sklep zoologiczny pytanie

O wszystkim, czyli o niczym...
Neciak
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 października 2010, 18:54

sklep zoologiczny pytanie

Post autor: Neciak »

co myślicie o sklepach zoologicznych w jaśle? kadiego już nie ma, prawda? Gdzie teraz robicie zakupy swoim pociechom? Bo nie wiem gdzie warto sie wybrać, doradzcie jakie macie doświadczenia, co do obsługi, towaru i cen?
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: sklep zoologiczny pytanie

Post autor: Jaślanka »

Neciak pisze:co myślicie o sklepach zoologicznych w jaśle? kadiego już nie ma, prawda? Gdzie teraz robicie zakupy swoim pociechom? Bo nie wiem gdzie warto sie wybrać, doradzcie jakie macie doświadczenia, co do obsługi, towaru i cen?
jeden jedyny post i takie pytanie, dziwne trochę... :oczami:

Odpowiem, żeby nie było. Doświadczeń żadnych nie mam :D A zakupy robię najczęściej w sklepie zoologicznym niedaleko stacji PKS, miły pan i w ogóle jakoś mam do tego sklepu sentyment, odkąd pamiętam tam kupuję i mam nadzieję, że nie zamkną go i będę nadal kupowała :) Co do sklepu na Kadiego, to byłam raz popatrzyć co mają ciekawego, ale zakupy i tak zrobiłam w wymienionym wcześniej 'zoolagu', że tak powiem :) więc nie rozpaczam, ze go zamknęli (?).
To tyle.
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: sklep zoologiczny pytanie

Post autor: pocachontas84 »

a ja polecam nowo otwarty sklep (naprzeciw dawnej Panoramy) ceny bardzo konkurencyjne noi warto najrzeć choćby z ciekawości.Byłam nawet na otwarciu i dostałam koszulkę,mozna było dostac fajne gadżety dla swojego pupila,spróbować pysznego torcika i nawet napić się szampana:p
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: sklep zoologiczny pytanie

Post autor: sylwula13 »

to ze dawali torty itp nie robi ich sklepu "fajnym"
baba na kasie nic kompletnie nie kuma
KORALEWSKIEGO- dwie wredne sprzedawczynie
najlepiej lubie chodzić tam koło małego kościółka-miła obsługa itp
xkubx
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 23:27
Lokalizacja: Jasło

Re: sklep zoologiczny pytanie

Post autor: xkubx »

Koło małego kościółka jest jakiś zoologiczny :szok: ? A gdzie dokładniej?
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: sklep zoologiczny pytanie

Post autor: sylwula13 »

No tam w tej uliczce w dol. Jakbyś szedł od głównych drzwi w dol to za jakieś 10-15 metrów będzie zoologiczny po prawej stronie :)
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: sklep zoologiczny pytanie

Post autor: Anek »

sylwula13 pisze:No tam w tej uliczce w dol. Jakbyś szedł od głównych drzwi w dol to za jakieś 10-15 metrów będzie zoologiczny po prawej stronie :)
Nie w tej uliczce na dole tylko to jest ulica Mickiewicza a dokładniej jej początek a sklep zoologiczny jest jakieś 30 metrów niżej niż sklep ery :)
Co do obsługi, której temat wcześniej poruszono to ponieważ sklep na Koralewskiego i ten na Mickiewicza to to samo więc ekspedientki się zmieniają raz są w jednym raz w drugim sklepie, osobiście kupuje w obu tych sklepach i jakoś nie zauważyłam arogancji, braku kultury ani innych negatywnych cech wręcz przeciwnie obsługujące Panie były mile doradzały ( a muszę powiedzieć że nie są to przypadkowe jednorazowe wizyty w tych sklepach gdyż zakładałam 2 akwaria, a wcześniej miałam swoje i naprawdę zakupów zrobiłam tam bardzo dużo również dla mojego psiaka). Nie wykluczam sytuacji jak opisano wyżej odnośnie obsługi, ale zdarza się że każdy z nas może mieć gorszy dzień, może akurat na taki trafiono. Ja osobiście polecam obydwa te sklepy :) bo asortyment troszkę się różni przynajmniej jeśli chodzi o rybki :):) ale wybór naprawdę duży.
xkubx
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 23:27
Lokalizacja: Jasło

Re: sklep zoologiczny pytanie

Post autor: xkubx »

Co do rybek to asortyment w obu sklepach jest dosyć zróżnicowany, osobiście kupuję rybki na przemian, czasami na Koralewskiego ale większość kupiłem pod stacją, ponieważ tam o ile się nie mylę mają więcej gatunków rybek do małego akwarium aniżeli na Koralewskiego, chociaż nie wiem jak jest teraz ;)
Awatar użytkownika
dawideqq
Guru
Guru
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:48
Lokalizacja: ŚRÓ

Re: sklep zoologiczny pytanie

Post autor: dawideqq »

A można kupić w jaśle świerszcze ? ;)
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: sklep zoologiczny pytanie

Post autor: sylwula13 »

tak są w tym nowym zoologicznym ;]
a każdy ma prawo miec swoje zdanie na ten temat ja nie lubie koralewskiego i wyraziłam swoją opinie !!
jaska
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 16 marca 2010, 17:02

Re: sklep zoologiczny pytanie

Post autor: jaska »

A ja lubię Pana z zoologicznego na Staszica, koło Marfotu, chociaż kiedyś sprzedał mi felerną rybkę :/
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: sklep zoologiczny pytanie

Post autor: Anek »

sylwula13 pisze:tak są w tym nowym zoologicznym ;]
a każdy ma prawo miec swoje zdanie na ten temat ja nie lubie koralewskiego i wyraziłam swoją opinie !!
Ja nie neguje Twojej opinii wyraziłam tylko swoją opisując sytuację :) jaka była u mnie , a po przeczytaniu ze zrozumieniem mojego postu wynika jasno z przedostatniego zdania że nie wykluczam że taka sytuacja zaistniała a tym samym nie neguje Twojej opinii. Widocznie źle mnie zrozumiałaś :)
Awatar użytkownika
Homo Sapiens
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2010, 17:44

Re: sklep zoologiczny pytanie

Post autor: Homo Sapiens »

dawideqq pisze:A można kupić w jaśle świerszcze ? ;)
Tak, na łące można ich nałapać cały koszyk.
:rotfl:

A tak na poważnie to wątpię, z "robaków" to widziałem jedynie patyczaki, nic poza tym. Może teraz coś się zmieniło.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: sklep zoologiczny pytanie

Post autor: sylwula13 »

swierszcze mozna kupic w nowym zoologicznym
sa podobno za 5 zł za 300 sztuk
także sie opłaca
a Ciebie kolego pewno źle zrozumiałam :)
Awatar użytkownika
slend
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 15 października 2010, 21:49

Re: sklep zoologiczny pytanie

Post autor: slend »

co do świerszczy to opłacają się także zamówione na allegro - w większych ilościach
ODPOWIEDZ