WOŚP 2018

O wszystkim, czyli o niczym...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2018

Post autor: człowiek z lasu »

W byciu w rodzinie najbardziej pomaga prawo do zabijania? Tak. Na wszelki wypadek? Ja akurat mam rodzinę
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18471
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2018

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:W byciu w rodzinie najbardziej pomaga prawo do zabijania? Tak. Na wszelki wypadek? Ja akurat mam rodzinę
No to życzę zdrowia i braku trudnych wyborów. Chociaż biorąc po uwagę gdzie pan mieszka (i rodzina pewnie też) pańskie wypowiedzi o aborcji to czysta hipokryzja http://www.pch24.pl/francja-ma-najbardz ... 743,i.html
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2018

Post autor: człowiek z lasu »

Wielu trudnych wyboròw dokonałem w życiu, ale do głowy by mi nie przyszło, że istnieje wybór zabić, czy nie zabić.
Co do Francji. Francja, jako najstarsza córka Kościoła została zaatakowana przez "siły postępu" znacznie wcześniej i z większą mocą. Tyle, że Francuzi coraz bardziej mają dość postępu i wracają do tradycyjnych, "zacofanych" wartości. Ministerstwo (!) Zdrowia we Francji ostrzega, że aborcja na życzenie IVG, niesie ze sobą nieodwracalne skutki dla psychiki.
Wszyscy Francuzi, z którymi rozmawiałem na ten temat robią dokładnie taką minę, jak wtedy gdy słyszą o powstaniu wandejskim. To już było, nie mamy na to wpływu, ale Republika ma też wiele zalet. Nie chcą wiedzieć o istnieniu tego tematu. Sumienie na to nie pozwala. Współczuję wam, aktywistkom proaborcyjnym, bo ostatnie wasze chwile na tym świecie to będzie błyskawiczne nawrócenie. A powiem pani, że zło istnieje i człowiek taki jak pani, nie jest dla niego podmiotem praw.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18471
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2018

Post autor: dragoness »

Współczuję wam, aktywistkom proaborcyjnym, bo ostatnie wasze chwile na tym świecie to będzie błyskawiczne nawrócenie.
A ja współczuję wam, ludziom z klapkami na oczach, jednostronnego i czarno-białego widzenia świata. I nie. Nie "nawrócę się" ze strachu. Nie jestem Jaruzelski.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOŚP 2018

Post autor: Sun Tzu »

Z ciekawości zapytam, czym się różni człowiek z klapkami na oczach, jednostronnie i w czarno-białych barwach widzący świat od człowieka z klapkami na oczach, jednostronnie patrzącego na świat i w biało-czarnych barwach widzący świat? Bo tak na pierwszy rzut oka to niczym...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2018

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:
Współczuję wam, aktywistkom proaborcyjnym, bo ostatnie wasze chwile na tym świecie to będzie błyskawiczne nawrócenie.
A ja współczuję wam, ludziom z klapkami na oczach, jednostronnego i czarno-białego widzenia świata. I nie. Nie "nawrócę się" ze strachu. Nie jestem Jaruzelskim

Dokładnie. Czarno-biały, przeciwny zabijaniu, brzydzący się zabijaniem bezbronnych istot. Nie będę kolorowym mordercą, w imię bzykania bez konsekwencji.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18471
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2018

Post autor: dragoness »

A ustawy nadal nie czytał. szkoda....
ODPOWIEDZ