Ile pijecie i co.

O wszystkim, czyli o niczym...
JackyX
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 23 maja 2006, 20:56
Lokalizacja: Jasełko

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: JackyX »

Wchodzę w to. Lód mimo wszystko może być :D
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: nitro »

_WHISKEY_ pisze:
obiektywnyObserwator pisze:... i oczywiście Jack Daniels ze szklaneczki z lodem, mniam :D Pozdrawiam wszystkich smakoszy J. Danielsa. Może jakiś klubik założymy? ;)
Papranie JD lodem nie jest dobrym pomysłem, znacznie lepiej nieco go schłodzić - byle nie za mocno - i sączyć bez "ulepszaczy". ;)
Lód jest raczej ok, gorzej gdy ktoś "papra" np. colą albo sokiem.
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: warez »

No oczywiście, że Wino Krajowe marki: Bełt, Pryta, Jabczak, Mózgojeb. Najlepiej smakuje pod sklepem GeeSowskim odstrzeliwując nim hejnał. (tzn. wprowadzając do przewodu pokarmowego pionowo za jednym haustem - po opróżnieniu z butelki wydobywa się charakterystyczny dźwięk: beeełt!). :zakrecony:
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: borsuk 1.8 »

Pijemy co jest i ile jest
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: _WHISKEY_ »

nitro pisze:
_WHISKEY_ pisze:
obiektywnyObserwator pisze:... i oczywiście Jack Daniels ze szklaneczki z lodem, mniam :D Pozdrawiam wszystkich smakoszy J. Danielsa. Może jakiś klubik założymy? ;)
Papranie JD lodem nie jest dobrym pomysłem, znacznie lepiej nieco go schłodzić - byle nie za mocno - i sączyć bez "ulepszaczy". ;)
Lód jest raczej ok, gorzej gdy ktoś "papra" np. colą albo sokiem.
Ani lód nie jest OK, ani świństwa typu Cola i inne, a nie wspomniałem o tym wcześniej bo miałem nadzieję, że Jacka Danielsa piją ludzie świadomi jego smaku, w przeciwieństwie do okazjonalnych spożywaczy łyskoczopodobnych świństw typu: Ballantines, Old Smuggler, czy William Lawson.
Jasne, że wszystkie te wymienione z nazwy najpodlejsze łyskacze to te najtańsze i ogólnie dostępne w naszych sklepach, ale każdy z tych producentów ma w ofercie wielce zacniejsze rzeczy, że przypomnę sobie 12 letniego Lawsona, którego moja luba nabyła kiedyś w strefie bezcłowej. Miód na podniebienie.

Ogólnie zasada jest taka, że dobrego trunku nie rozwalamy lodem/wodą, a za taki uważam JD.
Z drugiej strony, kto bogatemu zabroni ?
Koral w Nowym Sączu jeździ do spożywczego Maybachem... Wolno mu ? Wolno.
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: Maja321 »

My z Mężusiem uwielbiamy popijać Grandsa z colą i pomarańczą. Ale podoba mi się stwierdzenie że nieważne co, ważne żeby sponiewierało :)
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: wieśniak »

_WHISKEY_ pisze:Ani lód nie jest OK, ani świństwa typu Cola i inne, a nie wspomniałem o tym wcześniej bo miałem nadzieję, że Jacka Danielsa piją ludzie świadomi jego smaku, w przeciwieństwie do okazjonalnych spożywaczy łyskoczopodobnych świństw typu: Ballantines, Old Smuggler, czy William Lawson.
Jasne, że wszystkie te wymienione z nazwy najpodlejsze łyskacze to te najtańsze i ogólnie dostępne w naszych sklepach, ale każdy z tych producentów ma w ofercie wielce zacniejsze rzeczy, że przypomnę sobie 12 letniego Lawsona, którego moja luba nabyła kiedyś w strefie bezcłowej. Miód na podniebienie.

Ogólnie zasada jest taka, że dobrego trunku nie rozwalamy lodem/wodą, a za taki uważam JD.
Z drugiej strony, kto bogatemu zabroni ?
Koral w Nowym Sączu jeździ do spożywczego Maybachem... Wolno mu ? Wolno.

Chcesz wypić dobre whisky ,zrób je sam .Wszystkie kupne to pomyje :dobani: swojak z wina z małym dodatkiem mandarynkowego soku :super: Nic lepszego nie ma :ok:
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: dyna »

Pasport z cola jestok
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: CYNGIEL »

Nalewka żmudzka.80 volt.To jest to. :orany:
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: _WHISKEY_ »

dyna pisze:Pasport z cola jestok
Moje zdanie jest takie, że przy Passporcie zwykła gorzała jest trunkiem wybitnym.
W świecie wysokoprocentowych alkoholi trudno o większe obrzydlistwo.
Tego okropnego smaku nawet Cola nie zabije.
Anett
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 listopada 2017, 09:25

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: Anett »

Ja jakoś nie mam głowy do picia zbytnio :) Czasem lubię się napić whisky albo tequili :D jeśli jest to na imprezie to muszę brać 2kc żeby mnie nagle nie ścięło bo u mnie to przychodzi nagle :D Lubię też wino do kolacji, trawienie jest po tym świetne :D
ODPOWIEDZ