Rząd PO, oceny, opinie.

O wszystkim, czyli o niczym...

Czy jesteś zadowolony z rządów PO ?

TAK
48
21%
NIE
179
77%
NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TO
4
2%
 
Liczba głosów: 231

Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Joziiin »

Pisowski politruk Lord of the links nagle nie ma informacji i nie może ich znaleźć ??? Buhahahaha, bardzo dobre towarzyszu, bardzo dobre.... :padam:
dziękuję, dobranoc ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: dragoness »

Łatwizna http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzeni ... zlosc.html Ja wiem, że nawrócony grzesznik bardziej jest miły Panu, ale dla mnie to czysta hipokryzja.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »

Joziiin pisze:coś ci kiepsko idzie wiec ci pomogę:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 40619.html
nic mi nie kiepsko idzie
czekam na odpowiedz

a co do Chazana, to z tego linku można wysłuchać dwóch jego wypowiedzi
jak dla mnie są w porządku, przynajmniej w stosunku do Niego
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »

Joziiin pisze:Pisowski politruk Lord of the links nagle nie ma informacji i nie może ich znaleźć ??? Buhahahaha, bardzo dobre towarzyszu, bardzo dobre.... :padam:
dziękuję, dobranoc ;)

dlaczego obrażasz innych tu na forum?
dlaczego nie chcesz się przyznać/zaprzeczyć/potwierdzić innego wcześniejszego tu nicka?

w przeciwieństwie do ciebie jak ktoś mi zadaje pytanie, to przynajmniej chce je wysłuchać i przeczytać
i dlatego po wysłuchaniu słów Chazana i po usłyszeniu że wstydzi się i żałuje - nie mam ochoty go obwiniać
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: piotrek »

Tak widzę PL rząd, aferę podsłuchową, najazd na redakcję Wprost, aresztowanie Stonogi itd.

"Wraca mąż do domu, widzi zapłakaną żonę pakującą walizki.
- Co się stało, kochanie?
- Ktoś zrobił ci zdjęcia jak uprawiałeś seks z kochanką.
Po czym żona wyciąga zdjęcia i podaje mężowi. Na zdjęciach w istocie widać męża w łóżku z kobietą, i to niebędącą jego żoną.
- Przestań się pakować. Musimy dowiedzieć się kto zrobił te zdjęcia i dlaczego chce zniszczyć nasze małżeństwo."
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: piotrek »

a tu pijani wybrańcy POdatników ... https://www.youtube.com/watch?v=XPgiI46FCDU
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Joziiin »

dragoness pisze:Łatwizna http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzeni ... zlosc.html Ja wiem, że nawrócony grzesznik bardziej jest miły Panu, ale dla mnie to czysta hipokryzja.
Hehehe, nie tylko dla Ciebie, ale widać dla pisowskich pachołków jest bohaterem :)
Gdzieś z kręgów lekarskich słyszałem, że klauzula sumienia pojawia się po wyskrobaniu dwóch domów i jachtu ;)
Niestety politruku, nie podlinkuję tych informacji..... :(
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: gara »

Joziin zacznij w końcu myśleć!

W trakcie kampanii wyborczej 5-go maja Andrzej Duda powiedział: "Jeżeli zostanę wybrany na urząd prezydenta, a głęboko wierzę, że tak się stanie, przygotuję i prześlę dwie ustawy, które są kluczowe dla życia Polaków. Pierwsza to obniżająca wiek emerytalny, a druga - podwyższająca kwotę wolną od podatku. Jeżeli bym tego nie zrobił, podam się do dymisji."
6-go maja w wywiadzie dla "Polskiego Radia" Duda mówił o obniżeniu wieku emerytalnego, ale w połączeniu z okresem składkowym. "Sądzę, że ten pomysł, który ma NSZZ Solidarność, jest na pewno tym, który absolutnie warto rozważyć." W wywiadzie dla Radia RMF FM już po drugiej turze powiedział: "Obniżenie wieku emerytalnego, możliwość dalszej pracy po jego osiągnięciu i kryterium 40 lat stażu pracy jako momentu przejścia na emeryturę - takie będą założenia projektu reformy emerytalnej."

O czym więc pitolisz bez sensu? Jeszcze przed I turą skonkretyzował swoje obietnice. Odnalazłbyś się u Lisa jako jego stażysta.
Sven
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 8 kwietnia 2014, 02:48

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Sven »

piotrek pisze:a tu pijani wybrańcy POdatników ... https://www.youtube.com/watch?v=XPgiI46FCDU
Ciekawe czy Junkersowi odbiorą immunitet ? Michaś Boni powinien to jak najszybiej zgłosić bo przecież nie lubi jak się klepie po pysku .
Co do obietnic to prezydent Komorowski emerytalną schował szybko po przegranej a co z obietnicą referendum ? Chyba w tych dniach minął termin publikacji . Czyżby kolejna ściema POwców , w tygodniu kampanijnym naobiecywali cuda a teraz cichaczem sie wycofują .
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Joziiin »

gara pisze:Joziin zacznij w końcu myśleć!

W trakcie kampanii wyborczej 5-go maja Andrzej Duda powiedział: "Jeżeli zostanę wybrany na urząd prezydenta, a głęboko wierzę, że tak się stanie, przygotuję i prześlę dwie ustawy, które są kluczowe dla życia Polaków. Pierwsza to obniżająca wiek emerytalny, a druga - podwyższająca kwotę wolną od podatku. Jeżeli bym tego nie zrobił, podam się do dymisji."
6-go maja w wywiadzie dla "Polskiego Radia" Duda mówił o obniżeniu wieku emerytalnego, ale w połączeniu z okresem składkowym. "Sądzę, że ten pomysł, który ma NSZZ Solidarność, jest na pewno tym, który absolutnie warto rozważyć." W wywiadzie dla Radia RMF FM już po drugiej turze powiedział: "Obniżenie wieku emerytalnego, możliwość dalszej pracy po jego osiągnięciu i kryterium 40 lat stażu pracy jako momentu przejścia na emeryturę - takie będą założenia projektu reformy emerytalnej."

O czym więc pitolisz bez sensu? Jeszcze przed I turą skonkretyzował swoje obietnice. Odnalazłbyś się u Lisa jako jego stażysta.
Wybacz, że nazwałem cie tumanem. Jestes bowiem imbecylem do kwadratu.....

Twój kandydat z obietnicy obniżki wieku emerytalnego zrobił sztandarowy argument. Dudał, że obniży do wieku sprzed platformerskiej podwyzki. Przekaz dla ciemnego ludu był prosty- Obniży wiek emerytalny tak jak było wcześniej. Wygrał na tym wybory i zaczynają się schody typu " ale"....." nie obnizy tylko cos tam cos tam, itp"... Ciemny lud odbiera to jako WYRUCHANIE !!! Bo w istocie dokładnie tym to jest. Jakim trzeba być imbecylem by jeszce próbowac to tłumaczyc inaczej ???

Czy jak twój prezydent podniesie kwote wolna od podatku o 100 pln to bedziesz trąbił na prawo i lewo, że to człowiek honoru i dotrzymuje obietnic ????

Bardzo chciałbym wysłać JKM twoje wydzieliny ale tylko obawa o jego zdrowie mnie przed tym powstrzymuje.......

Za co wyebali cię z pisu ? za radykalizm ?? :hyhy:
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: gara »

Joziiin pisze:
gara pisze:Joziin zacznij w końcu myśleć!

W trakcie kampanii wyborczej 5-go maja Andrzej Duda powiedział: "Jeżeli zostanę wybrany na urząd prezydenta, a głęboko wierzę, że tak się stanie, przygotuję i prześlę dwie ustawy, które są kluczowe dla życia Polaków. Pierwsza to obniżająca wiek emerytalny, a druga - podwyższająca kwotę wolną od podatku. Jeżeli bym tego nie zrobił, podam się do dymisji."
6-go maja w wywiadzie dla "Polskiego Radia" Duda mówił o obniżeniu wieku emerytalnego, ale w połączeniu z okresem składkowym. "Sądzę, że ten pomysł, który ma NSZZ Solidarność, jest na pewno tym, który absolutnie warto rozważyć." W wywiadzie dla Radia RMF FM już po drugiej turze powiedział: "Obniżenie wieku emerytalnego, możliwość dalszej pracy po jego osiągnięciu i kryterium 40 lat stażu pracy jako momentu przejścia na emeryturę - takie będą założenia projektu reformy emerytalnej."

O czym więc pitolisz bez sensu? Jeszcze przed I turą skonkretyzował swoje obietnice. Odnalazłbyś się u Lisa jako jego stażysta.
Wybacz, że nazwałem cie tumanem. Jestes bowiem imbecylem do kwadratu.....

Twój kandydat z obietnicy obniżki wieku emerytalnego zrobił sztandarowy argument. Dudał, że obniży do wieku sprzed platformerskiej podwyzki. Przekaz dla ciemnego ludu był prosty- Obniży wiek emerytalny tak jak było wcześniej. Wygrał na tym wybory i zaczynają się schody typu " ale"....." nie obnizy tylko cos tam cos tam, itp"... Ciemny lud odbiera to jako WYRUCHANIE !!! Bo w istocie dokładnie tym to jest. Jakim trzeba być imbecylem by jeszce próbowac to tłumaczyc inaczej ???

Czy jak twój prezydent podniesie kwote wolna od podatku o 100 pln to bedziesz trąbił na prawo i lewo, że to człowiek honoru i dotrzymuje obietnic ????

Bardzo chciałbym wysłać JKM twoje wydzieliny ale tylko obawa o jego zdrowie mnie przed tym powstrzymuje.......

Za co wyebali cię z pisu ? za radykalizm ?? :hyhy:
Błaźnie. Wszystkie obietnice związane z wiekiem emerytalnym skonkretyzował PRZED wyborami. Dociera do pustego łba?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: piotrek »

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: grzeh »


w filmiku jest nasz stadion narodowy na euro 2012
warto przypomnieć że rząd PO nadal buduje inwestycje na euro 2012
a niektórych obiektów nawet nie zaczął

W Polsce wciąż buduje się na Euro 2012. Niekończąca się historia i inwestycje, które dopiero mają powstać
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/25533 ... ja-powstac
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Sun Tzu »

Joziin - czy mógłbyś przedstawić założenia projektu ustawy ws. obniżenia wieku emerytalnego? Bo pleciesz niczym twój idol Stefan po mirabelkach...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: człowiek z lasu »

Nowy kryzys polityczny w Polsce. Tak Polskę postrzegają w Europie po ośmiu latach rządów płaskiej-formy . le monde 10.06.
ODPOWIEDZ