WOŚP 2019

O wszystkim, czyli o niczym...
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: WOŚP 2019

Post autor: luc_ponownie »

Wojenka polityczna w najlepsze...
grzeh pisze:jak na razie to Jozin & dragoness próbują zrobić z tego mord polityczny

pytanie: czy cokolwiek na to wskazuje?
Dragoness pisze: Nie twierdzę, że ktoś dał mu nóż i pokazał Adamowicza palcem.
A ja bym taką rzecz podejrzewał - i to,że mord polityczny i że morderca nie musiał działać sam.Pamiętacie zamordowanie wiceministra Wróbla przez "szalonego syna" w 2011 ? Nie pamiętacie.

Fakty w sprawie Adamowicza są takie:
1.Był Adamowicz umoczony ? No wygląda na to,że był,proces az jakiegoś powodu miał a te 7 mieszkań i 36 kont bankowych coś sugeruje.Teraz po jego śmierci proces zostanie umorzony/procesy zostaną umorzone.
2.Mamy rok wyborczy ? No mamy,w tym roku wybory x2
3.PO i nie tylko próbuje wykorzystać politycznie śmierć Adamowicza i zrobić z niego męczennika ? A oczywiście ! Z człowieka umoczonego i problematycznego męczennik to ogromny zysk na poczet kampanii PO.

Pomijając wątek PiSowski już "walka z mową nienawiści" służy do ataku na narodowców i indoktrynować dzieci nachodźczą propagandą w ramach "walki z mową nienawiści".

Tak więc przypomnę taką rzymską maksymę - Is fecit, cui prodest (Ten uczynił, czyja korzyść).Korzysta PO,korzystają specsłużby,korzystają lewacy.

Mamy powyższe poszlaki,fakt że napastnik został nie wiadomo czemu wypuszczony z więzienia i na scenie swobodnie manifestuje akurat "nienawiść do PO" mordując problematycznego Adamowicza przed kampanią - i robiąc tym samym z niego męczennika. Dodajmy dwa do dwóch !

Dowodów oczywiście nie mam,i bardzo się z tego cieszę, bo jeszcze przyszliby mi zrobić moje samobójstwo.
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2019, 12:10 przez luc_ponownie, łącznie zmieniany 1 raz.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: WOŚP 2019

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze:
krzysztof1 pisze:Kaczyński ma się dobrze, wbrew temu co by sobie niektórzy życzyli.
Tak się właśnie komunikuje z umysłem pisowskim. Od kontekstu politycznego do osobisto-zdrowotnego.
Zreszta skąd możesz to wiedzieć? Siedzisz u niego na wycieraczce? Bo myśle, ze psychicznie (i może nie tylko) wcale nie czuje się komfortowo. Przynajmniej od czasu Smoleńska. I nie tylko z powodu straty.
Czytając posty takich jak ty, dochodzę do wniosku że z waszą psychiką nie wszystko jest w porządku.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOŚP 2019

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze:
Mosznicki pisze:
krzysztof1 pisze:Kaczyński ma się dobrze, wbrew temu co by sobie niektórzy życzyli.
Tak się właśnie komunikuje z umysłem pisowskim. Od kontekstu politycznego do osobisto-zdrowotnego.
Zreszta skąd możesz to wiedzieć? Siedzisz u niego na wycieraczce? Bo myśle, ze psychicznie (i może nie tylko) wcale nie czuje się komfortowo. Przynajmniej od czasu Smoleńska. I nie tylko z powodu straty.
Czytając posty takich jak ty, dochodzę do wniosku że z waszą psychiką nie wszystko jest w porządku.
Nie masz argumentów? Nie ubieraj tego faktu w słowa.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: WOŚP 2019

Post autor: luc_ponownie »

Jak dzieci.Jak dzieci...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: WOŚP 2019

Post autor: grzeh »

luc_ponownie pisze:Wojenka polityczna w najlepsze...
grzeh pisze:jak na razie to Jozin & dragoness próbują zrobić z tego mord polityczny

pytanie: czy cokolwiek na to wskazuje?
Dragoness pisze: Nie twierdzę, że ktoś dał mu nóż i pokazał Adamowicza palcem.
A ja bym taką rzecz podejrzewał - i to,że mord polityczny i że morderca nie musiał działać sam.Pamiętacie zamordowanie wiceministra Wróbla przez "szalonego syna" w 2011 ? Nie pamiętacie.

Fakty w sprawie Adamowicza są takie:
1.Był Adamowicz umoczony ? No wygląda na to,że był,proces az jakiegoś powodu miał a te 7 mieszkań i 36 kont bankowych coś sugeruje.Teraz po jego śmierci proces zostanie umorzony/procesy zostaną umorzone.
2.Mamy rok wyborczy ? No mamy,w tym roku wybory x2
3.PO i nie tylko próbuje wykorzystać politycznie śmierć Adamowicza i zrobić z niego męczennika ? A oczywiście ! Z człowieka umoczonego i problematycznego męczennik to ogromny zysk na poczet kampanii PO.

Pomijając wątek PiSowski już "walka z mową nienawiści" służy do ataku na narodowców i indoktrynować dzieci nachodźczą propagandą w ramach "walki z mową nienawiści".

Tak więc przypomnę taką rzymską maksymę - Is fecit, cui prodest (Ten uczynił, czyja korzyść).Korzysta PO,korzystają specsłużby,korzystają lewacy.

Mamy powyższe poszlaki,fakt że napastnik został nie wiadomo czemu wypuszczony z więzienia i na scenie swobodnie manifestuje akurat "nienawiść do PO" mordując problematycznego Adamowicza przed kampanią - i robiąc tym samym z niego męczennika. Dodajmy dwa do dwóch !

Dowodów oczywiście nie mam,i bardzo się z tego cieszę, bo jeszcze przyszliby mi zrobić moje samobójstwo.
-------------------
A ja bym taką rzecz podejrzewał - i to,że mord polityczny i że morderca nie musiał działać sam.Pamiętacie zamordowanie wiceministra Wróbla przez "szalonego syna" w 2011 ? Nie pamiętacie.
pamiętamy
Mamy powyższe poszlaki,fakt że napastnik został nie wiadomo czemu wypuszczony z więzienia i na scenie swobodnie manifestuje akurat "nienawiść do PO" mordując problematycznego Adamowicza przed kampanią - i robiąc tym samym z niego męczennika. Dodajmy dwa do dwóch !
nie wiem czy został wypuszczony z więzienie
a co do manifestacji nienawiści do PO - to jest to przesadzone. Nic takiego nie było. przerwano mu w pół zdania
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: WOŚP 2019

Post autor: grzeh »

luc_ponownie pisze: ....A ja bym taką rzecz podejrzewał
.....
luc_ponownie
muszę się przyznać że co co piszesz to nie jest po myśli w większości mediów
dodatkowo można by dorzucić sam sposób wykonania.. jak dla mnie koleś był jak gdyby zaprogramowany
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: WOŚP 2019

Post autor: luc_ponownie »

grzeh pisze:muszę się przyznać że co co piszesz to nie jest po myśli w większości mediów
A oglądałeś "służby specjalne" Vegi ? Pewnie, zważywszy na to,że przekaz podprogowy wycelowany w Macierewicza (bo zresztą po co by z takim Vegą gadali "byli pracownicy służb" - piszę w cudzysłowie,bo przecież z wszystkich służb tak jak z KGB jest tylko jedno wyjście - "przez komin") mogło ci się nie podobać,ale techniki... techniki niestety autentyczne. Medialna zasłona dymna to standard i to nie tylko w przypadku Polskich służb czy Rosyjskich ale i zachodnich. No nie oszukujmy się - Polską i nie tylko Polską rządzą specsłużby a to co widzimy w polityce to w dużej części tylko efekt ich gry za kurtyną i podpowiedzi z "budek suflera" dla aktorów zwanych posłami.

Nie mam dowodów (na szczęście dla mnie) ale jestem pewien,że to akcja wymierzona w PiS i inne niewygodne dla PO i reszty "opozycji" grupy. Bardziej pewien niż kiedyś tego,że Putin ot tak nie odpuści Ukrainy.

I nie chodzi mi o to,że lubię PiS - bo nie lubię.Żadna partia i żaden odłam służb nie służy tutaj Polsce.Ale fakty są takie:
Choć PO i PiS kiedyś były jedną bandą dziś są kierowane odpowiednio przez stronnictwo Niemieckie i Amerykańsko-Żydowskie,a to już jest również konflikt wywiadów o znaczeniu geopolitycznym. I mimo tego,że żydzi kombinują jak tu zaszkodzić jeszcze Polsce i bardziej ją wydoić - to stronnictwo Niemieckie jest niebezpieczniejsze,bo Niemcy to wróg całkiem blisko i możemy stracić nawet to teoretyczne niepodległe państwo jakie mamy.
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2019, 16:30 przez luc_ponownie, łącznie zmieniany 1 raz.
Trettis4
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 19 stycznia 2019, 16:25

Re: WOŚP 2019

Post autor: Trettis4 »

Ja osobiście bardzo przejąłem się ostatnią tragedią oraz odejściem Jurka Owsiaka
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: WOŚP 2019

Post autor: luc_ponownie »

Trettis4 pisze:Ja osobiście bardzo przejąłem się ostatnią tragedią oraz odejściem Jurka Owsiaka
To z Owsiakiem nieaktualne,już wrócił: https://fakty.interia.pl/polska/news-je ... Id,2791744 :rotfl:
---------------------------------

https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,2791719
Aleksander Hall pisze:Pawła zabiła nienawiść, jestem pewny, że ta nienawiść nie zwycięży - zwycięży dobro, któremu służył Paweł. [...] Apeluję do tych, którzy mają wpływ na nasze życie publiczne, a więc przede wszystkim do rządzących, aby zerwali z tymi praktykami - wyciągnijmy wnioski z tej okrutnej lekcji
Czyli - wprost tego nie mówią,ale po staremu sugerują,że winny śmierci Adamowicza jest niby PiS. :oczami: :rotfl:
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: WOŚP 2019

Post autor: grzeh »

luc_ponownie pisze: ...A oglądałeś "służby specjalne" Vegi ? ....
tak oglądałem, ale wolę dziennikarzy np:
Na trumnie Adamowicza rozpoczyna się kampania Tuska? - Wojciech Sumliński
https://www.youtube.com/watch?v=HHGrZpRUMYo
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:
luc_ponownie pisze: ...A oglądałeś "służby specjalne" Vegi ? ....
tak oglądałem, ale wolę dziennikarzy np:
Na trumnie Adamowicza rozpoczyna się kampania Tuska? - Wojciech Sumliński
https://www.youtube.com/watch?v=HHGrZpRUMYo
Cóż... Tusk uczy się od najlepszych.
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: WOŚP 2019

Post autor: kapustajestpusta »

Klecha z parafii Żółków wygonił wolontariuszy poza ogrodzenie kościoła!! :wsciekly:
Nie znosi konkurencji do tacy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6275
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: WOŚP 2019

Post autor: Sun Tzu »

Zadeklarował też, że każdy, kto ma wątpliwości związane z działaniami fundacji, może się do niej zwrócić po dodatkowe informacje.
Taaak... Postanowiłem sprawdzić na ile pan Owsiak Jerzy jest prawdomówny... ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOŚP 2019

Post autor: dragoness »

A u was biją Murzynów :rotfl: :rotfl:
ODPOWIEDZ