Gry Online

O wszystkim, czyli o niczym...
Kolgrim
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 czerwca 2008, 14:13
Lokalizacja: Sopot

Gry Online

Post autor: Kolgrim »

Gracie może w jakieś ciekawe gry online typu (MMO)? Jeżeli tak to może polecicie jakieś ciekawe tytuły?

O to dwie gry, które według mnie warto zobaczyć, chociaż szczerze mówiąc to mamy pełno ciekawych gier online.

Hattrick.org

Najpopularniejszy manager piłkarski w internecie. Gra w to ponad 980 tys. ludzi w tym bardzo dużo Polaków. W lidze jest po 8 zespołów, mecze ligowe odbywają się co tydzień. Naprawdę hattrick bardzo wciąga. Powstało wiele innych menagerów, ale ten jest zdecydowanie najbardziej popularny.

Gangsters.pl

To polska gra kryminalna w której wcielasz się w rolę początkującego gangstera. Poznaj świat pełen przemocy, przekrętów oraz pięknych kobiet i hazardu. Co miesiąc rozdawane są ciekawe nagrody. Myślę, że to najlepsza gra spośród tych o fabule kryminalnej.
Awatar użytkownika
solaris
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 stycznia 2009, 16:38
Lokalizacja: Osobnica

Re: Gry Online

Post autor: solaris »

a ja proponuję :
Crimson Creation RPG jest to gra online z gatunku Browser-Based RPG, w której gracz steruje swoją postacią za pomocą przeglądarki internetowej. W grze możliwa jest interakcja ze wszystkimi użytkownikami, niezależnie czy aktualnie są zalogowani. CCRPG wykracza grubo ponad możliwości typowego RPG i oprócz rozwijania samej postaci, toczenia walk czy zbierania przedmiotów można prowadzić np. własne przedsiębiorstwo, kupować nieruchomości, produkować własne bronie i rozprowadzać je na bazarach... To jednak tylko garstka funkcji , aby się przekonać o prawdziwym potencjale ccrpg musisz sam spróbować! Nie zwlekaj, zarejestruj się na dworze Karmazynowego Króla!

Obrazek

Gra jest stworzona przez dwóch studentów polskich uczelni. Bardzo spodobało mi się to, że każdy pomysł jaki mają gracze, może być włączony do gry... Bardzo zaciekawiła mnie ta gra i zapraszam do niej innych bo wiadomo że im więcej graczy tym lepsza zabawa.

Obrazek

Aby się zalogować wejdźcie pod adres: http://www.ccrpg.pl/r.php?k=solaris-x-1

Serdecznie zapraszam. :ok:

Obrazek

PS. jeśli potrzebujecie pomocy w grze to chętnie służę radą i pomocą. Czekam na PW ( tak się nazywają prywatne wiadomości w grze ;] ) mój numer gg: 7498240

Polecam świat nr. 1 - Karmazynową Wyspę
reggaerulez
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 26 grudnia 2008, 14:00

Re: Gry Online

Post autor: reggaerulez »

ODPOWIEDZ