Szafa na wymiar

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
shadowman25
Guru
Guru
Posty: 115
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:36

Szafa na wymiar

Post autor: shadowman25 »

Kogo polecacie do wykonania szafy na wymiar?
Zależy mi na cenie oraz jakości wykonania.
majkat
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:27

Re: Szafa na wymiar

Post autor: majkat »

Mam jeszcze po dawnych właścicielach i jestem zachwycona. najchętniej w każdym pokoju bym taką zainstalowała
Awatar użytkownika
port444
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwietnia 2018, 15:34

Re: Szafa na wymiar

Post autor: port444 »

Ja niestety nie mam za bardzo wiedzy w tym obszarze tematycznym... Dlatego też niestety nie będę w stanie pomóc...
Monika888
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, 14:46

Re: Szafa na wymiar

Post autor: Monika888 »

Tam gdzie jest sporo miejsca to można wstawić gotową, najgorzej w jakimś nietypowym pomieszczeniu. My sobie robiliśmy garderobę na poddaszu na wymiar i naprawdę wyszło super. Jak już robicie takie szafy to przemyślcie sobie dokładnie, żeby była funkcjonalna. Ja mam sporo przegródek także można i torby fajnie poukładać i buty…
Awatar użytkownika
yettie
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2018, 14:40

Re: Szafa na wymiar

Post autor: yettie »

Super, dzięki wielkie za ciekawe porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością przyda mi się to :)
lauraC
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 24 czerwca 2017, 10:44

Re: Szafa na wymiar

Post autor: lauraC »

Pewnie ze czasami uda sie trafic gotowy mebel prawie jak "skrojony" pod nasze wnetrze. Wiem bo w tym samym czasie jak my robilismy na zamowienie w salonach agata to moim rodzice kupili tez u nich gotowa szafe w tym samym designie, tez przesuwna jak nasza z tym ze z lustrem na jednym skrzydle
pierniczek
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 grudnia 2018, 13:39

Re: Szafa na wymiar

Post autor: pierniczek »

Ludzie, czytanie ze zrozumieniem się kłania. @shadowman25 prosił o polecenie kogoś konkretnego, a nie porady, czy i dlaczego robić na wymiar. Skoro zadał konkretne pytanie, to raczej jest zdecydowany...

A co do tematu tego wątku, to ja od siebie mogę polecić stolarza M. Fortunę. Robił mi meble do większości pomieszczeń w domu i generalnie jak chodzi o jakość, to jestem bardzo zadowolona. Za projekt odpowiadałam ja, więc tutaj nie miał większego pola do popisu, ale zastosował się do wszelkiego mojego "widzimisię". Swoje sugestie w kilku tematach też przedstawił, co uważam, że jest całkiem dobre i konstruktywne. Trzeba natomiast przypominać mu o swoim istnieniu, bo niestety, ale ma problem z trzymaniem się terminów. Co prawda opóźnienie niewielkie, bo kilka tygodni, a to, w porównaniu z innymi stolarzami, o jakich słyszałam od znajomych, niby nic. No ale jednak irytuje, kiedy człowieka gonią terminy i musi mieć wszystko terminowo skończone, a stolarz się spóźnia.

Summa summarum, gdybym miała znów robić meble, pewnie zdecydowałabym się ponownie na niego i uzbroiła w cierpliwość. :)
Pozdrawiam.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Szafa na wymiar

Post autor: Jozin.1 »

Tosia59 pisze: 3 września 2021, 08:16 W podkrakowskiej Kalwarii Zebrzydowskiej na pewno warto zapytać ;)
Ta, a catering dietetyczny w Trójmieście..... :hyhy:
ODPOWIEDZ