Ile pijecie i co.

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
poker_net
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 18:26

Ile pijecie i co.

Post autor: poker_net »

Własnie mam lekkiego kaca i wymyśliłem taki temacik. Ile pijecie tak w ciągu tygodnia ? - Myśle że piwko dziennie to nic złego !
Muaarthinos
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 3 maja 2010, 08:13
Lokalizacja: Tychy/Jasło

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: Muaarthinos »

Kiedyś gustowałem w winach z najniższej półki, teraz piję je raz na ruski rok - nie ma to jak dobre piwo (Dębowe przede wszystkim... ale ogólnie to większość piw jest dla mnie dobra, oczywiście z pominięciem takich "dzieł" jak "Rompery", "Kumple" czy inne szczyny). Czystą też lubię, ale tutaj marka nie robi mi dużej różnicy. Zwykłe wino? Ujdzie, chociaż miłośnikiem nie jestem. Tak samo jak trunków z wyższej półki, nie stać mnie na takie coś ;) Jak często? Ehehee... eheheh... jak tylko jest okazja! :D Z tym, że akurat gorzały do lustra nie chleję, samotnie najwyżej browar. Ostatnio przez kilka dni zostawiłem w "Legendzie" sporo hajsu, "Żubr" knajpowy za 3,50zł to nie lada okazja dla kogoś, kto wychował się w Tychach ^^

Piwko dziennie to faktycznie nic złego, ba! Jak dla mnie nawet trzy piwka każdego wieczoru to nic złego, byle w razie potrzeby móc to odstawić :D
Swoją drogą niezły temat, nie ma to jak refleksje na kacu :D
wodzu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 283
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 19:35

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: wodzu »

tak tak, piwko dziennie to nic złego nawet 3 dziennie to nic złego tylko istnieje wieksze prawdopodobieństwo że po pewnym czasie do piwka a co za tym idzie często i jakaś przekąska, coś mięsistego albo chipsy może brzuszek urosnąć :) Ale przecież brzuszek to nic złego :)
Dżon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 10 marca 2009, 16:25

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: Dżon »

poker_net pisze:Własnie mam lekkiego kaca i wymyśliłem taki temacik. Ile pijecie tak w ciągu tygodnia ? - Myśle że piwko dziennie to nic złego !
Podobno jak sobie człowiek takie pytania zadaje to już jest źle...

Jeśli o mnie chodzi to ja tylko Wareckie ( jak dla mnie najprzedniejsze) i wino wytrawne... wódka tylko na weselach :)
jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 10 września 2008, 16:30

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: jozek z bagien »

o wlasnie dobry temat!! mam pytanie jakie macie najlepsze sposoby na kaca bo taki mnie masakryczny dopadł ze chce mnie wykonczyc a chyba jeszcze dobrze nie wytrzezwiałem :(
Awatar użytkownika
poker_net
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 18:26

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: poker_net »

Według mnie to najlepszy sposób na kaca to dużo (co najmniej 1 szklankę - jak znam życie to więcej niż 2 nie wejdzie) wypić wody przed położeniem się spać po pijaństwie. Organizm nie "wysusza" się tak bardzo a co za tym idzie nie ma się tak mocnego kaca.
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: Czarny Lotos »

Dobry temat :padam:
Aktualnie to nie mam za dużo czasu, żeby degustować w alkoholu - teraz można powiedzieć, że tylko okazjonalnie sięgam po niego.
Co piję - co jest, nie gardzę niczym - chodź najczęściej wódka i piwo - rzadziej wino.

Marka wódki - nie ma dla mnie różnicy - byle dało się ją przełknąć - tych wódek z najniższych półek (Parkowa, starogardzka, krakowska) nie pijam - są ohydne.
Marka piwa - to już tu jestem bardziej wybredny - ulubione Tyskie Książenice, Leżajsk, Perła oraz piwa niepasteryzowane (Piwo żywe, Kasztelan).
Na markach wina się nie znam - ale jak kupuje to musi być półsłodkie - co nie znaczy, że nie wypije czegoś z Pektowinu :hyhy: - człowiek się w sumie na tym wychował.

Poza tym dawniej się piło samogony, wina własnego wyrobu, jabole oraz spirytus ;)
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: clashtorny »

"Bieszczady" na pierwszym miejscu wszak trzeba wspierać rodzime alkohole ^^
"Żołądkowa czysta deluxe" Kiedyś bo teraz się zepsuła ;/
"Harnaś" w wersji light i "harnaś dojzołeś" ;D
A za temat duży plus :) i to nie prawda że jak sie zaczyna o tym pisać to ma się problem, po prostu ludzie
są ciekawi czym naród gardła płucze ;) :hurra:
Loko
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 9 września 2006, 10:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: Loko »

Ok 4l wody mineralnej niegazowanej :cwaniak:
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: CZ_1910 »

Loko pisze:Ok 4l wody mineralnej niegazowanej :cwaniak:
Zapomniałeś dodać że dziennie :D. To już jest poważny nałóg :hyhy: HKS!
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: maciek_11 »

Piwko dziennie to pierwszy krok do alkoholizmu ponoc :hyhy: Ja raczej pije tlyko przy okazji, np ostatnio koniec roku szkolnego. Jak piwko, to tylko Lech lub Lezajsk. :piwo:
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: buła »

maciek_11 pisze:Piwko dziennie to pierwszy krok do alkoholizmu ponoc

to zalezy juz od indywidualnych preferencji kazdego . jeden sie uzalezni a drugi nie. aczkolwiek znam człowieka ktory pił alkohol w ilosci podanej przez Ciebie codziennie przez 5 lat i uzaleznił się.
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: OBCY »

Buła z tego co wiem to Ty masz wstręt do alkoholu :hyhy: ale piwko w ładna pogodę i na świeżym powietrzu jest dobre :] HARNAŚ :hyhy: :hyhy: :hyhy: :super:
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: Anuskaaa18 »

A ja za alkoholem nie przepadam, już po niewielkiej ilości zaczynają się ze mną dziać bliżej nieokreślone rzeczy.. :niepewny:
Tak okazjonalnie to piwko Desperados z cytrynką albo lampka Martini Bianco.. nikt i nic nie zmusi mnie żebym przełknęła wódkę :D
Awatar użytkownika
mariush36
Guru
Guru
Posty: 173
Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:49
Lokalizacja: RJS

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: mariush36 »

"Ile pijecie i co" Ile pijemy...generalnie dużo, a co? To zależy od okazji oraz stanu budżetu. :)
ODPOWIEDZ