ANTY - Nowy Porządek Świata

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

świadomaenergia pisze:A ja wręcz przeciwnie ludzi, oceniających innych powierzchownie szczególnie w temacie, z którym mało masz wspólnego. Chciałabyś mieć tyle luzu co ten "nawiedzony" hahah :rotfl: :rotfl:

P.S
Cieszę się, że poczułaś się lepsza i sama dowartościowałaś się patrząc na mnie z góry. Trzeba przecież dokarmiać ego pierdołami, co nie? :serce:
Konkrety poproszę, a nie teorie o płaskiej ziemi, szczepionkach z kobaltem i chemitrails, czyli wlasnie pierdoły. Ja tylko dostosowałam się do twojego poziomu
ona nic po prostu z tego nic nie wie, wie tyle co podrzucił jej system.. czyli samą obłudę.
W przeciwieństwie do nawiedzonych, posiłkuje się różnymi źródłami i sprawdzam "rewelacje".
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: JaślaninOn »

świadomaenergia pisze:Witam. JaślaninOn widzę, że się przebudziłeś albo jesteś na dobrej drodze. Niestety jest jeszcze za wcześnie by wychodzić z tym w sferę publiczną jaką jest to forum. Nie rozumieją Cię.. Na szczęście ludzie budzą się, wibrację tej planety podnoszą się. Nie miej żalu do tej Pani co prowadzi z tobą konwersację ona nic po prostu z tego nic nie wie, wie tyle co podrzucił jej system.. czyli samą obłudę.

"Na razie oni należą do systemu, czyli są wrogami. Musisz pamiętać, że oni na ogół nie dojrzeli do
wolności. Niektórzy są tak bierni, uzależnieni od systemu, że będą go bronić."

Trzymaj się
Tematem interesuje się około 15 lat i sam dostrzegam jak łatwo idzie wprowadzanie wszystkiego w życie, jak bez konsekwentnie mogą realizować swoje plany no ale jak sam zauważyłeś niektórzy uczeni w piśmie uważający się za inteligentnych jeszcze nie dorośli do tego :) Chociaż mam nadzieje że tym normalnym w jakiś sposób pomogę w uzyskiwaniu informacji :) a oczernianie mnie w tym temacie uświadamia mi jedynie jak niektórzy są mocno ograniczeni .

Obrazek
Pozdrawiam wszystkich samodzielnie myślących.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: Jozin.1 »

A jaki cel chcesz osiągnąć, że tak spytam z ciekawości ?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

Jozin.1 pisze:A jaki cel chcesz osiągnąć, że tak spytam z ciekawości ?
"Oświecenie" ludu. Co nie zmienia faktu, że co do roli w "demokratyzacji" świata przez USA zgadzam się calkowicie. Żaden kraj na ich bratniej pomocy dobrze nie wyszedł.
świadomaenergia
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwietnia 2018, 13:35

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: świadomaenergia »

Ludzie sami się "oświecą", trzeba na to tylko czasu bo warunki są sprzyjające. Odpowiedź na każde pytanie jest w nas samych. Co do USA, poznałaś 1 element z dużej układanki to dobry początek ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

świadomaenergia pisze:Ludzie sami się "oświecą", trzeba na to tylko czasu bo warunki są sprzyjające. Odpowiedź na każde pytanie jest w nas samych. Co do USA, poznałaś 1 element z dużej układanki to dobry początek ;)
Błagam...reszta rodem z Dana Browna to tylko materiał na film. Dla równowagi, porcja rzetelnej wiedzy http://zaszczepsiewiedza.pl/aktualnosci ... a-naukowe/
świadomaenergia
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwietnia 2018, 13:35

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: świadomaenergia »

Faktycznie rzetelne źródło wiedzy, pelikanie. :wstyd: :wstyd: Żyj sobie dalej z taką wiedzą jaką masz tylko nie udzielaj się tam gdzie nie masz pojęcia o czym mowa bo dyskredytujesz kogoś innego i inny punkt widzenia.

P.S w takim tempie to 10000 postów nabijesz szybko, brawo! :hurra:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

świadomaenergia pisze:Faktycznie rzetelne źródło wiedzy, pelikanie. :wstyd: :wstyd: Żyj sobie dalej z taką wiedzą jaką masz tylko nie udzielaj się tam gdzie nie masz pojęcia o czym mowa bo dyskredytujesz kogoś innego i inny punkt widzenia.

P.S w takim tempie to 10000 postów nabijesz szybko, brawo! :hurra:
Biedne stworzonko. A kto jest według ciebie rzetelnym źródłem wiedzy? Może Andrew Wakefield, sponsorowany przez JABS? http://www.poradnikzdrowie.pl/psycholog ... 43629.html a może pan Zięba, leczący wszystko, od raka po płaskie cycki :rotfl: http://mitologiawspolczesna.pl/jerzy-zi ... gnostycka/
świadomaenergia
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwietnia 2018, 13:35

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: świadomaenergia »

Nie znam ani jednego ani drugiego. Po co udzielasz się w tym temacie?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

świadomaenergia pisze:Nie znam ani jednego ani drugiego. Po co udzielasz się w tym temacie?
Dziwi mnie, że TY, nie znając tych panów i ich dokonań, udzielasz się w tym temacie. Inteligentny czlowiek stara się poznać wszystkie aspekty tematu i dotrzeć do rożnych źródeł.
świadomaenergia
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwietnia 2018, 13:35

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: świadomaenergia »

Nie dziwi mnie to, że Cię to dziwi.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

Słoneczko, jak nie masz z kim pogadać, to zawsze isnieją telefony zaufania, czy psychoanalitycy. Ja tam bedę trzymać się tematu. Fonte d'informazione numero uno https://wiadomosci.onet.pl/kiosk/nowy-p ... kosc/vsz2r et numero duo https://www.koniecswiata.org/2264/nwo-j ... -rozwieja/ Dla każdego coś miłego.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

I żeby nie było, nie jestem za szczepieniem na wszystko, pneumokoki, meningokoki i inne dziwaćtwa, ale calkowite odstąpienie od szczepień wlaśnie tak się może skończyć.
Załączniki
szczepionki.jpg
świadomaenergia
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwietnia 2018, 13:35

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: świadomaenergia »

Ja pierd... nie skomentuje tego inaczej :wstyd: :wstyd:

P.S
Utożsamiam się z tym co wstawiasz? Na pewno nie. Nie podałem informacji tutaj nawet z czym się utożsamiam więc wszystko co napisałaś do kosza.

P.S2
Ostatni mój post na tym forum. Nie chce nawet zaczynać dyskusji z Tobą bo nie masz nic do przekazania a sama nie słuchasz. Życzę przełomowego wydarzenia w twoim życiu, które otworzy Ci oczy. Bye bye :cwaniak:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ANTY - Nowy Porządek Świata

Post autor: dragoness »

:hurra:
ODPOWIEDZ