Rząd PO, oceny, opinie.

O wszystkim, czyli o niczym...

Czy jesteś zadowolony z rządów PO ?

TAK
48
21%
NIE
180
78%
NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TO
4
2%
 
Liczba głosów: 232

lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Rząd PO

Post autor: lato »

Ypsilon pouczasz na tym forum wszystkich,sypiesz ripostami na prawo i lewo ,a słowo ustrój piszesz przez dwa razy u otwarte.Moze omnibusie poczytałbys słownik poprawnej polszczyzny i wtedy na nowo powróciłbys do internetowej walki w wojnie polsko-polskiej na tym forum? :mur:
007
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 sierpnia 2010, 14:50

Re: Rząd PO

Post autor: 007 »

Grunwald pisze:Ograniczony jak widać ty jesteś... dla mnie ktos kto wyznaje komunizm niech nie nazywa sie Polakiem a ograniczenie swoje tylko tym ukazuje...
moze tatus był z czerwonymi i brata sprzedawał ..... ja przynajmniej z takimi scierwami na dystans jestem..... POLSKA TO POLSKA tutaj powinno byc ludzko, nie jeden 13/14 latek oddał zycie za ten kraj .... włąsnie jutro mija rocznica wiec nie udzielaj sie bo ograniczony i smierdzaco czerowny jestes ty.,.. jakby wiedzieli ze tacy jak ty bede zużywać powietrze na pewno byc zycie nie oddawali ale oddali dlaczego dlatego ze byli patiortami zyli miłoscia do ojczyzny czego nigdy nie zanzałes w swoich prostckim mysleniu,....
Wyluzuj :mur:
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: Rząd PO

Post autor: Ypsilon »

Nie pouczam (jesli już takiego słowa sie trzymasz loko) nikogo w kwestii ortografii, wiec zarzut nietrafiony. Masz pretensje tak jakbym byl jedynya osobą udzielająca sie na tym forum. A przeciez w koncu to przez Was załozone zostaly te watki i poddane pod dyskusję. Wolę też popelniac błędy ortograficzne niz np. błędy polegające na nawoływaniu do nietolerancji. Ciekawe jak bys się czul, gdyby Sarrazin nie kierował swych tez wobec rzekomo nizszych intelektualnie pod wzgledem genetycznym osob pochodzenia arabskiego czy Żydów (bo o nich tez w ksiazce mowa), ale np. Słowian? Przeciez w przeszłosci Slowianie mieli byc obok Żydów i Romów własnie ta gorszą grupą.

A Twoim zdaniem co trzeba takiego szczególnego robic, żeby w Twych oczach zasłuzyc na miano Polaka, grzybel? Wlaczyc może o pokój tak, ze kamien na kamieniu nie zostanie?

zamiast dokonywac tu mojej psychonanalizy N2N to moze raczej zwróc sie ku osobom jawnie nawolujacym do agresji i nie wiedziec czemu kierujacych epitety pod adresem kogos, tylko dlatego ze ten ktos ich drazni a oni wydaja sie nie byc w stanie prztoczyc merytorycznych argumentów, by z tym kims polemizowac. Moze takim oosbom, takim "prawdziwym Polakom" I "patriotom" przydałaby sie pomoc "za bursą". I moze jeszcze wyjasnij nam wszystkim dlaczego to wg Ciebie takie oczywiste, ze kazdy psychiatra powie, że...!
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Rząd PO

Post autor: grzybel »

nie czepiaj się Y nie piłam do Ciebie, tylko wykorzystałam to co napisałeś.
Chodziło mi o to, że wciąż mamy do czynienia z ludźmi, którzy mają tylko duży pysk, a jak przychodzi do zrobienia czegokolwiek, powiedzenia jasno po której stronie są, pokazania, że się z czymś nie zgadzają lub nie chce się zgodzić, wtedy..nie ma pana :wstyd: Nie mówię o jakichś heroicznych poczynaniach.
I nie mów,że takich tchórzy nie widzisz.
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: Rząd PO

Post autor: szara eminencja »

Ypsilon pisze: Ciekawe jak bys się czul, gdyby Sarrazin nie kierował swych tez wobec rzekomo nizszych intelektualnie pod wzgledem genetycznym osob pochodzenia arabskiego czy Żydów (bo o nich tez w ksiazce mowa), ale np. Słowian? Przeciez w przeszłosci Slowianie mieli byc obok Żydów i Romów własnie ta gorszą grupą.
Jesteś już po lekturze książki, czy wiedzę na temat tez pana Sarrazina czerpiesz z jakże obiektywnych mediów?

Z tego co wiem w książce przedstawiono wiele faktów i problemów współczesnych Niemiec które znane są od dawna, ktoś po prostu powiedział to głośno. Ale oczywiście już słychać zarzuty o rasizmie, faszyzmie (itd. itp.) autora i głoszonych przez niego tez, według zasady (której Ypslon zdaje się być gorliwym wyznawca)-"jeśli fakty są przeciwko nam, tym gorzej dla faktów!".
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Rząd PO

Post autor: luki666 »

temat jest o PO a 10 ostatnich postow ,to chyba jednak nie w tym temacie powinna wyladowac ;)
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: Rząd PO

Post autor: Ypsilon »

Wykorzystalaś, grzybel ,moj cytat - modyfikujac go przy tym - wiec dlaczego ja mam nie wykorzysac Twojej wypowiedzi i Ciebie zapytac? Chyba jednak kraj nie obfituje w takich tchórzy, jak to nazwyasz, bo vide chocby sytuacja spod krzyża.

Tak ja ani TY, szara eminencjo, ani loko, jeszcze pewnie nie jestemsy po leturze ksiazki, ale dlaczego to akurat wobec mnie pada ten zarzut, a nie np. wlasnie wobec loko. Dlaczego nie czepisz sie jego, ze zalinkowuje cos, co wyczytał w "obiektywnych mediach"? Wg Ciebie fakty sa takie, że ogół imigrantow muzulmanskich nie chce sie integrowac? Bo akurat nikt nie przeczy temu, ze jakas ich częśc rzeczywiscie nie chce. Że Żydzi wykazują pewne odmienne i genetycznie uwarunkowane cechy (nie chodzi bynajmniej o mniej lub bardziej semicki wygląd)? Jesli to wg Ciebie nie jest rasizm i ksenofobia (genralizacja zjawiska) to co dopiero nim jest? Jaślane standardy niestety -jak widze- sa bardzo niskie, jesli idzie o rozumienie tolerancji, demokracji a nawet chyba chrzescijanstwa, ktore tak wielu tu jest chyba bliskie. Jednak tylko jako pewna forma i tozsamosc, nie jako postawa chyba.
Sarrazin zostal juz wykopany z kierowniczego stanowsika w Bundesbanku a procedura wykluczenia z SPD trwa. I slusznie, bo - jak mowia- takie poglady pasuja raczej do NPD (z pewnoscia "miłosciwa" wobec Poaków, wiec moze warto sie zatanowic nad slusznoscia swego popracia dla Sarrazina!), a nie SPD.
Dla Was żadne media, jesli tylko nie po waszej mysli, nie beda obiektywne. Nawet szacowna BBC. Śmiechu warte.
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: Rząd PO

Post autor: szara eminencja »

Ypsilon pisze:Śmiechu warte.
Te dwa słowa idealnie oddają moje odczucia po lekturze Twoich postów w niektórych tematach.

http://www.youtube.com/watch?v=7FqQZRJ4 ... re=related
Ostatnio zmieniony 3 września 2010, 15:17 przez szara eminencja, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Rząd PO

Post autor: poszukiwana »

zgadzam się w 100%
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: Rząd PO

Post autor: Ypsilon »

Niepotrzebnie sie silisz szara eminecjo, bo przeciez jest kontekst. Wypadaloby merytorycznie, ale nie spodziewam sie.
Rozumeim, ze jak ktos zamiesci link do wypowiedzi jakiegos plityka NPD na temat Polaków, ze leniwi i kradną, zabierają Niemcom pracę (już niedługo koniec okresu przejscowego) itp., to nie będziesz się oburzał, ze to ksenofobia i niesłuszna generalizacja.
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Rząd PO

Post autor: risto »

http://wiadomosci.onet.pl/2218216,11,po ... ,item.html

Ludzie to mają pomysły :rotfl: Nie wiem co trzeba mieć w głowie by coś takiego wymyślić hehe.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Rząd PO

Post autor: lato »

risto wróc z ''wygnania'' to ci wytłumacze co trzeba miec w głowie by takie pierdoły opowiadać.Przy okazji odpowiesz mi co w dyńce ma taki Palikot czy ,,słonce Pheru''czyli pan phemier :piwo:
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Rząd PO

Post autor: risto »

Spoko, jak wrócę na pewno się do Ciebie zgłoszę :D Żaden z nich nie ma nic w głowie dlatego są politykami :ok:
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: Rząd PO

Post autor: Ypsilon »

W kwestii intronizacji Chrystusa Pana:-)
http://www.polityka.pl/spoleczenstwo/fe ... racka.read
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Rząd PO

Post autor: poszukiwana »

w kwestii prawdziwego obrazu PO :-)
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... prasa.html
ODPOWIEDZ