Propaganda sukcesu

O wszystkim, czyli o niczym...
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Propaganda sukcesu

Post autor: Włos »

Wszystko super posłowie ratują drogi budują.Gospodarka super its. Ale.
Czy ktoś jechał po tych drogach ?
Poprawil wam się byt ?

Bo oprócz propagandy to
Dróg nie ma. Pensje troszkę lepiej ale za to w sklepach drożej.
Euro nadal drogie do złotówki , dalej przepaść między Polską a chodź by Czechami o Niemcach nie wspominając.

To tak na chłodno to zwykła propaganda. Taka propagandę uprawial już towarzysz Wiesław. To nie za czasu Wiesława wychował się trzon PiS ?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: człowiek z lasu »

Spółki państwowe notują rekordowe zyski, nikt już nie chce sprzedawać LOTu, wszędzie ogłoszenia o pracę, ubóstwa znacznie mniej, a propagandyy sukcesu nie widać. Otwieram Onet. Nic. Idę na urodziny do kumpla, gdzie cały czas nadaje TVN. Nic. Wcześnie, za poprzednich rządów na okrągło słychać było jak to rządy PO były uchwalone za granicą i jak Francja i Niemcy zazdroszczą Polsce cudu gospodarczego.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: Joziiiiin »

Przecież ty nie masz kumpli......

Ja też muszę zaprotestować, a wszystkim malkontentom chciałbym zadedykować piosenkę

a, żeby była jasność - lekarze rezydenci strajkują bo im się robić nie chce.....niech jadą...

a kasa dla Ojca Inwestora zawsze się znajduje... :hyhy:

nauczyciele - żaden nie miał stracić pracy - 6.5 tyś na bruku, ale co tam, każda reforma ma swoje ofiary....grunt, ze swojakom( np Sadurska) krzywda się nie dzieje...

to tak na szybko przed śniadankiem...

leśny ludku, wspomnij coś może o aktualnym zadłużeniu, cenie masła itp...mnie daj sie prosić...naPiSz do centrali to dostaniesz jakiegoś gotowca ;)
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: człowiek z lasu »

Ok. Zrobię to, jak tylko nauczysz się czytać ze zrozumieniem i odniesiesz do mojej wypowiedzi. Wtedy i ja pochylę się nad problemem masła i nauczycieli, tudzież lekarzy rezydentów.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: Joziiiiin »

Mam gdzieś twój propagandowy bełkot...... A koń jaki jest każdy widzi...

Przeciętny Kowalski, wasz wyborca, ciemny lud ma gdzieś spółki skarbu państwa tak samo jak ma gdzieś trybunał konstytucyjny, za to wqrw go łapie w spożywczaku na nabiale, jak ubezpiecza samochód, ogólnie w sklepach, ale na pewno cieszy się, że pisowscy kolesie trzepią po 100 tysi na miesiąc :) Ba, są nawet z tego dumni...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: człowiek z lasu »

Wasz wyborca? Joziin.! Z kim Ty pijesz? Nie mieszaj masła z bimbrem.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: Joziiiiin »

Sorry, wasz wyborca cieszy się z 500+, po PiS coś mu "daje".... :rotfl:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: człowiek z lasu »

Odpowiem słowami które mogłyby wydostać się z ust Ryszarda Opozycjonisty: na pochyłe drzewo i Salomon nie naleje.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: Joziiiiin »

No tośmy pogadali, jak zawsze z resztą..
EOT
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: gara »

Wyniki ekonomiczne same się bronią.

Po co propaganda?
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: Joziiiiin »

taaaaaa, to tak na osłodę dla ciemnego ludu po powrocie ze spożywczaka... :hyhy:

"Po co propaganda?" - zwyzywałem cie kiedyś od idiotów. Dzisiaj chciałbym publicznie przeprosić każdego urażonego tym faktem idiotę....
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: człowiek z lasu »

Joziiin. Weź się za jakąś robotę. 8 zł. Za masło, raz w tygodniu, to nie są wielkie pieniądze. Fajki kosztują więcej. A jak już wybierzesz się na wycieczkę po okolicy, policz krowy i zastanów się, skăd bierze się mleko.
P.S.
A swoją drogą, czy w antyPISie są jacyś wykształceni ludzie, którzy wiedzą, co oznacza słowo idiota i o jakiej ignorancji świadczy używanie go w rozmowie o polityce?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:Joziiin. Weź się za jakąś robotę. 8 zł. Za masło, raz w tygodniu, to nie są wielkie pieniądze. Fajki kosztują więcej. A jak już wybierzesz się na wycieczkę po okolicy, policz krowy i zastanów się, skăd bierze się mleko.
P.S.
A swoją drogą, czy w antyPISie są jacyś wykształceni ludzie, którzy wiedzą, co oznacza słowo idiota i o jakiej ignorancji świadczy używanie go w rozmowie o polityce?
Krów na Podkarpaciu akurat mamy setki. Idiota to diagnoza :) Określenia może używać jedynie lekarz. Co do propagandy sukcesu, czekam, aż oszołamiające wyniki gospodarcze przełożą się na poprawę sytuacji przeciętnego Kowalskiego, nie beneficjenta MOPSu i 500+. Co do propagandy, ta TVPisowska jest szczególnie nachalna. https://wiadomosci.wp.pl/szpital-i-obry ... wiadomosci
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: człowiek z lasu »

Tak. Setki krów na miliony ludzi. Specjalistka od wszystkiego, Pani Dragoness, zapewne doiła krowę i wie jak się robi masło. Idiota ma swoje pochodzenie, które nie pasuje nijak do rozmowy o polityce. Pani jest osobą, dla której prawda nie ma żadnego znaczenia, więc mało wiarygodną w demaskowaniu propagandy. Niech Pani zajmie się sprawą obrzydliwych wpisów pod Pani postami, bo to co się dzieje na forum, wygląda podejrzanie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Propaganda sukcesu

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:Tak. Setki krów na miliony ludzi. Specjalistka od wszystkiego, Pani Dragoness, zapewne doiła krowę i wie jak się robi masło. Idiota ma swoje pochodzenie, które nie pasuje nijak do rozmowy o polityce. Pani jest osobą, dla której prawda nie ma żadnego znaczenia, więc mało wiarygodną w demaskowaniu propagandy. Niech Pani zajmie się sprawą obrzydliwych wpisów pod Pani postami, bo to co się dzieje na forum, wygląda podejrzanie.
Matko... jaki pan ma ze mną problem. Sprawą wpisów już się zajęłam, nie rozumiem, co dla pana wygląda podejrzanie, może fakt, że administracja nic z tym nie robi? Nie wiem, czy pan w ogóle zauważył, że w sprawie "idioty" ma pan moje pełne poparcie? I owszem, pani Dragoness doiła krowę i robiła masło. Niespodzianka, prawda? Co do reszty, po co mam komentować, jeśli pan i tak wszystko już wie? No to może wrócimy do tematu propagandy sukcesu i kłamstw w TVPiS? Może zajmiemy się analizą pasków informacyjnych, żywcem wyjętych z poprzedniego ustroju, gdyby taka technika już istniała?
ODPOWIEDZ