Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

piotrek pisze:Wielu innych tak myśli jak ja, ba, nawet całe państwa nie podzielają tego co Ty i @mosznicki chcecie zrobić z naszym pięknym krajem. Pani Nauczyciel, przypominam że cała ludzkość wywodzi się od Adam i Ewy i do tego z raju. I ten raj był w Afryce? ciekawe...
Nie. Ten raj był w Mezopotamii. Jeśli od Adama i Ewy, to nic dziwnego, że ludzkość jest taka walnięta. Tyle lat chowu wsobnego... Nota bene, co ja takiego chcę zrobić z tym "pięknym" krajem? Możesz sprecyzować, podając konkretne moje wypowiedzi?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

A to powyżej o chamskości? Co tam jest chamskiego? to że ja tu nie chcę widzieć tych, co do niczego nie są mnie potrzebni? Ja wyczytuję z Twojego posta, że jesteś (jak i @mosznicki) za przyjmowaniem tych "śmieci ludzkich", jak mówi Korwin https://www.youtube.com/watch?v=v7CQkivQNQI . Jeśli jesteś przeciw, to przepraszam, źle odczytałem moją "chamskość"
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Jeśli nie rozumiesz, co w twoim poście było chamskiego, to jak mam z tobą dyskutować? Zwłaszcza, że cudzych postów nie czytasz, albo, co gorsza, nie rozumiesz. No to może przypomnę
Co do obcości kulturowej, zarówno w Libanie jak i Syrii jest duża grupa (prześladowana) chrześcijan. To akurat łatwo zweryfikować.
Ponadto przypomnę również, że to nasz rząd kochany jest za udzielaniem pomocy na miejscu i to właśnie robi Ochojska "budując" studnie w Sudanie.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

Ten "nasz rząd "to tylko podPiSuje tylko ustawy ustalane w Izraelu, oraz sprowadził nam kilka milionów stworów zza wschodniej granicy. Ten "nasz rząd" daje UPAdlińcom emerytury po miesiącu pracy i darmowe bilety na przejazd autobusami. Który z Polaków tak może mieć? To dalej twierdzisz, że to jest "nasz rząd kochany"? Nikt z moich najbliższych i dalszej rodziny na nich nie zagłosuje. Tyle w tym temacie.
A co do chrześcijan z "Libanu i Syrii", to zapoznaj się ze słowem https://pl.wikipedia.org/wiki/Takijja . Ja nie dzielę napływającej dziczy na podstawie religii. Uważam że oni do niczego nie są tu potrzebni. To będzie tylko koszt dla budżetu, i lęk przed wyjściem na ulicę. Ja tego nie chcę, dla moich najbliższych także. Nie widzę żadnego powodu na plus, aby przyjmować tu nierobów i bandytów. Tak uważają też w innych krajach np. USA, Australia, Japonia, Izrael, kraje arabskie (o dziwo ?). Nie widzę żadnych argumentów za przyjmowaniem tej dziczy.
Studnie ochoooouuoooojskiej będą tylko mnożyć ilość tych, którzy będą dopływać pontonami, aby tu żyć na koszt gejropejskich frajerów. Po nic więcej. Żaden z tych pontonów nie dopłynął do Izraela. Jak myślisz dlaczego?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Ten "nasz rząd" daje UPAdlińcom emerytury po miesiącu pracy i darmowe bilety na przejazd autobusami.
Można prosić przepis konkretny, co do pierwszego, bo Rzeszów się z drugiego wycofał.
A co do chrześcijan z "Libanu i Syrii",
Taaa, twierdzisz, że na potrzeby emigracji znają Biblię i katechizm? Przecież nawet katolicy z Polski nie mają o tym pojęcia.
Nie widzę żadnego powodu na plus, aby przyjmować tu nierobów i bandytów.
Ja też nie widzę i dlatego nie mylę ich z uchodźcami przed wojną.
Studnie ochoooouuoooojskiej będą tylko mnożyć ilość tych, którzy będą dopływać pontonami
Należy tylko mieć nadzieję, że nigdy nie bedziesz potrzebował pomocy.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

Co do emerytur dla UPAdlińców to wybierz sobie coś do poczytania https://www.google.pl/search?client=ope ... 8&oe=UTF-8 Na przykład https://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/p ... ow/87fy90y Kretyńskie (nie)rządy, sprowadziły do nas miliony bandytów z UPAdliny https://wiadomosci.wp.pl/byly-minister- ... 961669761a :mad:
Rozumiem też, że urzędnik dający socjal kolorowym odpyta z Biblii i katechizmu?. Proszę, nie rozśmieszaj :) Jest jeszcze inne pojęcie w islamie https://pl.wikipedia.org/wiki/Ketman . Chcesz ich tutaj? Poczytaj na https://ndie.pl . Nie myl pomocy, z życiem na koszt frajerów. Przykład? masz za zachodnią granicą. Na tzw. Dzikim Zachodzie. Tam to dopiero mają ubogacenie :), tzw. kulturowe :) https://ndie.pl/39-letnia-niemka-zabral ... ragicznie/
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Co do emerytur, czytanie ze zrozumieniem sie pokłoniło nisko
Ale proszę pamiętać, że aby otrzymać emeryturę minimalną taka osoba musi mieć 20 lat stażu pracy dla kobiet i 25 dla mężczyzn. Nie sądzę, by nagle takie osoby chciały zamieszkać w Polsce – słyszę w jednym z oddziałów.
Wynika z tego, że w Polsce i na Ukrainie takie same świry
Jeśli przypomnimy historię sprzed 100, 200 lat, nawet za króla Bolesława - 1000 lat temu, to szybko możemy się przekonać, że ten milion dwieście tysięcy Ukraińców, którzy są dzisiaj w Polsce, może chwycić za kopie - przewiduje Kuźmiuk.
Nadzieja w tym, że miarą jest ogół, nie margines. Nota bene, ilu Ukraińców znasz osobiście? Co do uchodźców, nie chodzi o wyparcie się wiary, tylko znajomość jej zasad, na przykład, jak się zaczyna Kazanie na Górze? Akurat a propos :D Albo skąd pochodzi określenie "cymbał brzmiący" :hyhy:
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

dragoness pisze:Co do emerytur, czytanie ze zrozumieniem sie pokłoniło nisko
Ale proszę pamiętać, że aby otrzymać emeryturę minimalną taka osoba musi mieć 20 lat stażu pracy dla kobiet i 25 dla mężczyzn. Nie sądzę, by nagle takie osoby chciały zamieszkać w Polsce – słyszę w jednym z oddziałów.
Wynika z tego, że w Polsce i na Ukrainie takie same świry
Nauczycielka z niejednym dyplomem powinna wyrazić się czytelniej. Ja w ząb nie ogarniam o co w tym chodzi. Skąd te świry? Jeśli z ZUSu, lub ci co tą ustawę uchwalili, to faktycznie świry. :zalamany: ZUS tłumaczy się POdobnie idiotycznie, jak trener Nawałka o sukcesie w Rosji. Znajdź mi kraj, który przyzna swoją emeryturę, dla obcego który popracuje parę miesięcy? Ja głupszego niż nasz, to nie znam :/

No cóż, Tobie pozostają inwektywy. Zwłaszcza gdy piszę o przyznawaniu polskich emerytur, dla UPAdlińców pracujących parę miesięcy w Polsce. Oni płacili składki emerytalne na UPAdlinie, u nas (góra) przez pół roku. Nie rozumiem, dlaczego ja mam pracować na ich emerytury. Ale Ty zapewne rozumiesz.
A c co chodzi z tym kazaniem? Ty będziesz każdą czarną małpę o to pytać? ja? ktoś inny?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Nauczycielka z niejednym dyplomem powinna wyrazić się czytelniej.
To znaczy jak niby? Znowu czytanie poległo? Nie widzisz, że cytat jest POD moją wypowiedzią, czy jak? Rozumiem, że pobieranie amerykańskich emerytur za kilkumiesięczną pracę w USA jest ok? Pobieranie w Anglii zasiłków na dzieci pozostające w Polsce też było ok? Doczytałeś, że to wszystko precyzują umowy dwustronne, które mamy NIE TYLKO z Ukrainą? I sprawdź, co to jest inwektywa, bo na razie ty nimi sypiesz, koleżko.
A o co chodzi z tym kazaniem? A o to, że gdybym była urzędnikiem imigracyjnym, to sądząc z twojej niewiedzy, nogi w Polsce bym ci nie pozwoliła postawić, raso "panów". Podobnie, jak "czarnej, beżowej, czy innej małpie", ktora nie wie, o co chodzi. Widzisz, jaka prosta weryfikacja?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

Z samej definicji umowy, każda umowa jest dwustronną :) chyba że znasz inne. Podaj jakiś link do informacji o emeryturach w USA za kilka miesięcy pracy. Proszę.
Cud boski, że przy Twojej inteligencji doszłaś tylko do zawodu nauczycielki. Wydaje się, że narobiłabyś większych głupot, niż Twój "nasz kochany rząd".
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

piotrek pisze:Z samej definicji umowy, każda umowa jest dwustronną :) chyba że znasz inne. Podaj jakiś link do informacji o emeryturach w USA za kilka miesięcy pracy. Proszę.
Cud boski, że przy Twojej inteligencji doszłaś tylko do zawodu nauczycielki. Wydaje się, że narobiłabyś większych głupot, niż Twój "nasz kochany rząd".
Gdy ty przestaniesz cytować kresy.pl :rotfl: :rotfl: i nie, słoneczko, nie wszystkie umowy są dwustronne, i nie jest to takie proste. https://pl.wikipedia.org/wiki/Umowa_mi%C4%99dzynarodowa
Chciałes link, to masz. Zasady identyczne. https://poradniksukces.com/wp/praca-na- ... emerytura/ Co do "cudów", nie dość, że nie czytasz, to najwyraźniej jeszcze nie piszesz. Z twojej wypowiedzi wynika, że powinnam dojść znacznie dalej :rotfl: :rotfl:
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

Ja myślę że sprawdziłabyś się w tefałenie. Tak ciebie widzę https://ndie.pl/mozna-poswiecic-zycie-d ... uchodzcow/ Wyślij tam cv, i poinformuj jak ciebie oceniono. Poczekam.
Co do emerytury USA w wysokości sto kilkanaście talarów za parę kwartałów, lub nawet kilka kilkanaście $. To coś jak u nas 50 PLN. A UPAdliniec dostanie od razu 1000 PLN. Widzisz różnicę? Bo ja tak.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

piotrek pisze:Ja myślę że sprawdziłabyś się w tefałenie. Tak ciebie widzę https://ndie.pl/mozna-poswiecic-zycie-d ... uchodzcow/ Wyślij tam cv, i poinformuj jak ciebie oceniono. Poczekam.
Co do emerytury USA w wysokości sto kilkanaście talarów za parę kwartałów, lub nawet kilka kilkanaście $. To coś jak u nas 50 PLN. A UPAdliniec dostanie od razu 1000 PLN. Widzisz różnicę? Bo ja tak.
Nie dostanie. Nie umiesz czytać, sorry.
aby otrzymać emeryturę minimalną taka osoba musi mieć 20 lat stażu pracy dla kobiet i 25 dla mężczyzn.
Oczywiście ty nigdy nie wyjeżdżałeś, ani nie wyjedziesz do pracy za granicę, bo Polska dla Polaków?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

dragoness pisze:Oczywiście ty nigdy nie wyjeżdżałeś, ani nie wyjedziesz do pracy za granicę, bo Polska dla Polaków?
Zadziwię panią profesor: pracowałem. W krajach gdzie pewnie nigdy nie będziesz. Nie zmienia to faktu, że Polska jest dla Polaków. PO coś sortujesz pranie białe i kolorowe?
biosqn
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 13 maja 2018, 19:52

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: biosqn »

dragoness pisze:Co do obcości kulturowej, zarówno w Libanie jak i Syrii jest duża grupa (prześladowana) chrześcijan. To akurat łatwo zweryfikować.
Jako ateista jestem przeciw wciąganiu religii do rozmowy publicznej jako argument. Przykład... Katolik atakuje muzułmanina a muzułmanin katolika od zawsze, katolik toleruje pedała a muzułmanin traktuje jak śmiecia wręcz mordują ich bardziej niż katolików, katolik szanuje kobiety a muzułmanin uważaj je za przedmiot, hindusi w/g katolika wierzą w szatana a potwór spaghetti schował się za marsem... Ale w tym wszystkim ja mam przerypane najbardziej bo jako ateista jestem atakowany przez katolików i muzułmanów nie ważne jakiego pochodzenia. Robi się z tego wielki chaos więc lepiej nie mieszać religii, wyznań itd z imigracjami czy polityką. Oni nie przybywają tu ponieważ są prześladowani z powodu religii więc po co o niej rozmowa?
ODPOWIEDZ