SOCZEWKI KONTAKTOWE

O wszystkim, czyli o niczym...
MałaMi
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 marca 2009, 18:53

Re: SOCZEWKI KONTAKTOWE

Post autor: MałaMi »

Ja kupuję Bausch&Lomb... a u jakiego optyka są takie ceny?
jartys

Re: SOCZEWKI KONTAKTOWE

Post autor: jartys »

nie wiem w jakich cenach są inne soczewki, ale te o których pisałem kupuję na ul Kościuszki, obok banku PKO SA
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: SOCZEWKI KONTAKTOWE

Post autor: natalijka »

Cieszę się, że i na jasielskim rynku soczewkowym coś ruszyło :)
Ile dostawa na terenie Jasła? Bo jest napisane, że dostarczacie osobiście - tanio, więc chciałabym się dowiedziec :)
jartys

Re: SOCZEWKI KONTAKTOWE

Post autor: jartys »

Sprawdziłem i rzeczywiście ceny są bardzo korzystne, myślę, że żaden sklep optyczny nie będzie w stanie przebić tych cen :-) Ceny u polskich dystrybutorów (hurtowe) są niejednokrotnie wyższe niż w tym sklepie internetowym;-)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: SOCZEWKI KONTAKTOWE

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Witam :) Ja nosze okulary od 5 lat i chcialabym zamienic je na stale na soczewki kontaktowe. Ale szczerze mowiac to nie mam zielonego pojecia jakie beda najlepsze dla mnie i kto moze mi doradzic?? Chyba najlepiej bedzie jak z pierwsza wizyta pojde do okulisty...
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: SOCZEWKI KONTAKTOWE

Post autor: krolik »

A czy nosil ktos soczewki dzien noc? Czy nic sie nie dzieje z oczami?
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: SOCZEWKI KONTAKTOWE

Post autor: avicularia »

Nosze soczewki od jakiś 100 lat ;) Jak okazało się,że muszę nosić okulary, od razu zapytałam o soczewki. Zaczynałam od trzymiesięcznych ( takie wtedy były na topie). Teraz nosze dwutygodnowie o przedłużonym noszeniu. Acuve J &J. Ja nie noszę ich bez przerwy na co pozwala producent , tylko ściągam na noc, a czasem już z wieczora, wiec spokojnie nosze je miesiąc, a czasem nawet dłużej. Kupuję na allegro za ok. 64 - 68 zł za 3 pary ( U optyka J. są po 120 zł za 3 pary ). Płynu używam różnie, jaki jest na promocji :hyhy: Zawsze po 3 miesiącach robię sobie przerwę od soczewek na jakiś tydzień i wtedy nosze okularki :) Soczewki uczyła mnie zakładać na wizycie pani doktor Szprucińska, ale nie uczyła mnie zdejmować hahaha i na początku kilka razy szukałam ich po dywanie. Teraz już luz ciach ciach. Jestem bardzo zadowolona z soczewek i nie zamieniłabym ich na stałe na okulary.
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: SOCZEWKI KONTAKTOWE

Post autor: jankow05 »

Noszę soczewki J&J Oasys i kupuję w Jaśle u optyków, zależy gdzie mi po drodze, i raczej ceny oscylują wokół 90 zł za paczkę (6 szt.), raz chyba kupilem za 80 zł, niedługo mi się kończą to pochodzę i posprawdzam ceny ;-)
VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 18:23

Re: SOCZEWKI KONTAKTOWE

Post autor: VISCA EL BARCA »

jankow05 pisze:Noszę soczewki J&J Oasys i kupuję w Jaśle u optyków, zależy gdzie mi po drodze, i raczej ceny oscylują wokół 90 zł za paczkę (6 szt.), raz chyba kupilem za 80 zł, niedługo mi się kończą to pochodzę i posprawdzam ceny ;-)
to czemu nie zamawiasz na allegro takei same jak kupujesz kosztuja tam okolo 60 pare zl.. wiec roznica jest.
ofawek
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 24 marca 2016, 18:37

Re: SOCZEWKI KONTAKTOWE

Post autor: ofawek »

ja zaplacilem za wszystko 100zl
baraneck
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 16 lutego 2015, 13:03

Re: SOCZEWKI KONTAKTOWE

Post autor: baraneck »

Jagoda Fioletowa pisze:Witam :) Ja nosze okulary od 5 lat i chcialabym zamienic je na stale na soczewki kontaktowe. Ale szczerze mówiąc to nie mam zielonego pojęcia jakie będą najlepsze dla mnie i kto może mi doradzic?? Chyba najlepiej bedzie jak z pierwsza wizyta pojde do okulisty...
W pierwszej kolejności zawsze do okulisty! Skontroluje ci wzrok i zmierzy krzywiznę oka!gdy już będziesz wiedzieć co i jak to polecam soczewki Johnson Johnson http://mylenshop.com/firm-pol-132269380 ... hnson.html noszę takie kilku miesięcy.
traper3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 5 grudnia 2010, 20:53

Re: SOCZEWKI KONTAKTOWE

Post autor: traper3 »

Chciałbym też spróbować jak to jest mieć soczewki kontaktowe bo obecnie nosze okulary mam astygmatyzm i szkła z powłoką transitions nie bardzo jestem z nich zadowolony bo przyciemniają się w dzień nawet jak nie ma słońca i źle wtedy mi się patrzy wtedy, ale pierwszy raz sobie takie zrobiłem a teraz myślę nad soczewkami żeby nie nosić okularów.
Awatar użytkownika
jean123
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 18 lutego 2017, 22:09

Re: SOCZEWKI KONTAKTOWE

Post autor: jean123 »

Ja kupuję Air Optix, bardzo wygodne, nie czuję zmęczenia oczu nawet po całym dniu noszenia. Jeśli chodzi o płyn to nie miałam lepszego niż OPTI FREE, spokojnie można soczewki przenosić cały miesiąc i nie czuć oznak zużycia :)
Awatar użytkownika
Maciek77
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 3 listopada 2015, 10:58

Re: SOCZEWKI KONTAKTOWE

Post autor: Maciek77 »

Ja kupuję Bausch and lomb, albo Horien. W sklepie internetowym są po 5 zł za sztukę :) A są bardzo dobre.
agnesska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 4 grudnia 2016, 17:54

Re: SOCZEWKI KONTAKTOWE

Post autor: agnesska »

No niestety niestety bez okulisty się nie obędzie, jak już będziesz mieć soczewki to proponuje zaopatrzyć się jeszcze w lutezan zeby nie dokuczało ci zmęczenie oczu i uczucie wysuszenia, one tak na dłuższą metę wspomagają oko.
ODPOWIEDZ