Dobre smażalnie ryb

O wszystkim, czyli o niczym...
Julia28
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 9 marca 2017, 17:02

Dobre smażalnie ryb

Post autor: Julia28 »

Czy znacie dobre smażalnie ryb nad Polskim morzem? Które możecie mi polecić?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Dobre smażalnie ryb

Post autor: Jozin.1 »

Chcesz nam wmówić, że pojedziesz z Jasła nad morze tylko na smażoną rybę ??? Do brzegu......
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Dobre smażalnie ryb

Post autor: wibar »

Jozin.1 pisze:Chcesz nam wmówić, że pojedziesz z Jasła nad morze tylko na smażoną rybę ??? Do brzegu......
A co w tym dziwnego??? Jest okres wakacyjny i ludzie-również z Jasła-jeżdżą nad morze.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Dobre smażalnie ryb

Post autor: Jozin.1 »

Dzizas, kolejny inteligent inaczej........ty lepiej nie do brzegu......
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Dobre smażalnie ryb

Post autor: wibar »

Jozin.1 pisze:Dzizas, kolejny inteligent inaczej........ty lepiej nie do brzegu......
Jozin.1 jest taki inteligentny,że nie mieści mu się w głowie że ludzie NORMALNI jeżdżą nad morze.Ale skąd on miał o tym wiedzieć jak nikt mu o tym nie powiedział? :niepewny:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Dobre smażalnie ryb

Post autor: Jozin.1 »

Taaaaaaaaaaaaaa, i w głowie mu się nie mieści, że można pojechać 700 km specjalnie by wciągnąć rybę z poleconej smażalni.....

Ech, ten kompleks prowincji....
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Dobre smażalnie ryb

Post autor: BodeineBrazy »

Jozin.1 pisze:Taaaaaaaaaaaaaa, i w głowie mu się nie mieści, że można pojechać 700 km specjalnie by wciągnąć rybę z poleconej smażalni.....

Ech, ten kompleks prowincji....
A kto imbecylu kwadratowy napisał, ze jedzie specjalnie nad morze do smażalni?
Gość jedzie pewnie na urlop nad morze i prosi o miejscówki godne polecenia...
Wtedy przychodzi taki trol jak ty, ze swoimi teoriami i filozofiami i zamęcza nimi innych.
Jak nie masz wolnych słuchaczy to męcz matkę w domu.Zareczam, ze długo nie wytrzyma i każe Ci szukać pracy.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Dobre smażalnie ryb

Post autor: Jozin.1 »

Imbecylu sześcienny, kto jako kryterium wyjazdu nad morze kieruje się.....smażalniami ??? Masz coś w tym swoim łbie czy tylko przepalony olej. Ze smażalni nad morzem oczywiście...

P.s.

Poczytaj sobie posty założyciela tego wątku - co post to wkleja linka, kryptoreklama i nic więcej ;)
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Dobre smażalnie ryb

Post autor: BodeineBrazy »

Jozin.1 pisze:Imbecylu sześcienny, kto jako kryterium wyjazdu nad morze kieruje się.....smażalniami ??? Masz coś w tym swoim łbie czy tylko przepalony olej. Ze smażalni nad morzem oczywiście...
Chłopie...dobrze ci radzę..otwórz okno i wpuść troche powietrza do pokoju a moze unikniesz wylewu.
Siedzisz, klepiesz, szukasz uwagi i zatruwasz fora swoją antylogiką.
Gdzieś Ty wyczytał,że to jest czyjeś główne kryterium wyjazdu nad morze?
Ktoś jedzie nad morze i prosi o polecenie jakiegoś miejsca z rybami, wtedy pojawiasz się ty, nie mający życia i znajomych i robisz problem.
Nie wiem czy masz wodogłowie czy to nudy ale moze ci to rozrysować?
Znaki dymne Ci puścić zebys pojął?Czy to tylko naturalna skłonność do szukania zwady?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Dobre smażalnie ryb

Post autor: Jozin.1 »

czy ktoś cię, dzbanie, prosił o komentarz ??? Sam się wje....eś a teraz kwiczysz. Do brzegu.....
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Dobre smażalnie ryb

Post autor: BodeineBrazy »

Jozin.1 pisze:czy ktoś cię, dzbanie, prosił o komentarz ??? Sam się wje....eś a teraz kwiczysz. Do brzegu.....
Przepraszam.Nie wiedziałem ze to twoje własnościowe forum, gdzie se spełniasz wystękując swoje wypociny i zameczasz nimi innych.
Po pierwsze spróbuj zamęczać kogoś w realu a po drugie nie ty mi śmieciu bedziesz ustalał kiedy i co mam pisać.
Narka.Bez odbioru.
Barbarossa
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 stycznia 2016, 14:19

Re: Dobre smażalnie ryb

Post autor: Barbarossa »

To zależy w który rejon polskiego morza się wybierasz. Ale w okolicach Trójmiasta polecam BAR Przystań w Sopocie
- to co tam podają, to mistrzostwo swiata
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Dobre smażalnie ryb

Post autor: Jozin.1 »

BodeineBrazy pisze:
Jozin.1 pisze:czy ktoś cię, dzbanie, prosił o komentarz ??? Sam się wje....eś a teraz kwiczysz. Do brzegu.....
Przepraszam.Nie wiedziałem ze to twoje własnościowe forum, gdzie se spełniasz wystękując swoje wypociny i zameczasz nimi innych.
Po pierwsze spróbuj zamęczać kogoś w realu a po drugie nie ty mi śmieciu bedziesz ustalał kiedy i co mam pisać.
Narka.Bez odbioru.
Posłuchaj dzbanie, wytłumaczę ci łopatologicznie bo widać inaczej nie trafia....
Wcinasz się w dyskusję, od wjazdu wyjeżdżasz mi z imbecylami choć guano do mnie masz więc nie dziw się, że kulturalnie każę ci spier...ać i zabrać ze sobą swoje cenne rady w temacie spędzania wolnego czasu. Dotarło do dzbana ???
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Dobre smażalnie ryb

Post autor: wibar »

Dajcie sobie spokój z Jozinem,takiego elementa trzeba po prostu ignorować.Jozin to nie nick-to nowa jednostka chorobowa.On ma 10 w 10-stopniowej skali.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Dobre smażalnie ryb

Post autor: Jozin.1 »

wibar pisze:Dajcie sobie spokój z Jozinem,takiego elementa trzeba po prostu ignorować.Jozin to nie nick-to nowa jednostka chorobowa.On ma 10 w 10-stopniowej skali.
A dzban pozostanie dzbanem..... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ODPOWIEDZ