WOŚP 2018

O wszystkim, czyli o niczym...
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: WOŚP 2018

Post autor: ragnar »

dragoness pisze:Sztucznie stworzony autorytet, przez kogo? Najzabawniejsze, że to PiS o nim tak mówi. Dla mnie to żaden autorytet. Normalne kobiety nie uczestniczyły w czarnym proteście z namowy Owsiaka, czy feminazistek tylko kierując się własnym rozumem.
Normalne nie chodziły po ulicach i nie brały udziału w tej szopce
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18470
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2018

Post autor: dragoness »

Niektórym kobietom (i mężczyznom) rozum pozwolił na przeczytanie projektów ustaw. Dzięki temu ich wiedza nie jest ograniczona do histerii "niezależnych" mediów. Co do uczestników, za każdym statkiem płyną śmieci, niestety. Panie ragnar, nie bądź śmieszny.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2018

Post autor: człowiek z lasu »

Myśliwi dorabiają nowy dział etyki do swojej "pasji", rzeźnicy też, to czemu aborcjoniści nie mieliby. Niedługo oprócz dietetyki pojawi sie dieetyka. Tylko co robi tam xała załoga WOŚP? Jednomyślnie przeciw chorym dzieciom? To nie jest zatruwanie umysłów? Kupię sprzęt dla chorych, tylko dajcie mi na to kasę i wyeliminujcie tych chorych, którzy nie mają prawa żyć?
Nie znalazł się w całej załodze nikt, kto jest przeciwny zabijaniu bezbronnych?
Ostatnio toczyłem w tej sprawie dyskusję na innym forum. Tym "kobietom" nie chodzi "tylko" o aborcję eugeniczną. Nie ukrywają tego.
Co można na ten temat powiedzieć. Tym, którzy przykładają do tego rękę, choćby słowem poparcia, szczerze współczuję, bo przygotowują sobie straszny los.
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2018, 11:13 przez człowiek z lasu, łącznie zmieniany 1 raz.
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: WOŚP 2018

Post autor: ragnar »

Pani NIKT nie jest w stanie odebrać tego TYTUŁU CO DO SMIEŚZNOŚCI
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18470
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2018

Post autor: dragoness »

ragnar pisze:Pani NIKT nie jest w stanie odebrać tego TYTUŁU CO DO SMIEŚZNOŚCI
Potrafi pan napisać coś oryginalnego? Bo na razie to szkolne przekomarzanie. Życzę panu zdrowych dzieci, i żeby nigdy nie musiał pan wybierać. Zresztą prawo to może zostać panu odebrane.
Tym "kobietom" nie chodzi "tylko" o aborcję eugeniczną. Nie ukrywają tego.
A o co chodzi "tym" kobietom? Może po przeczytanu ustawy bedzie pan wiedział?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2018

Post autor: człowiek z lasu »

Tak na szybko i pobieżnie. W dziale dotyczącym praw reprodukcyjnych, o dopuszczenie aborcji na żądanie. Więcej mi nie trzeba, by brnąć w to dalej.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18470
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2018

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:Tak na szybko i pobieżnie. W dziale dotyczącym praw reprodukcyjnych, o dopuszczenie aborcji na żądanie. Więcej mi nie trzeba, by brnąć w to dalej.
No i na tym polega problem. Większość czyta to, co chce. I co im wygodne. Proszę mi powiedzieć, w ktorym punkcie ustawa ZMUSZA kogokolwiek do aborcji? Nota bene, nie jestem zwolenniczką aborcji na żądanie, przeczytałam jednak pozostałe zapisy, które moga spowodować, że taki wybór nie bedzie w ogóle brany pod uwagę.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOŚP 2018

Post autor: Sun Tzu »

A o co chodzi "tym" kobietom? Może po przeczytanu ustawy bedzie pan wiedział?
Taaak... Wziąłem się i przeczytałem te 31 stron... Najbardziej mi się spodobał art. 9.3: Małoletnia, która ukończyła 15 rok życia, samodzielnie podejmuje decyzję o przerwaniu ciąży. Art. 9.4 też jest fajny: W przypadku małoletniej poniżej 15 roku życia, w razie braku zgody jej przedstawiciela ustawowego, o dopuszczalności przeprowadzenia zabiegu przerwania ciąży decyduje sąd opiekuńczy, a małoletnia, także poniżej 13. roku życia, ma prawo do wyrażenia własnej opinii. W przypadku małoletniej powyżej 13 roku życia, do przeprowadzenia zabiegu przerwania ciąży oprócz zgody sądu opiekuńczego, wymagana jest jej pisemna zgoda, która mote zostać złożona ustnie do protokołu. Ale jednak szczególny mój podziw wzbudziło to coś: Kto rozpowszechnia, również w internecie, twierdzenia, nieznajdujące oparcia w aktualnym stanie wiedzy ani badaniach naukowych, o przebiegu lub konsekwencjach medycznych stosowania antykoncepcji lub zabiegów przerywania ciąży, mające na celu odwiedzenie od jej stosowania lub od wykonania lub poddania się zabiegowi, bądź też napiętnowanie osób, które go wykonały lub się mu poddały, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności lub karze pozbawienia wolności do lat 2. Czyli co? Nie dość, że te feminazistki chcą - w dobie powszechnej dostępności do środków antykoncepcyjnych - aborcji na życzenie finansowanej z moich podatków to jeszcze chcą mi zamknąć buzie pod karą 2 lat więzienia... A zamiast komentarza zacytuję Jarosława Haszka "nachalne są te kurwy i zuchwałe"
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18470
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2018

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
A o co chodzi "tym" kobietom? Może po przeczytanu ustawy bedzie pan wiedział?
Taaak... Wziąłem się i przeczytałem te 31 stron... Najbardziej mi się spodobał art. 9.3: Małoletnia, która ukończyła 15 rok życia, samodzielnie podejmuje decyzję o przerwaniu ciąży. Art. 9.4 też jest fajny: W przypadku małoletniej poniżej 15 roku życia, w razie braku zgody jej przedstawiciela ustawowego, o dopuszczalności przeprowadzenia zabiegu przerwania ciąży decyduje sąd opiekuńczy, a małoletnia, także poniżej 13. roku życia, ma prawo do wyrażenia własnej opinii. W przypadku małoletniej powyżej 13 roku życia, do przeprowadzenia zabiegu przerwania ciąży oprócz zgody sądu opiekuńczego, wymagana jest jej pisemna zgoda, która mote zostać złożona ustnie do protokołu. Ale jednak szczególny mój podziw wzbudziło to coś: Kto rozpowszechnia, również w internecie, twierdzenia, nieznajdujące oparcia w aktualnym stanie wiedzy ani badaniach naukowych, o przebiegu lub konsekwencjach medycznych stosowania antykoncepcji lub zabiegów przerywania ciąży, mające na celu odwiedzenie od jej stosowania lub od wykonania lub poddania się zabiegowi, bądź też napiętnowanie osób, które go wykonały lub się mu poddały, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności lub karze pozbawienia wolności do lat 2. Czyli co? Nie dość, że te feminazistki chcą - w dobie powszechnej dostępności do środków antykoncepcyjnych - aborcji na życzenie finansowanej z moich podatków to jeszcze chcą mi zamknąć buzie pod karą 2 lat więzienia... A zamiast komentarza zacytuję Jarosława Haszka "nachalne są te kurwy i zuchwałe"
Rozumiem. Boi się pan, że jak zacytuje pan eksperta od bruzd, to pana posadzą? Można się wtedy zasłonić niepoczytalnością. Te kwiatuszki, ktore pan tak pieczołowicie wyszukał, mogły zostać złagodzone podczas prac w komisji, no ale reprezentanci mają w [...] suwerena i tu muszę podziękować p. Pawłowicz i p. Kaczyńskiemu, a także innym posłom PiS za racjonalne działanie podczas glosowania.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOŚP 2018

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Zapomniałaś jeszcze o Antku Macierewiczu... Z ciekawości zapytam: złożyłaś podpis pod tym projektem?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18470
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2018

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Zapomniałaś jeszcze o Antku Macierewiczu... Z ciekawości zapytam: złożyłaś podpis pod tym projektem?
Och, dziękuję też p. Macierewiczowi z calego serca. Tak, zlożyłam. W Czarnym Proteście też uczestniczyłam. To kiedy kamieniowanie i stos?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOŚP 2018

Post autor: Sun Tzu »

Proszę sobie zanadto nie pochlebiać... Żyjemy - jak to dziś powiedział poseł Budka Borysław - w "demokratycznym kraju" i w przeciwieństwie do wszelkiego rodzaju lewactwa, szanujemy ludzi, mimo, że nie zgadzamy się z ich poglądami. I nie tylko nie będziemy ich kamieniować czy palić na stosie ale nawet nie będziemy im grozić 2 latami więzienia za to, że mają inne poglądy od nas... A wracając do meritum... Podpisując się pod tym projektem zakładałaś zatem, że te rozwiązania wejdą w życie. Gdybym zakładał, że jest inaczej to musiałbym jednocześnie uznać, że osoby podpisujące się pod takimi rozwiązaniami prawnymi jakie zacytowałem są idiotami, którzy liczą na to, że w Sejmie znajdzie się przynajmniej 231 mądrzejszych od nich i te kretynizmy zmieni. Prawda? I tak przy okazji: gdy zostałem zapytany, czy podpiszę się pod projektem, który firmowała pani Kaja Godek powiedziałem, że nie. Bo przeczytałem ten projekt i zawarte tam rozwiązania mi się nie podobają. Przynajmniej nie wszystkie. A wolę raczej nie zakładać, ze znajdzie się tych 231, co to zmieni... Ot, taka subtelna różnica między nami... Pewnie to wynika z różnic w wykształceniu... ;)
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2018

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:
człowiek z lasu pisze:Tak na szybko i pobieżnie. W dziale dotyczącym praw reprodukcyjnych, o dopuszczenie aborcji na żądanie. Więcej mi nie trzeba, by brnąć w to dalej.
No i na tym polega problem. Większość czyta to, co chce. I co im wygodne. Proszę mi powiedzieć, w ktorym punkcie ustawa ZMUSZA kogokolwiek do aborcji? Nota bene, nie jestem zwolenniczką aborcji na żądanie, przeczytałam jednak pozostałe zapisy, które moga spowodować, że taki wybór nie bedzie w ogóle brany pod uwagę.
Zmusza, czy nie zmusza, aborcja na życzenie jest złem. Ktoś, kto to popiera szykuje sobie straszny los. Ja nie chcę mieć z tym nic wspólnego, co nie znaczy, że nie byłem zmuszony mieć. Czytanie trucizny ma taki sam sens jak picie denaturatu. Można. Tylko po co?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: WOŚP 2018

Post autor: człowiek z lasu »

:szok:
dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:Taaak... Zapomniałaś jeszcze o Antku Macierewiczu... Z ciekawości zapytam: złożyłaś podpis pod tym projektem?
Och, dziękuję też p. Macierewiczowi z calego serca. Tak, zlożyłam. W Czarnym Proteście też uczestniczyłam. To kiedy kamieniowanie i stos?
Są gorsze rzeczy niż kamienie i stosy. Kaczyński walczy o ograniczenie bestialstwa wobec zwierząt w rzeźniach, a "inteligenci" o prawo do eliminacji bezbronnych dzieci. Chore.
A o co walczył tam Juras z Dzidzią i załogą WOŚP? Krzyczał, że kocha dzieci i protestował?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18470
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2018

Post autor: dragoness »

Dyskusja panów, ktorzy rodzin nie posiadają, wyborów nie dokonują, dla ktorych związki to łańcuch... Z najlepszymi zyczeniami https://www.youtube.com/watch?v=KzNAA-U ... e=youtu.be
ODPOWIEDZ