gdzie kupis pierscionek zareczynowy?

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
shift
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 17 listopada 2008, 18:03

gdzie kupis pierscionek zareczynowy?

Post autor: shift »

Mam pytanie gdzie mozna kupic pierscionek zareczynowy taki ktory by sie podobal mojej wybrance i do ilu PLN kupuje sie takie pierscionki?
Doradzacie mi z białego złota czy złoty?
Awatar użytkownika
shadowman25
Guru
Guru
Posty: 115
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:36

Re: gdzie kupis pierscionek zareczynowy?

Post autor: shadowman25 »

To może przy okazji podajcie jeszcze sposób co zrobić by trafić w 100% z rozmiarem pierścionka.
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: gdzie kupis pierscionek zareczynowy?

Post autor: kasiuńcia »

A to ma być niespodzianka, czy dziewczyna mniej więcej zna zamiary narzeczonego?
Ostatnio zmieniony 4 sierpnia 2009, 10:29 przez kasiuńcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
shift
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 17 listopada 2008, 18:03

Re: gdzie kupis pierscionek zareczynowy?

Post autor: shift »

w moim przypadku niespodzianka, ja rozmiar znam jaki mam kupic
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: gdzie kupis pierscionek zareczynowy?

Post autor: kasiuńcia »

Jeśli ma to być niespodzianka, a Ty znasz Jej rozmiar, to jesteś w bardzo dobrej sytuacji.
Co do zakupu, który jej się spodoba, to uważam, że wystarczająco znasz swoją ukochaną, żeby stwierdzić, czy lubi wielkie ozdoby, czy delikatne, jakie zazwyczaj nosi, czy lubi biżuterię i jaką.I tu od razu odpowiem Ci na pytanie, z jakiego kruszcu możesz kupić pierścionek.Jeśli Twoja dziewczyna nosi złoto, bardziej odpowiedni będzie złoty pierścionek, jeśli lubi srebro, to ten z białego złota, bo odcieniami są bardzo podobne do siebie, ale oczywiście różnią się ceną:)Ale jeśli mam być szczera, złoty pierścionek na serdecznym placu dziewczyny, już nie można pomylić ze zwykłym.A białe złoto z daleka wygląda zupełnie jak srebro.
Jeśli już będziesz znał gust i preferencje swojej kobiety, to może zaprosisz na "wycieczkę" po salonach jubilerskich jakąś jej bliską osobę?Siostra, przyjaciółka, kuzynka?Osoba, która może Ci cos doradzić i która na pewno wie, co wybrała by przyszła narzeczona.
Jeśli chodzi o salon jubilerski, to nie można tu polecić konkretnego.Czasem nawet w najmniejszym mozna wybrać coś nietypowego i bardziej urokliwego.
Pozostaje mi życzyć Wam powodzenia, bo zaręczyny to piękny, ale zazrazem ważny okres w waszym życiu.
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: gdzie kupis pierscionek zareczynowy?

Post autor: Mary »

gdybym była na miejscu twojej dziewczyny wolałabym dostać złoty. białe złoto choć jest bardzo cenne i czasami nawet droższe od złota trudno odróżnić od srebra więc łatwo się pomylić . :hyhy:

jeśli chcesz kupić coś naprawdę wyjątkowego radzę wybrać się do większego miasta
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: gdzie kupis pierscionek zareczynowy?

Post autor: lenkamii »

hm jakoś mi sie nie wydaje że cieżko jest rozróżnić białe złoto od srebra no chyba ze ktos sie na tym nie zna.Ja sama mam pierscionek zareczynowy z bialego złota i obraczke rownież. nie lubie żółtego złota
Awatar użytkownika
shadowman25
Guru
Guru
Posty: 115
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:36

Re: gdzie kupis pierscionek zareczynowy?

Post autor: shadowman25 »

A mnie nadal interesuje jak poznać rozmiar pierścionka. Możecie przedstawić jakiś dobry, sprawdzony sposób?
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: gdzie kupis pierscionek zareczynowy?

Post autor: kasiuńcia »

To bardzo proste shadowman25: jeśli Twoja dziewczyna nosi pierścionek spróbuj kiedyś go założyć na jeden z Twoich palców.Najlepiej, jeśli to jest pierścionek, który idealnie pasuje na jej seredczny palec.
Wiadomo, męska ręka jest nieco większa, więc najczęściej kupisz pierścionek, który pasuje na Twój malutki palec na przykład.
Poza tym w każdym salonie jubilerskim jest specjalny miernik w kształcie obrączki, który mierzy się przed zakupem.Tylko należy o niego poprosić.
A jeśli już kupujesz "na oko" i prezent trochę jest za duży, zawsze można go zmniejszyć w salonie.
Czasami kobiety się przydają prawda? ;)
Ostatnio zmieniony 4 sierpnia 2009, 13:13 przez kasiuńcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: gdzie kupis pierscionek zareczynowy?

Post autor: Mary »

lenkamii pisze:hm jakoś mi sie nie wydaje że cieżko jest rozróżnić białe złoto od srebra no chyba ze ktos sie na tym nie zna.Ja sama mam pierscionek zareczynowy z bialego złota i obraczke rownież. nie lubie żółtego złota

nie każdy jest znawcą w dziedzinie jubilerstwa :hyhy: ja tylko stwierdzam fakt że większość znanych mi osób nie odróżniłaby białego złota od srebra
fibi
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 18 grudnia 2008, 16:50

Re: gdzie kupis pierscionek zareczynowy?

Post autor: fibi »

Moim zdaniem najładniejsze pierścionki są w sklepach Apart. Tam nie ma problemu jeśli jest za duży albo za mały to w ciągu miesiąca można go wymienić albo oddać jeśli się nie spodoba:). Co najważniejsze pierścionek ZARĘCZYNOWY musi być z łatwo widocznym oczkiem z diamentu. Inne pierścionki też są oczywiście ładne, ale zaręczynowe mają pewne swoje cechy!!!
Awatar użytkownika
pluskwa
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 10 listopada 2008, 18:34

Re: gdzie kupis pierscionek zareczynowy?

Post autor: pluskwa »

biale zloto wyglada jak srebro (dla wiekszosci z nas tzn tych co sie nie znaja na tym dokladnie) wiec polecam zloty pierscionek i ladnym widocznym oczkiem, ale oczywiscie zalezy to od upodoban kobiety. Moja znajoma dostala pierscionek zareczynowy z bialego zlota i nikt nie przypuszczal ze to pierscionek zareczynowy bo wygladal na zwykly srebrny.
Awatar użytkownika
pluskwa
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 10 listopada 2008, 18:34

Re: gdzie kupis pierscionek zareczynowy?

Post autor: pluskwa »

fibi pisze:Moim zdaniem najładniejsze pierścionki są w sklepach Apart.
a gdzie ten sklep jest tak przy okazji pytam?
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: gdzie kupis pierscionek zareczynowy?

Post autor: lenkamii »

Jeśli mi sie nie podoba np złoty to dlaczego moj narzeczony ma mi kupic pierscoinek zareczynowy złoty??? pierścionek zareczynowy nie jest na pokaz jest dla kobiety ktora doceni napewno prezent. i sądze ze jak by ktoras z was dostala pierscionek z bialego zlota napewno niepomysalal by ze jest to srebro. i nie musi byc diament bo nie kazdego stac na diament!
Awatar użytkownika
pluskwa
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 10 listopada 2008, 18:34

Re: gdzie kupis pierscionek zareczynowy?

Post autor: pluskwa »

no tak masz racje nie wazne jaki pierscionek a nawet jakby byl srebrny to powinnysmy byc zadowolone przeciez najwazniejsze sa checi ZE ON KOCHA I CHCE BYC Z TA KOBIETA PRZEZ CALE ZYCIE

p.s pozdrawiam wszystkich zakochanych
ODPOWIEDZ