Ile pijecie i co.

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: buła »

OBCY pisze:Buła z tego co wiem to Ty masz wstręt do alkoholu

nie no wstręt to chyba nieodpowiednie słowo. a kiedys to wrecz go bardzo lubiłem. ale obecnie juz kilka miechów go nie spozywam i jest w porzadku :ok:
benq26
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 23 marca 2010, 14:19

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: benq26 »

Browarki
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: mafia37 »

Żołądkowa czysta deluxe co drugi dzień :cwaniak:
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: Fps »

Calsberg lech i heineken i więcej do szczęścia nie potrzeba ^^
Awatar użytkownika
poker_net
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 18:26

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: poker_net »

Do Anuskaaa18 - a co Ci się dzieje po alkoholu ?
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: Anuskaaa18 »

poker_net pisze:Do Anuskaaa18 - a co Ci się dzieje po alkoholu ?
Zmieniam oblicze heheh :rotfl:
Dla dobra swojego wizerunku może nie będę rozwijać odpowiedzi.. :)
Awatar użytkownika
poker_net
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 18:26

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: poker_net »

A powiem Ci że każdy troche inaczej zachowuje się po alkoholu - jeden będzie się śmiał a drui płakał - a inny chce się bić i grandzić! - Alkohol jest dla ludzi mądrych a nie przygłupów !
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: Anuskaaa18 »

Ja wcale nie uważam, że alkohol to coś złego - wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. Właśnie gdyby niektórzy ten umiar umieli zachować nie dochodziłoby do takich skrajności typu bójki czy inne rozróby.
Ja dotychczas upiłam się tylko raz i bardzo się tego wstydzę z racji że sytuacja ta miała miejsce na weselu i powiedzmy, że nie najlepiej zaprezentowałam się w oczach mojej przyszłej (miejmy nadzieję) rodziny :zdegustowany:
Ale na szczęście nauczona doświadczeniami z przeszłości pozostaje w trzeźwości umysłu już blisko 4 lata :)
Ostatnimi czasy z racji tego, że studiuję zdarza mi się przedobrzyć, ale jeszcze jak dotąd się nie upiłam. Wiem, że mam przestać, wtedy gdy pojawia się bałagan w oczach - taki mój wyznacznik :)
The Nun

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: The Nun »

poker_net pisze:Alkohol jest dla ludzi mądrych a nie przygłupów !
Otóż to!
Piwo? 1-2 razy w tygodniu - Tyskie
Wódka okazjonalnie (średnio raz, dwa razy w miesiącu) - Żołądkowa deluxe zazwyczaj i mieszane specyfiki;)
Wino bardzo rzadko, praktycznie wcale..
Awatar użytkownika
poker_net
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 18:26

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: poker_net »

Ostatnio przez pomyłkę wypiłem Żywca Portera - Polecam !
pablo
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 13 marca 2007, 16:02
Lokalizacja: Okolice

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: pablo »

poker_net pisze:Własnie mam lekkiego kaca i wymyśliłem taki temacik. Ile pijecie tak w ciągu tygodnia ? - Myśle że piwko dziennie to nic złego !
wódki czystej nie piję...mój organizm traktuję ją jak wroga i "wydala" z organizmu :D, gustuję tylko w piwach i winach ... tak z jedno co 2 dni a w weekend wiadomo..."coś" więcej hehe
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: obiektywnyObserwator »

Dobry temat.
Na kaca to tylko i wyłącznie piwo! Jak nie pomogło to jeszcze jedno i na pewno w końcu ból głowy puści ;)
Gorzej jeśli np. muszę się z rana ogarnąć no to wtedy już nie mam sprawdzonego sposobu, raz pomaga tabletka na ból głowy, raz szklanka wody,
czasem budzę się wogóle bez kaca. Najlepiej to dużo wody wypić przed snem i w nocy jak się budzimy to popijać i rano powinno być w miarę ok.
A tak normalnie to piję np. zieloną herbatę niesłodzoną, cisowiankę z wgniecioną cytryną. Z piw to oczywiście Leżajsk, Peroni, Tatrunia Mocna ;)
Z wódki to Żołądkowa De Lux tylko i wyłącznie, i oczywiście Jack Daniels ze szklaneczki z lodem, mniam :D
A wino to zależy od okazji lub dania. Pozdrawiam wszystkich smakoszy J. Danielsa. Może jakiś klubik założymy? ;)
cukiereczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 20 maja 2010, 18:54

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: cukiereczek »

obiektywnyObserwator pisze:A tak normalnie to piję np. zieloną herbatę niesłodzoną, cisowiankę z wgniecioną cytryną.
Całkiem niezłe gusty tutaj są :) .Ja mysle że czasem to zależy od okolicznosci ;)no i moze jaka imprezka jest i gdzie jestesmy i co nam moga zaoferowac :D jakie trunki :hyhy: A tak np. całkiem dobrze smakuje "MALIBU z mleczkiem" jakies bombelki :) no i latem browarek :P koniecznie na zewnatrz "POD PARASOLAMI" a mocniejsze alkohole to juz nie dla mnie...... ;)
Awatar użytkownika
mati
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 3 lutego 2009, 12:04
Lokalizacja: Jasło / Rzeszów

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: mati »

Whisky lub Whiskey w zależności co jest :) ale bardziej Whiskey szczególnie J.D. ---- zainteresowani wiedzą o co chodzi :)

a tak to jakieś dobre piwko, wino, a i drink się trafi :) nie ma reguły... ani proporcji dziennej/tygodniowej...
gaba1998
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 30 kwietnia 2010, 11:38

Re: Ile pijecie i co.

Post autor: gaba1998 »

Preferuję wodę mieralną niegazowaną :super: Polecam
ODPOWIEDZ