Propaganda sukcesu

O wszystkim, czyli o niczym...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: człowiek z lasu »

Nie oglądam polskiej tv od lat, z wyjątkiem wizyt u znajomych i rodziny. Krów jest rzeczywiście mało. Wpisy. Nie powinno to trwać tyle czasu. Forum czytają dzieci młodzież. Wpisy są ohydne. Co robi policja i prokuratura, skoro ktoś nie boi się ich i kontynuuje? To jest pytanie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:Nie oglądam polskiej tv od lat, z wyjątkiem wizyt u znajomych i rodziny. Krów jest rzeczywiście mało. Wpisy. Nie powinno to trwać tyle czasu. Forum czytają dzieci młodzież. Wpisy są ohydne. Co robi policja i prokuratura, skoro ktoś nie boi się ich i kontynuuje? To jest pytanie.
Policja nie robi nic, bo nikt im nie kazał. Prokuratora nie robi nic, bo to jest sprawa z oskarżenia prywatnego. Pani sędzia nie robi nic, bo właśnie sprawę wzięła nowa. Ja czekam cierpliwie, ufając w prawo i sprawiedliwość. Absolutnie nie jestem złośliwa w tym momencie. Co do krów, nie wiem, ile ich jest w innych rejonach kraju, widzę że na Podkarpaciu ilość rośnie lawinowo.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: człowiek z lasu »

Uważam, że jest wiele powodòw, by sprawa miała charakter kryminalny. Nie ma też przeszkód, by w takiej sprawie uzyskać satysfakcję finansową. Sprawa cywilna może za to skutecznie zablokować zatrzymanie tego procederu, co byłoby możliwe w sprawie karnej, jeszcze przed zapadnięciem rozstrzygnięcia. Ja, pomimo, że nie pracuję w sektorze publicznym i mojego pracodawcę guzik obchodzi, co kto o mnie pisze, nie pozwoliłby na to, że względu na bliskich, by jakiś prostak pisał takie rzeczy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:Uważam, że jest wiele powodòw, by sprawa miała charakter kryminalny. Nie ma też przeszkód, by w takiej sprawie uzyskać satysfakcję finansową. Sprawa cywilna może za to skutecznie zablokować zatrzymanie tego procederu, co byłoby możliwe w sprawie karnej, jeszcze przed zapadnięciem rozstrzygnięcia. Ja, pomimo, że nie pracuję w sektorze publicznym i mojego pracodawcę guzik obchodzi, co kto o mnie pisze, nie pozwoliłby na to, że względu na bliskich, by jakiś prostak pisał takie rzeczy.
Cóż... jest to sprawa kryminalna, ale nie z oskarżenia publicznego. Takie mamy prawo. Sprawę cywilną można wytoczyć, jeśli wie się komu. Trzeba mieć na to pieniądze, a ja w tej chwili mam inne finansowe priorytety. Zadowolę się tym, co oferuje mi KK. A oferuje całkiem sporo.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: Joziiiiin »

A ja panu proponuję by na rok wrócił pan do kraju, poszukał sobie pracy i po prostu pożył w tym pisowskim dobrobycie.....Punkt widzenia może się troszkę zmienić :hyhy:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: człowiek z lasu »

Joziin. Adaptuję się bardzo szybko. Mogę pracować jako nauczyciel, również języka obcego, kierowca zawodowy, pracownik produkcji, stolarz i jeszcze kilka innych. Nie wyjechałem z Polski z powodu polityków i nie z powodu polityków nie wróciłem. Na pewno nie znajdę w Polsce takich warunków pracy, jak tu gdzie pracuję, ale nie to jest najważniejsze.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: Joziiiiin »

No to zapraszam, przyjedziesz, pożyjesz to wtedy spróbujemy pogadać na podobnym poziomie . A jak nie to morda w wiesz co i nie pieprz nam jaki tu mamy raj, o.k. ?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: dragoness »

Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: Joziiiiin »

Aneta1980 pisze:Z tym masłem bardzo dziwna sprawa jak dla mnie, bo nikt tego wprost nie wyjaśnia z tego co widzę. Można poczytać trochę na ten temat na ... stronie. W ogóle ciekawe informacje podają. Na przykład na temat tego na ile i czym zarabiają prezesi banków, ekologii w Niemczech i rosnących kosztach deweloperów. Ciekawe artykuły, naprawdę polecam, bo można dowiedzieć się wielu istotnych informacji i być na bieżąco!
Spieprzaj stąd wklejaczu !!!!
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: Joziiiiin »

Coś dla miłośników "nadwyżki budżetowej".... :hyhy: :hyhy: :hyhy:

https://finanse.wp.pl/to-koniec-propaga ... 088725121a
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: Joziiiiin »

Infografika dla nieczytatych zwolenników dojnej zmiany

Obrazek
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: człowiek z lasu »

https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/d ... 56738.html

A to dla kumatych. Pamiętasz Joziin, w jaki sposób Rostowski, łatał dziurę budżetową? Ogłaszał w końcu października, że nieVatowiec, staje się z datą wsteczną od 1ego stycznia Vatowcem, bo sprzedał środek trwały w postaci samochodu. A samochód jest towarem eksportowy, , bo Polska samochodów nie produkuje. Wiesz ilu przedsiębiorców tym zniszczył? Gdzie byliście obrońcy Konstytytucji? A zapomniałem. Uczyliście się prawa dopiero na manifach za Kaczyreżimu.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: Joziiiiin »

Podobno miała być zmiana na lepsze. Tak sie reklamowali twoi idole. Dobra zmiana. To , że POprzednicy kantowali zwalnia was z tego ??? Długo jeszcze będą padały argumenty: a PełO tyż tak robiło...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: człowiek z lasu »

Dzięki za formę grzecznościową Joziin. Jest lepiej, bo dziura jest mniejsza i ludzie z tego coś majâ ( 500 plus). Tusk zabrał wszystkie ulgi, a przykład, który podałem, przerobiłem na własnej skórze, więc rozróżniam złodzieja od nieudolnego choćby polityka.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: Joziiiiin »

Ta, i zapewne dlatego nie wracasz....

A Vat sie fajnie odliczało od samochodu przy zakupie co ? ;)
Właśnie będę sprzedawał jeden z samochodów firmowych i nie mam problemu z VATem. Dziwne ,co nie ?
ODPOWIEDZ