ANTY - Nowy Porządek Świata

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: JaślaninOn »

Bardzo dobrze? No to jestem w ciężkim szoku ? Więc dlaczego bardzo dobrze że powstaje ten nowy początek a w zasadzie porządek ?
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: CYNGIEL »

Nie wiem na co byłeś szczepiony,ale podejrzewam u Ciebie 'atrofię systemu nerwowego skrzyżowaną z zadawnionym skretynieniem"Przykre.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: JaślaninOn »

CYNGIEL pisze:Nie wiem na co byłeś szczepiony,ale podejrzewam u Ciebie 'atrofię systemu nerwowego skrzyżowaną z zadawnionym skretynieniem"Przykre.
Jesteś tak żałosny że konwersacja z tobą dla mnie dyshonor ....NAWET LEWY PROFIL NIE POMÓGŁ PODNIEŚĆ MORALE....
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: JaślaninOn »

Obrazek
"...Prezydent Trump walczy z kartelami farmaceutycznymi i przeciw szczepieniom !!!

Jeśli obecna, w zawrotnym tempie nasilająca się epidemia autyzmu w USA nie zostanie zatrzymana, to za 20 lat ok. 80% chłopców będzie chorych na autyzm. I to oznacza koniec znanej nam cywilizacji.

Wraz z wyborem Donalda Trumpa na prezydenta USA nastaje nowa era w polityce, cywilizacji i medycynie – co zauważyło wielu światowych polityków.

Trump jest jedynym w świecie prezydentem, który przeciwstawił się globalnemu establiszmentowi, który w ciągu paru dekad antyspołecznej, neoliberalnej, mafijno-kapitalistycznej, prowojennej polityki doprowadził USA a także Europę do ekonomicznej i cywilizacyjnej zapaści oraz do niespotykanego biologicznego wyniszczenia społeczeństwa (tyczy to szczególnie USA i Polski).

Szczepienia Trump
Prezydent Trump walczy z kartelami farmaceutycznymi i przeciw szczepieniom !!!

Jeśli obecna, w zawrotnym tempie nasilająca się epidemia autyzmu w USA nie zostanie zatrzymana, to za 20 lat ok. 80% chłopców będzie chorych na autyzm. I to oznacza koniec znanej nam cywilizacji.

Wraz z wyborem Donalda Trumpa na prezydenta USA nastaje nowa era w polityce, cywilizacji i medycynie – co zauważyło wielu światowych polityków.

Trump jest jedynym w świecie prezydentem, który przeciwstawił się globalnemu establiszmentowi, który w ciągu paru dekad antyspołecznej, neoliberalnej, mafijno-kapitalistycznej, prowojennej polityki doprowadził USA a także Europę do ekonomicznej i cywilizacyjnej zapaści oraz do niespotykanego biologicznego wyniszczenia społeczeństwa (tyczy to szczególnie USA i Polski).

Już dwie generacje młodych Amerykanów są poważnie zdegenerowane i chronicznie chore począwszy od pierwszych tygodni życia. Są to ofiary toksycznych, ludobójczych i bezużytecznych szczepień, które pod przymusem lub wręcz terrorem politycy oraz medyczni urzędnicy wmuszają dzieciom od pierwszych godzin życia.
Jeśli obecna, w zawrotnym tempie nasilająca się epidemia autyzmu w USA nie zostanie zatrzymana, szacuje się, że za 20 lat ok. 80% chłopców będzie chorych na autyzm. I to oznacza koniec znanej nam cywilizacji. Już dziś w USA brakuje normalnych mężczyzn do wykonywania zawodów elektryków, hydraulików, mechaników, pilotów, techników, żołnierzy oraz innych typowo męskich profesji. Wybór Trumpa na prezydenta USA ma kardynalne znaczenie dla ratowania młodych generacji, bowiem jest to jedyny polityk, który otwarcie mówi, że chce zastopować epidemię autyzmu.

Będąc ojcem okaleczonego szczepieniami, autystycznego syna, Trump doskonale rozumie, jak wielkim zagrożeniem dla rozwoju dzieci są współczesne toksyczne szczepionki i przeładowane programy szczepień..."
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

Matko... ale chrzanisz, czlowieku. EPIDEMIA autyzmu? Głupoty chyba.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: JaślaninOn »

Pani magister a tak mało wie? nie wierze ... doczytaj Kochana dooedukuj się :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

JaślaninOn pisze:Pani magister a tak mało wie? nie wierze ... doczytaj Kochana dooedukuj się :)
Słoneczko kochane, do Stowarzyszenia Płaskiej Ziemi też należysz?
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: JaślaninOn »

Nie ale wątek znany mi jest jak również argumenty w nim przedstawiane nic Ci nie poradzę że mój światopogląd wybiega poza tvn , dlaczego ja i fakt plus cała resztę "szitu" w każdych innych mediach w ogólnym marazmie umysłowym to chyba wyróżnienie. Także pozdrawiam cieplutko i dobrej nocy życzę :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

JaślaninOn pisze:Nie ale wątek znany mi jest jak również argumenty w nim przedstawiane nic Ci nie poradzę że mój światopogląd wybiega poza tvn , dlaczego ja i fakt plus cała resztę "szitu" w każdych innych mediach w ogólnym marazmie umysłowym to chyba wyróżnienie. Także pozdrawiam cieplutko i dobrej nocy życzę :)
Obawiam się, że jednak jest bardzo ciasny, skoro zakladasz, że ogladam wymienione programy. https://www.szczepienia.pl/szczepionki- ... ja-autyzmu http://tatapad.pl/zdrowie/szczepionki-p ... z-wiadomo/ Życzę poszerzenia horyzontów i również pozdrawiam. Co do Trumpa, amerykańscy prezydenci nie mają raczej monopolu na szerszą wiedzę i Trump nie jest tu wyjątkiem.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: JaślaninOn »

"...Wzajemne oddziaływanie takich dziedzin jak nanotechnologia, badania nad mózgiem, drukowanie w 3D, sieci telefonów komórkowych i przetwarzanie danych stworzy taką rzeczywistość o której nikomu się jeszcze nie śniło: wiek rozszerzonej rzeczywistości. Jako gatunek ludzki, jesteśmy na początku wielkiej epoki: witamy w epoce Rozszerzonej Rzeczywistości..."
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... yV2NFP1z9w
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

Już nie przesadzajmy z tą kontrolą. U inteligentnego człowieka to nie przejdzie. a postęp technologiczny jest potrzebny, rzekłabym, niezbedny.
świadomaenergia
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwietnia 2018, 13:35

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: świadomaenergia »

Witam. JaślaninOn widzę, że się przebudziłeś albo jesteś na dobrej drodze. Niestety jest jeszcze za wcześnie by wychodzić z tym w sferę publiczną jaką jest to forum. Nie rozumieją Cię.. Na szczęście ludzie budzą się, wibrację tej planety podnoszą się. Nie miej żalu do tej Pani co prowadzi z tobą konwersację ona nic po prostu z tego nic nie wie, wie tyle co podrzucił jej system.. czyli samą obłudę.

"Na razie oni należą do systemu, czyli są wrogami. Musisz pamiętać, że oni na ogół nie dojrzeli do
wolności. Niektórzy są tak bierni, uzależnieni od systemu, że będą go bronić."

Trzymaj się :hurra: :ok:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: Jozin.1 »

świadomaenergia pisze:Witam. JaślaninOn widzę, że się przebudziłeś albo jesteś na dobrej drodze. Niestety jest jeszcze za wcześnie by wychodzić z tym w sferę publiczną jaką jest to forum. Nie rozumieją Cię.. Na szczęście ludzie budzą się, wibrację tej planety podnoszą się. Nie miej żalu do tej Pani co prowadzi z tobą konwersację ona nic po prostu z tego nic nie wie, wie tyle co podrzucił jej system.. czyli samą obłudę.

"Na razie oni należą do systemu, czyli są wrogami. Musisz pamiętać, że oni na ogół nie dojrzeli do
wolności. Niektórzy są tak bierni, uzależnieni od systemu, że będą go bronić."

Trzymaj się :hurra: :ok:
#STOPDOPALACZOM
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

Matko... uwielbiam nawiedzonych.
świadomaenergia
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwietnia 2018, 13:35

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: świadomaenergia »

A ja wręcz przeciwnie ludzi, oceniających innych powierzchownie szczególnie w temacie, z którym mało masz wspólnego. Chciałabyś mieć tyle luzu co ten "nawiedzony" hahah :rotfl: :rotfl:

P.S
Cieszę się, że poczułaś się lepsza i sama dowartościowałaś się patrząc na mnie z góry. Trzeba przecież dokarmiać ego pierdołami, co nie? :serce:
ODPOWIEDZ