Koszulka JP

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Koszulka JP

Post autor: sasza »

Niektórzy sobie noszą koszulki ,,każdy inny wszyscy równi" a niektórzy jp a jeszcze inni peace mamy wolnośc to sobie można nosić co się komu podoba. A co do działalności polskiej policji to się nie wypowiadam boję się że zostanę aresztowany<lol2>
gutekjp
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 14 czerwca 2009, 14:39

Re: Koszulka JP

Post autor: gutekjp »

siema
psy mnie wtedy spisały jak mialem na sobie koszulke JP dlatego bo nie mieli co robić, a poza tym za kazdą spisaną osobe mają wieksza premie.
ale jak mnie spisywali to złamali prawo zgodnie z przepisami odnośnie spisywania, a dlaczego złamali? bo się nie przedstawili, mogliby być tak samo oszustami i wziąść ode mnie dane
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: Koszulka JP

Post autor: szara eminencja »

gutekjp pisze:się nie przedstawili, mogliby być tak samo oszustami i wziąść ode mnie dane
Wiec trzeba było wykorzystać swoje prawo i poprosić ich o stopień, nazwisko, numer odznaki służbowej i się nie żalić na łamanie prawa.
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Koszulka JP

Post autor: Insomnia »

gutekjp pisze:siema
psy mnie wtedy spisały jak mialem na sobie koszulke JP dlatego bo nie mieli co robić, a poza tym za kazdą spisaną osobe mają wieksza premie.
ale jak mnie spisywali to złamali prawo zgodnie z przepisami odnośnie spisywania, a dlaczego złamali? bo się nie przedstawili, mogliby być tak samo oszustami i wziąść ode mnie dane
O jak mi szkoda Ciebie, ojoj :dobani:
Zablokowany