Praca zagranicą

O wszystkim, czyli o niczym...
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Praca zagranicą

Post autor: N2N »

a mógłbyś mi powiedzieć do kogo się zwrócić, jeżeli chciałbym tak wyjechać? Bo nie mam pojęcia
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Praca zagranicą

Post autor: clashtorny »

Właśnie jak u góry też bym chętnie wyjechał z tej dziury i dna bezrobocia. Jeśli ktoś organizuje takie wyjazdy lub szuka ekipy na wyjazd to czekamy na propozycje :)
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Praca zagranicą

Post autor: luki666 »

N2N pisze:a mógłbyś mi powiedzieć do kogo się zwrócić, jeżeli chciałbym tak wyjechać? Bo nie mam pojęcia
ja pierwszy raz jak jechalem to przez wojewodzki urzad pracy,kolejne wyjazdy zalatwialem sobie sam.wyjedziesz raz poznasz kilka osob z tad troche z tamtad i zawsze ktos ci da namiary na inny kraj gdzie np.sam tez jezdzi.
z tego co mi wiadomo to w jasielskim urzedzie tez byly ogloszenia na wyjazd do angli na truskawki.ja w tym roku bede probowal sie wbic do holandi na kwiatki ;) fajna kaska i lajjjjtowa robutka :D
Awatar użytkownika
Homo Sapiens
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2010, 17:44

Re: Praca zagranicą

Post autor: Homo Sapiens »

Na portalu jaslo4u.pl w Ogłoszeniach jest kilka ofert pracy za granicą, w urzędzie pracy jest wiele. Tam się trzeba zgłaszać jeśli nigdy jeszcze nie byłeś i kompletnie nie masz znajomości, które zapewniłby Ci wyjazd
bieska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 września 2010, 15:38

Re: Praca zagranicą

Post autor: bieska »

Witam ja przebywam w Anglii już ponad 3 lata!Pracę załatwiłam sobie sama,po prostu wrzuciłam swoje CV do neta i jeden gość pewnego dnia do mnie zadzwonił!Oczywiście zaraz ta agencje pracy sprawdziłam w krajowym rejestrze agencji zatrudnienia!Dostałam wtedy prace w domu starości,było bardzo ciężko ale przynajmniej nauczyłam się trochę języka!Teraz pracuję w fabryce,gdzie praca jest naprawdę spoko i dużo naszych rodaków i wcale nie narzekam .
Powiem wam tak za nim gdziekolwiek wyjedziecie i traficie na agencje polskie np.w Grecji piszcie nawet do ambasady polskiej w tym kraju aby wam to sprawdziła!Ja tak zrobiłam i uniknęłam raczej na 100 burdelu!
W przyszłości zamierzam zaoferować pomoc ludziom którzy chcą wyjechać,i nie chce pobierać żadnych opłat za to!Ponieważ wiem jak bardzo ciężko jest się wyrwać i nie zostać oszukanym(tylko muszę poczekać jeszcze z 7,8 miesięcy bo mam za dużo swoich spraw na głowie.Ja przebywam w małym miasteczku pod Londynem i pracy nie jestem nikomu w stanie załatwić.Po prostu to się idzie zarejestrować do kilku agencji które Ci szukają pracy!Nie płaci się nic,pamiętajcie że tylko w angielskie job center ma prawo do pobrania 50f a żadna inna agencja pracy nie ma prawa wsiąść od was złotówki bo to pracodawca płaci agencji za was.
Po za tym jak chcecie to zadawajcie pytania na tym forum to ja wam z chęci odpowiem
ODPOWIEDZ