Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Postprzez kasiuńcia » 26 maja 2009, 15:49

Mam pytanie do użytkowników forum.
W jakim sądzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności, czy muszę jechać do Krosna czy Sąd Rejonowy w Jaśle również je wydaje?
Czy Sądem Okręgowym jest Sąd w Krośnie?
Proszę o szybką odpowiedź.
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel

Re: Gdzie mogę nabyć zaświadczenie o niekaralności??

Postprzez elmoelmo » 26 maja 2009, 16:01

krosno...sad niedaleko pks niestety nie pamietam nazwy ulicy..kosztuje to 50 zł wypisuja od reki!!!!
elmoelmo
Początkujący
Początkujący

Postprzez kasiuńcia » 26 maja 2009, 16:53

Dziękuję elmoelmo, Kojarzę budynek, to znaczy, że nie czeka się jak to w niektórych 4 dni?
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel

Postprzez kania » 26 maja 2009, 18:20

Zerknij sobie tutaj..........http://www.krosno.so.gov.pl/ to trafisz bez problemu, wniosek wydrukuj sobie z neta i wypełnij w domu to bedzie jeszcze szybciej pozdrawiam. :P
kania
Bywalec
Bywalec

Postprzez kasiuńcia » 26 maja 2009, 18:28

Dziękuję Kania bardzo mi pomogłaś.
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel

Postprzez elmoelmo » 26 maja 2009, 21:18

idzie gładko w 10 minut załatwisz sprawe...grunt zebys 50 zł miała heheheh mi babka przybiła pieczatke niesprawdzajac nic .......
elmoelmo
Początkujący
Początkujący

Postprzez kasiuńcia » 27 maja 2009, 11:02

Nie sprawdzając? Hmmm trochę nie profesjonalnie.
W każdym razie mam jeszcze jedno małe pytanko :oczami: : W jakich godzinach załatwia się zaświadczenia?
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel

Postprzez bezdomny85 » 30 maja 2009, 12:54

kasiuńcia napisał(a):Nie sprawdzając? Hmmm trochę nie profesjonalnie.
W każdym razie mam jeszcze jedno małe pytanko :oczami: : W jakich godzinach załatwia się zaświadczenia?

od 8 do 16
bezdomny85
Guru
Guru

Postprzez kasiuńcia » 30 maja 2009, 18:31

Dziękuję :padam:
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel

Postprzez trus » 17 września 2012, 09:34

w jaki sposób można listownie załatwić zaświadczenie o niekaralności? niestety na stronie sądu nie mogę znaleźć żadnych wniosków... Może ktoś pomóc?
trus
Guru
Guru

Postprzez Roel_1910 » 17 września 2012, 11:26

Kupuje sie znaczek bodajze w sadzie o wartosci 50 zł i wysyla do Krosna, oni odsylaja zaswiadczenie.
Roel_1910
Guru
Guru

Postprzez Union » 17 września 2012, 13:15

Chory kraj. Po głupie zaświadczenie że się było grzecznym do Krosna, po paszport do Krosna i jeszcze te ceny. Oj doją z nas.
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Wojtq » 17 września 2012, 22:54

Czekajcie aż rejon Energetyki przeniosą do Krosna i może gazownictwo jeszcze :) wtedy to dopiero kilometry nabijać będziemy :)
Nie liczę już takich spraw jak np zmiany w koncie w Alior Banku - bo Panie w Jaśle wielkie g... mogą bo to tylko placówka. A wszelkie poważne zmiany do Krosna naginać.
Orange - moja mama chciała zarejestrować numer żeby przenieść go do innej sieci (przymusowy warunek) to się dowiedziała że w Jaśle tego nie zrobi bo tu są tylko przedstawicielstwa i że do Krosna musi jechać osobiście...
Ale schodzę z tematu...przepraszam :) a zaświadczenie myślałem że jasielski sąd też może wystawić...dobrze wiedzieć na przyszłość że też do Krosna trzeba sobie wycieczkę urządzić.
CHORY KRAJ!!! Kiedy nastaną czasy gdzie wszystko będzie można korespondencyjnie załatwić tak jak np w Wielkiej Brytanii....ehhh
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez trus » 18 września 2012, 07:14

a czy ktoś wie gdzie na stronie znajdę jakiś wniosek, formularz do wypełnienia? przeszukałam wszystko i nie widzę... a słyszałam że taki znaczki to podobno na poczcie sie kupuje...
trus
Guru
Guru

Postprzez clashtorny » 18 września 2012, 07:33

Wojtq napisał(a):Czekajcie aż rejon Energetyki przeniosą do Krosna i może gazownictwo jeszcze :) wtedy to dopiero kilometry nabijać będziemy :)
Nie liczę już takich spraw jak np zmiany w koncie w Alior Banku - bo Panie w Jaśle wielkie g... mogą bo to tylko placówka. A wszelkie poważne zmiany do Krosna naginać.
Orange - moja mama chciała zarejestrować numer żeby przenieść go do innej sieci (przymusowy warunek) to się dowiedziała że w Jaśle tego nie zrobi bo tu są tylko przedstawicielstwa i że do Krosna musi jechać osobiście...
Ale schodzę z tematu...przepraszam :) a zaświadczenie myślałem że jasielski sąd też może wystawić...dobrze wiedzieć na przyszłość że też do Krosna trzeba sobie wycieczkę urządzić.
CHORY KRAJ!!! Kiedy nastaną czasy gdzie wszystko będzie można korespondencyjnie załatwić tak jak np w Wielkiej Brytanii....ehhh

Korespondencyjnie to oni Ci wysyłają opłaty jakieś długi jak masz to nawet komornika wyślą a w drugą stronę z nimi nic nie można zrobić XD i to jest dopiero chore
clashtorny
VIP
VIP

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu