku do raportu Federalnego Urzędu Kryminalnego na który się ciągle powołujecie! Powtórzę jeszcze raz: gdzie jest ten raport chłopczyku! Powtórzę jeszcze raz: RAPORT a nie jego omówienie w jakiejś niemieckiej gazecie!
To udowodnij, że przedstawione dane są nieprawdziwe, bo jako przytoczone tu nie pochodzą bezpośrednio z raportu (do którego link można sobie w końcu znaleźć), a dopiero artykułu, który się doń odnosi. Ha!
p.s.
O reszcie nie dyskutuję - jak dla mnie jesteś po prostu zbyt głupi (cóż... będę szczery)...
A więc kapitulujecie, towarzyszu? Dobrze.

Możesz być szczery, tylko ja się gołosłowiem nie zadowalam, a do tej pory niczego jeszcze nie udowodniłeś. Bo i jak zresztą? Salwujesz się "komplementem", jak zwykle w takich sytuacjach.
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2017, 23:03 przez Mosznicki, łącznie zmieniany 1 raz.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Post autor: Mosznicki »

T135 pisze:Mapa przestępstw dokonanych przez muzułmańskich imigrantów nazywanych "uchodźcami". Nie mam nic więcej do dodania.
A ja mam. Już nawet dwa - trzy razy to skomentowałem.

"Prawda obiektywna", "Dziennik Narodowy" i inne "patriotyczne" źródła dezinformacji. Bo jacyś internauci stworzyli mapę... No, to rzeczywiście daleko jakiemuś tam Federalnemu Urzędowi Kryminalnemu do... uwaga: internautów. O ludzie, ludzie...
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Post autor: T135 »

Z tym, że tą mapę zatwierdziła KGW policji :)
PS. Jeśli masz informacje o jakimś incydencie wywołanym w Polsce przez uchodźców to daj znać :D
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Post autor: Mosznicki »

T135 pisze:Z tym, że tą mapę zatwierdziła KGW policji :)
Tja... Tak na słowo? Zresztą: http://www.jetzt.de/fluechtlinge/fremde ... che-karten Czyli jak czytamy w tytule : O "mapach przestępstw", które szczują i dlaczego są brednią".
Cała prawda o mapkach. Tacy niemieccy "patrioci" - "zatroskani obywatele" ("besorgte Buerger"). Kogo Ty chcesz nabrać? Anonimowa brać oczywiście, która zadowala sie tylko kolorowymi chorągiewkami, nierozróżniając, czy to uchodźca czy np. "osoba polskiego pochodzenia, która mieszka tu od 30 lat, ale mówi z akcentem, prowadzi pod wpływem alkoholu albo turysta z Maroka, który wdał się w bójkę" (Auch wenn ein Mensch polnischer Abstammung, der seit 30 Jahren hier lebt, aber einen Akzent hat, alkoholisiert Auto fährt, wenn ein Tourist aus Marokko in eine Schlägerei gerät –„Flüchtlingskriminalität“). I tak oto sami kręcicie na siebie bicz, drodzy polscy patrioci.
PS. Jeśli masz informacje o jakimś incydencie wywołanym w Polsce przez uchodźców to daj znać
No właśnie nie. A przecież mamy muzułmanów i uchodźców muzułmańskich. SunTsu wydał rok temu jednoznaczny wyrok, bo mu się wydawało, że jak ktoś jest po prostu muzułmaninem (a informacje te nie są zweryfikowane, co dla SunTsu nie ma znaczenia, choć to i tak bez znaczenia;-) to właśnie z racji wyznania robi pewne rzeczy, choć nie krzyczy przy tym Allah akbar. Mam na myśli zdarzenie, którego "bohaterem" był Samuel Nowakowski. A przy tym SunTsu twierdzi, że nie jest głupi. No cóż...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Post autor: Sun Tzu »

Mosznicki! Skup się! RAPORT! RAPORT! RAPORT!
credac40
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 20 czerwca 2017, 19:10

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Post autor: credac40 »

Nie przyjmować. Nie chodzi o rasizm ani ksenofobię. Chodzi o bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci. Sytuacje z Francji, Wielkiej Brytanii i Szwecji powinny nam dać do myślenia.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze:Mosznicki! Skup się! RAPORT! RAPORT! RAPORT!
LINK, LINK, LINK!

Skoro się tak domagasz, to przyjmuję, że rozumiesz język, w jakim jest napisany i odpowiednie słowa klucze wpiszesz do wyszukiwarki sam:-)
Nie przyjmować. Nie chodzi o rasizm ani ksenofobię. Chodzi o bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci. Sytuacje z Francji, Wielkiej Brytanii i Szwecji powinny nam dać do myślenia.
Na razie chyba nieźle, bo wspominane wielokrotnie 80 tyś. Czeczenów, których przyjęliśmy, chyba nie zagroziło nikomu.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Post autor: Sun Tzu »

RAPORT! Mosznicki! RAPORT! Albo spadaj na drzewo...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Post autor: Mosznicki »

Wyszukiwarka, slowa klucze, slownik lub biuro tłumaczen. A potem i tak będzie, że zmanipulowane, bo polityczna poprawność.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Mówiąc wprost: Mosznicki nie czytałeś żadnego raportu nas który ciągle się powołujesz. Uważasz chłoptasiu, że nie jesteś zabawny?
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: "uchodźcy" przyjmować czy nie? - ankieta

Post autor: wibar »

Na Polskę chcą nakładać sankcje za nieprzyjmowanie uchodżców-ciekawe czy ukarają Angelę Merkel za jednoosobowe,bez konsultacji z innymi przywódcami Europy zaproszenie tych "uchodżców".
ODPOWIEDZ