Motocykliści

O wszystkim, czyli o niczym...
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

Motocykliści

Post autor: buno1 »

Witam, ostatnio pogoda dopisuje na jazdę na motocyklu.
Jest to piękna sprawa , ale jak widzę tych (przepraszam) idiotów na jednośladach poruszających sie z nadmierną prędkością a także na jednym kole po pobliskich drogach to nóż się w kieszonce otwiera!
Czy wy też takich spotykacie?
Ostatnio przejeżdżając z córką przez Osobnice na rowerach przejechał koło nas na jednym kole crossem, a chwile później na "ścigaczu" w białym kombinezonie kolejny idiota. Kolejnych spotkaliśmy w Dębowcu! Strach poruszać się po drogach, nigdy nie wiadomo czy motor spod tyłka nie wyskoczy i nie zrobi krzywdy ludziom postronnym. To nie tory wyścigowe. Panowie opamiętajcie się.
Może warto będzie jakiś film wam zrobić i na policje podesłać, tablice spisać lub po prostu zatrzymać was i z sąsiadami "wytłumaczyć" ,przypomnieć jak sie powinno jeździć?
Nie chciałem urazić kierowców jednośladów, jeżeli ktoś poczuł sie źle. Przepraszam.
Piszę o idiotach na motorach!
Bo tylko tak można ich nazywać !
Od takich wywodzi się zła opinia o motocyklistach, dawcy organów itp.
Czy tak samo uważacie?
Spotykaccie sie z idotami na dwóch kołach?
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Motocykliści

Post autor: Łyssy »

Co, korci cię by rozwiesić stalową linkę ???

Może dla równowagi założysz też wątek o debilach w samochodach, zwłaszcza na wioskach ??? Parę lat temu taki właśnie matoł prawie nie wysłał na tamten świat 5 osób z mojej rodziny.....
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

Re: Motocykliści

Post autor: buno1 »

Czytaj uważnie, nie o linke chodzi tylko o opamiętanie się chłopakow na jednośladach. Sam takowy posiadam. A faktycznie, jest to o motorach. Samochody były już piruszane. Jeżdżą nie tylko po wioskach jak matoły. I. wszyscy o tym wiemy.
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

Re: Motocykliści

Post autor: buno1 »

Już mam, adres, nazwisko, rejstracje ,kilka filmików i "swiadkow" :) . Widze,że nie jestem sam. :) Teraz co radzicie? Policja, sprawa do sądu.... czy poczekać aż sam do mnie sie odezwie? Skruchy pewnie nie będzie :) .
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Motocykliści

Post autor: Łyssy »

Widzę, że masz zadatki na sygnalistę zanim jeszcze stanie się to modne..... Skumpluj się z Sebastianem O. znanym sygnalistą z Brzostku , dla którego dzień bez donosu jest dniem straconym.... Jakąś pasję trzeba widzę mieć.... A z tymi nazwiskami, adresami i nr rej w donie RODO-srodo to ja bym był ostrozny na twoim miejscu...
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

Re: Motocykliści

Post autor: buno1 »

Kolejny któremu Rodo wlazło. :) a wracając do tematu to zarzucilem temat a tutaj mieszkańcy miejscowosci po których ten "idiota" na motorze jeździ piszą do mnie i informacje na priv podsyłają.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Motocykliści

Post autor: Łyssy »

Widać, jesteś już znanym sygnalistą..... Czy jak pies sąsiada narobi na trawnik a ten nie posprząta to też od razu lecisz z donosem ???
Awatar użytkownika
pospolita741
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 lipca 2018, 09:44
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Motocykliści

Post autor: pospolita741 »

I tak nic z nimi nie zrobisz
ODPOWIEDZ