Garnitur na bierzmowanie ;)

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Garnitur na bierzmowanie ;)

Postprzez Spider » 1 kwietnia 2010, 11:07

Mam nie lada problem - jakim jest kupienie wreszcie pierwszego garnituru :) Drodzy forumowicze znacie może jakieś dobre sklepy w których jest duży wybór owych garniturów.Bardzo Was proszę o pomoc :D

Pomogliście mi już nie raz :P Liczę na was :luka:
Spider
Bywalec
Bywalec

Re: Garnitur na bierzmowanie ;)

Postprzez JURT » 1 kwietnia 2010, 11:13

Na "Hankówce" obok Jamixu jest sklep z garniturami(taki okrągły budynek),duży wybór.I w rynku na światłach w okolicach ZUS-u i BS.
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez fakir » 1 kwietnia 2010, 11:38

Na Czackiego naprzeciwko I LO - A. Poplewski. Wybor z klasa oraz bardzo mila obsluga, polecam.
fakir
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez intoksynator221 » 1 kwietnia 2010, 11:55

HURTOWNIA GARNITURÓW UL TOWAROWA - DUZY WYBÓR NAJTANIEJ W MIEŚCIE NIE MA CO PRZEPŁACAĆ W JAŚLE !
intoksynator221
Mistrz
Mistrz

Postprzez CrazyVirus » 1 kwietnia 2010, 12:59

Zależy jak u ciebie z pieniędzmi i jak często będziesz go używał. Jeśli będziesz zakładał go sporadycznie to nie ma sensu kupować jakiegoś drogiego. Osobiście polecałbym wybrać się na rynek, i tam poszukać. Mają atrakcyjniejsze ceny niż w sklepach. No i pamiętaj by dobrze rozmiar dobrać :cwaniak:
CrazyVirus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Spider » 1 kwietnia 2010, 14:18

Dzięki wam ;) Czyli najlepiej kupić garniak w tej hurtowni na ul.Towarowej ?
Spider
Bywalec
Bywalec

Postprzez streetracer » 1 kwietnia 2010, 15:32

idź z mamą - pomoże ci wybrać...nie no hehe ludzie błagam was..do bierzmowania sie idzie jak ile sie ma lat?? z 16??? ludzie...jesteście prawie dorośli a zadajecie pytania jak przedszkolaki...w każdym jednym sklepie kupisz na jaśle...a jest ich od groma..wystarczy sie przejśći pooglądać LENIE!!
streetracer
Obyty
Obyty

Postprzez Spider » 1 kwietnia 2010, 19:11

streetracer jeżeli tak uważasz to po co w ogóle się udzielasz w tym temacie :rotfl: Nabijasz posty , bo mi nie pomogłeś !!?? :)
Spider
Bywalec
Bywalec

Postprzez kaPsel » 2 kwietnia 2010, 09:58

Ja kupowałem na Towarowej w tym już wcześniej wspomnianym okrąglaku. Ceny w porównaniu z tymi w sklepach są nie do porównania, jeśli chodzi o wybór to jest bardzo duży, w końcu przecież to hurtownia. :)
kaPsel
Ekspert
Ekspert

Postprzez Spider » 2 kwietnia 2010, 10:32

Dziękuje wam wszystkim za pomoc :) Chyba, a raczej na pewno przejdę się do Hurtowni na ul. Towarowej- jeżeli tanio ;)
Spider
Bywalec
Bywalec

Postprzez albert1976 » 3 kwietnia 2010, 08:33

Jak szukasz fajnego garnituru to idz do RECMANA kolo VERONY.Ja tam ostatnio kupowalem i ceny sa dosc przystepne ,zrobia ci tez przerobke jak bedzie trzeba.Poza tym jest tam swietna obsluga w postaci dwoch fajnych lasek.Polecam ten sklep bo naprawde warto!!! :hurra:
albert1976
Debiutant
Debiutant

Postprzez winiarz171 » 3 kwietnia 2010, 09:42

po 1. weź pod uwagę, że garnitur na bierzmowanie wystarczy Ci na jakieś 2 lata max, później musisz kupić 'bardziej wymiarowy na studniówke, mature itp więc nie ma co przepłacać
po2. Ja kupowałem teraz na studniówke ...w tym sklepie przy największym skrzyżowaniu w Jaśle czyli jest to na ul Kazimierza Wielkiego. Jeśli jedziesz od ronda Solidarności to za śwatłami po prej stronie xD nie wiem jak sie on nazywa ale pisze tam moda męska i młodzieżowa. Obsługa super, ceny przystępne, widziałem, że teraz są promocje więc może warto sie tam wybrać
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez kicek25 » 10 kwietnia 2010, 15:18

zdezydowanie ASTRO- hurtownia garnitórów w hankówce na ul. towarowej. Bardzo duży wybór i niskie ceny. zawsze robie tam zakupy. :) :)
kicek25
Ekspert
Ekspert

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu