POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: luki666 »

szykuje mi sie kilka wesel we wrzesniu ,ale nie mieszcze sie w garniak :( doradzcie mi jakas diete cud ! :hyhy:
jaska
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 16 marca 2010, 17:02

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: jaska »

Dieta cud- ŻM (żryć mniej) :) no i ruch
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: winiarz171 »

ja znam inną diete CUD
Otóż:
JEŚĆ ile wlezie a jak się schudnie to będzie cud :D


a tak serio:
luki666 pisze:ale nie mieszcze sie w garniak
może czas kupić nowy garniak?
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: maciek_11 »

Obrazek
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: edaa10 »

człowiek zwraca się do was z pytaniem, prosi o radę a wy się śmiejecie. nie masz nic sensownego do przekazania to nie pisz
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: luki666 »

jaska pisze:Dieta cud- ŻM (żryć mniej) :) no i ruch
jem naprawde malo,a ruchu mi nie brakuje(praca fizyczna po 10-12 godzin dziennie) niewiem o co chodzi z tym tyciem ,ale zle sie z tym czuje ogolnie :(
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: obiektywnyObserwator »

no i w tym właśnie problem, że jesz mało. dostarczasz organizmowi mało pożywienia więc on jest ustawiony na tryb oszczędzania bo a nóż jutro nic nie dostanie i magazynuje wszystko co pochłaniasz w postaci tłuszczyku. to taka pozostałość po naszych prehistorycznych przodkach bo jak wiesz u nich z jedzeniem było ciężko.
najlepiej jeść mało ale co dwie, trzy godziny wtedy organizm cały czas pracuje i spala. jak z piecem od centralnego, jak mu dokładasz co jakiś czas to pracuje równo i wydajnie, a jak byś napchał za dużo to go zdusisz. tak jest właśnie z metabolizmem u człowieka ;)
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: edaa10 »

a ja słyszałam że powinno się jeść zgodnie ze swoją grupą krwi. I są jakieś specjalnie diety. Za mordercę tłuszczu w Chinach uznawana jest- czerwona herbata. Od samej herbaty nie schudniesz, ale wspomoże ona trawienie i spalanie tłuszczu. Najlepiej pić ją pół godzinny po posiłku. :)
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: nikita »

Może spróbuj diety proteinowej? Wiem, że w pierwszej fazie (uderzeniowej) traci się sporo kg, tylko podejrzewam, że w większości to sama woda.
No, ale od czegoś trzeba zacząć.
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: Grunwald »

Dieta nie jest prosta sprawa tak jakby się mogło wydawać.. pozatym przy jej stosowaniu bardzo musimy dbac o minerały w organizmie zeby nie był efekt wyniszczenia organów fakt sa diety gdzie mozna schudna po kilkanascie kg w miesiac ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawe jaki to jest szok dla organizmu najczesciej ostre diety koncza sie stanem przed anorekscyjnym lub zaburzeniami psychicznymi dlatego ustalajac diete dbajcie o kazdy szczegół... po kilku szkoleniach wiem ze obecnie najbardziej bezpieczna jest dieta 1200 kal... do tego radziłbym pamietac o COLONIE "Bezpieczne odchudzanie" wysoko miligramowy Chrom zielona i czerwona herbata w kapsułkach plus parzenie ziół Mnicha do tego Sok najlepiej z Aloesu i olejek pichtowy.... moznaby tez spróbowac Olej Lniany to 3 na koncu sa wazne zeby nie zatracic organizm..... z takim asortymentem mozna zaczynac diete... PAMIETAJCIE KAZDY JA MUSI DOSTOSOWAC DO SIEBIE !!....
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: JURT »

luki666 pisze: jem naprawde malo,a ruchu mi nie brakuje(praca fizyczna po 10-12 godzin dziennie) niewiem o co chodzi z tym tyciem ,ale zle sie z tym czuje ogolnie :(
Trochę późno sobie pomyślałeś o chudnięciu bo już prawie mamy wrzesień. Mylisz podstawowe pojęcie pracy fizycznej z wysiłkiem fizycznym (np. bieganie, pływanie, jazda na rowerze), to 2 różne rzeczy. Przede wszystkim dieta i regularny wysiłek fizyczny (ćwiczenia itp.). Uważaj bo próba szybkiego schudnięcia może się źle skończyć dla organizmu a pozatym pójdziesz na wesele wypijesz 2 głębsze i będzie Game over. :)
Awatar użytkownika
Aganieszka
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 4 stycznia 2010, 19:10
Lokalizacja: Dżasełko

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: Aganieszka »

Zgadzam się z poprzednikiem. Chudnięcie przed imprezami najczęściej kończy się efektem odwrotnym do zamierzanego. Głodząc się albo drastycznie ograniczając jedzenie, możesz sobie tylko zaszkodzić. No bo na wesele idzie się zabawić = wypić "kilka" kieliszków za zdrowie młodych ;) oraz coś zjeść. Wierz mi, starając się schudnąć albo nie przytyć od jedzenia na weselu nie będziesz się dobrze bawił, twoje myśli będą krążyć jedynie wokół tego czy dobrze wyglądasz, czy może już cię brzuszek pomału wyprzedza!

Moja rada - kup nowy garnitur! Nowy fason, szersze spodnie na pewno lepiej poprawią Twoje samopoczucie, niż uważanie na to, co i w jakiej ilości jesz!!!
Grześ
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 1 lipca 2010, 09:25

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: Grześ »

proponuję się zapisać na MOSiR na zajęcia z aerobiku, różne rodzaje są. 2-3 razy w tygodniu, przez 3 miesiące i efekty będą bardzo zadowalające. Większość osób jednak po miesiącu nie widząc żadnych efektów rezygnuje. A to wielki błąd, bo organizm się musi powoli systematycznie przyzwyczaić do nowego trybu życia. Więcej ruchu. Mniej rzeczy tłustych, mniej słodyczy i efekt gwarantowany. Tylko dacie sobie jakieś pół roku. A nie jakieś diety cud w miesiąc 10kg. bo efekt będzie taki, że potem będziemy ważyć dwa razy tyle co przed dietą, a do tego ze zdrowiem, na pewno się pogorszy.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: clashtorny »

luki666 pisze:szykuje mi sie kilka wesel we wrzesniu ,ale nie mieszcze sie w garniak :( doradzcie mi jakas diete cud ! :hyhy:
Powiem Ci tak, ja planuje zrzucić codziennymi biegami przez miesiąc 6 kilo to jak ty w tydzień chcesz więcej niż ja w miesiąc to proponuje biegać po trzy razy dziennie jakieś 5km. A co do diety to tylko i wyłącznie lekkie posiłki bogate w cukry złożone potrzebne przy bieganiu na zamianę w czystą energię żebyś nie padł podczas biegania. A i zasada biegania 3 min biegu 2 minuty marszu to tak na początek a później 5 minut biegu i minuta marszu :)
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: Anuskaaa18 »

Ja schudłam 10kg w dwa tygodnie dzięki diecie kopenhaskiej (trzynastodniowej), niestety później miałam duże problemy z wypadaniem włosów i na leki wydałam dość grubą kasę :kwasny:
Niemniej jednak uważam, że warto było, bo żadnego efektu jo-jo nie miałam i do teraz nie przytyłam, a odkąd byłam na diecie minęło już 3 lata.
Ostrzegam jednak, że jest to dieta dla wytrwałych i z silną wolą. Trzeba jeść tylko takie produkty jakie ma się w jadłospisie i NIC więcej! Nie można nawet używać przypraw, chyba że niektórych ziół, do dziś nie wiem czy wskazane jest zażywanie podczas diety witamin (chyba to zawsze jakieś dodatkowe kalorie) - w internecie piszą różnie. Ja w każdym razie wtedy witamin nie brałam, może dlatego w takim stopniu ucierpiały na tym moje włosy.
Tutaj znajdziesz jadłospis: http://kopenhaska.pl/plan_posilkow.php a w znalezieniu większej ilości informacji i opinii na pewno pomoże niezawodny wujek Google :D
ODPOWIEDZ