Rząd PO, oceny, opinie.

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Czy jesteś zadowolony z rządów PO ?

TAK
45
20%
NIE
172
77%
NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TO
5
2%

Liczba głosów : 222

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Postprzez piotrek » 12 sierpnia 2015, 21:07

:) Obrazek :)
piotrek
VIP
VIP

Postprzez Marta_serious » 13 sierpnia 2015, 12:29

Hej, jak dla mnie pod wodzostwem PIS bedzie tak samo. Nie kwestia jest ustroj wedlug mnie a uczciwosc ludzi. Jestem politolożka i doszlam ostatnio do wniosku, iz nie ma na kogo glosowac nie dlatego ze ustroj czy zalozenia sa zle, ale ze ludzie sa "k*wy jak to mawial Pilsudski. Niestety ja glosowac chyba nie pojde i to nie jest wstyd. Jest to gleboko przemyslane.
Marta_serious
Debiutant
Debiutant

Postprzez Garflid » 16 sierpnia 2015, 19:33

Moja ocena jest oczywiście negatywna. Gdy chcą potrafią w kilka dni zmienić przepisy, to dlaczego nic się nie dzieje chociażby w obszarze prowadzenia działalności gospodarczej? Przecież są dobre pomysły, nikt mi nie powie, że nie, np. ustaw Budrewicz - http://www.robimyustawe.org/ , gotowe rozwiązania, ok może nie łatwe do wprowadzenia, ale czy łatwo wprowadzić system płatnego parkowania do jakiegoś miasta? Nie ale urzednikom tak zależy że mogą nawet 10 lat się do tego przygotowywać, byleby wdrożyć. Więc tu tak samo im wcześniej się zacznie tym lepiej, ale trzeba w ogóle zacząć. Niestety nie widzę szansy by jakikolwiek polityk jakiejkolwiek opcji cokolwiek w tej sprawie chciał zrobić, dlatego niezbędna będzie w końcu jakaś inicjatywa obywatelska z prawdziwego zdarzenia....
Garflid
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez piotrek » 6 września 2015, 20:43

Obrazek
piotrek
VIP
VIP

Postprzez człowiek z lasu » 6 września 2015, 21:18

ale operator sieci elektrycznej jest zewnętrzny, a baterie padają
człowiek z lasu
VIP
VIP

Postprzez Diabeł Stadnicki » 8 września 2015, 21:12

Rząd PO to w praktyce ( chodzi oczywiście o grupę trzymającą władzę w sejmie ) już bezideowy zlepek ludzi walczących o władzę. Niestety PiS jest ugrupowaniem lewicowym ( co prawda chrześcijańskim - ale jednak ) i w założeniach politycznych i gospodarczych praktycznie niczym się nie rożni od PO - co łatwo zauważyć - bo ludzie z PO przechodzą do PiS i odwrotnie BEZ ZMIANY SWOICH POGLĄDÓW - bo założenia tych poglądów są jednakowe. Żeby cokolwiek się zmieniło potrzeba wejścia jakiejś prawicowej partii do sejmu. Może wówczas ludzie zrozumieją że nie są im potrzebni urzędnicy do rozdzielania im pieniędzy które wcześniej im zabrali w podatkach. Prawica KORWiN - wierzy że jak ludziom nie zabierze się w podatkach 70 % pieniędzy które sami zarabiają a "tylko" 40 % ( bo tyle wystarczy aby państwo mogło funkcjonować ) to ludzie mając 2 x tyle kasy co obecnie SAMI dadzą sobie radę.
Diabeł Stadnicki
Początkujący
Początkujący

Postprzez dragoness » 9 września 2015, 06:59

Oczywiście w partii Korwina nie ma ludzi z PiSu? Ani jednego?
dragoness
VIP
VIP

Postprzez antykieckowy » 10 września 2015, 14:39

dragoness napisał(a):Oczywiście w partii Korwina nie ma ludzi z PiSu? Ani jednego?

Jeden z liderów KORWINy jest pisowcem :cool: Pan Wipler, to ten który jeszcze na miesiąc przed przystąpieniem do partii Korwina szydził z inteligencji kuców jak z podludzi :super:
antykieckowy
VIP
VIP

Postprzez Łyssy » 10 września 2015, 21:43

A tu w Jaśle podobno też pisowcy przejęli partię Korwina.
Łyssy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez dragoness » 10 września 2015, 21:46

Łyssy napisał(a):A tu w Jaśle podobno też pisowcy przejęli partię Korwina.

Toteż moje pytanie było retoryczne.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sven » 30 września 2015, 11:23

Stać Polske na imigrantów , stać też na nowe logo sejmu za 12 tysięcy euro http://fakty.interia.pl/polska/news-sej ... Id,1895151
Ciekawe ile takich zleceń ( nowe wizytówki , uzębienie , fryzura itp. , mebelek ) jest teraz na szybko realizowanych przed zakończeniem kadencji ?
Sven
Mistrz
Mistrz

Postprzez Adam28 » 30 września 2015, 11:26

Pewnie sporo tak jak szybki remont budynkow prezydenckich, zastawy filiząnek czy projekt wiewórek na filiżankach za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Kradzież kasy przez Platformę po prostu nie zna granic. Trzeba ich pogonić jak najszybciej.
Adam28
Debiutant
Debiutant

Postprzez grzeh » 1 października 2015, 21:25

Olbrzymia liczba urządzeń, których dotyczyły zapytania Polskich władz do Apple
http://mojmac.pl/2015/09/30/olbrzymia-l ... -do-apple/
http://www.radiownet.pl/#/publikacje/po ... rnika-2015 (tutaj to usłyszałem)

W ostatnim raporcie dotyczącym ilości zapytań o podłożu prawnym, które kraje kierowały do firmy Apple, pojawiły się ciekawe informacje dotyczące naszego kraju. Okazuje się, że w okresie od pierwszego stycznia do trzydziestego czerwca wpłynęły 53 wnioski dotyczące urządzeń giganta z Cupertino. W skali pozostałych krajów nie jest to liczba porażająca, jednak biorąc pod uwagę łączną liczbę urządzeń, których te wnioski dotyczyły, można wpaść w niemałe zdumienie.

Obrazek

Okazuje się, że ta niewielka ilość zapytań dotyczyła łączenie 241 509 urządzeń. Druga pozycja w tej kategorii na liście to Korea Południowa, gdzie liczba ta wyniosła tylko 37 565. Ciężko w to uwierzyć ale te kilkadziesiąt zapytań, które jest znikomą liczbą w stosunku do innych krajów, dotyczyło większej liczby urządzeń Apple, niż wszystkich ujętych w zestawieniu krajów razem wziętych.
grzeh
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 2 października 2015, 20:08

http://joemonster.org/art/33658/Wielki_ ... _szkolnych Perpetuum debile kwintesencją wszystkiego.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Tadzik74 » 5 października 2015, 14:41

8 lat afer i przekrętów. Nic dobrego nie zrobili dla obywateli w ostatnich latach, dlatego przy urnie podziękuję im za to.
Tadzik74
Doświadczony
Doświadczony

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna strefa