Gdzie najtańszy kredyt całkowicie online

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Gdzie najtańszy kredyt całkowicie online

Postprzez kornelius78 » 25 września 2018, 16:39

Ja z kolei ostatnio korzystałem z wygodnej porównywarki finansowej, gdzie mają też rankingi kredytów. https://lisekfinansowy.pl Szczerze polecam!
kornelius78
Debiutant
Debiutant

Postprzez carla53 » 9 października 2018, 17:04

Jest dużo banków i jeszcze więcej ofert, może warto spotkać się z jakimś ekspertem kredytowym który pomoże wybrać najlepszą ofertę? Mi potrzebny był kredyt konsolidacyjny i w https://habzafinanse.com.pl/kredyt-konsolidacyjny/ doradcy przedstawili mi kilka ofert oraz pomogli w wyborze najlepszej.
carla53
Debiutant
Debiutant

Postprzez volumen » 10 października 2018, 15:29

Po co brac te kredyty to ja nawet nie.
volumen
Debiutant
Debiutant

Postprzez Wektra » 12 listopada 2018, 18:16

Jak to po co brać kredyty? Poczekaj, aż i Ty będziesz w potrzebie, a wierz mi, że potrzeby są bardzo różne :) Nawet bardzo bogaci biorą kredyty, nie tylko ludzie którzy pieniędzy nie mają w nadmiarze. Uważam, że warto wziąć kredyt online Mam wrażenie, że one są najtańsze na rynku. No i nie ma wielkich problemów z ich załatwieniem, a to przynajmniej dla mnie duży plus.
Wektra
Debiutant
Debiutant

Postprzez igom » 13 listopada 2018, 12:00

Z kredytami trzeba uważać, nie jestem ich zwolenniczką, ale wiadomo, że czasem nie da się inaczej. Najważniejsze, żeby zapożyczać się z głową i rozsądkiem, biorąc pod uwagę swoje możliwości finansowe. Można wesprzeć się kalkulatorem zdolności kredytowej: https://www.totalmoney.pl/kalkulatory/kredyt-gotowkowy-kalkulator-zdolnosci-kredytowej, a także skorzystać z licznych porównywarek kredytów i przede wszystkim nie podejmować decyzji pod wpływem emocji czy chwili. Najgorszym co może być, to wziąć kredyt, a potem nie móc go spłacić.
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez maksym » 4 stycznia 2019, 16:29

Czy najtańszy to nie wiem, ale biorąc w banku Raiffeisen kredyt gotówkowy bez odsetek sam ustalasz cenę kredytu. Polega to na tym, że od ilości rat naliczana jest prowizja czyli im ich mniej tym kredyt tańszy.
maksym
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez rolwoj » 11 stycznia 2019, 10:57

A kredyt na sprzęt do firmy? Orientujecie się, gdzie są najlepsze i najkorzystniejsze oferty? Muszę kupić taki sprzęt, jak opisali tu, czyli chodzi o wózek widłowy. Chcę zainwestować te pieniądze (o ile je dostanę) w używany wózek i właśnie szukam jakiś dobrych ofert kredytów. Jeśli coś macie / kojarzycie to dajcie znać w komentarzu - będę wdzięczny!
rolwoj
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Wolna strefa